چگونه برای ارسال یک ویدیو یوتیوب

[ad_1]

یوتیوب به طور چشمگیری تغییر راه مردم استفاده از ویدئوها قبلا تصویری در درجه اول استفاده می شود به دلایل شخصی مانند ضبط یک رویداد خانواده و یا گرفتن خاطرات تعطیلات. با افزایش ناگهانی از یوتیوب در چند سال گذشته تصویری در حال حاضر نیز استفاده می شود بیشتر به طور گسترده ای برای تبلیغات و قرار گرفتن در معرض برای کسب و کار و نام تجاری. اینترنت ساخت تقریبا تمام چیزهایی اجتماعی و به اشتراک گذاری ویدئوها یکی از آن تغییرات پویا.

یوتیوب ساخته شده است آن را بسیار ساده برای کاربران برای آپلود تصویری مطالب. اول یک کاربر جدید باید بازدید از یوتیوب سایت و ثبت نام کنید. یک فرد یا سازمان که نیست ثبت نام یوتیوب را نمی خواهد بود قادر به ارائه یک ویدیو یوتیوب. غیر-کاربران می توانند به تماشای فیلم های یوتیوب, اما آنها قادر به ارائه (ها) هر یک از مطالب. دلیل این است که یوتیوب می خواهد به یک رکورد از تمام افرادی که با ارائه یک ویدیو. به عنوان یک کنار هنگامی که یک کاربر جدید ثبت نام برای یوتیوب آنها ثبت نام با گوگل مانند یوتیوب که متعلق به گوگل است.

پس از ثبت نام ساده به اتمام است, گام های واقعی برای آپلود یک ویدئو بسیار ساده است. شما باید انتخاب کنید 'ها' از ناوبری در بالا و سپس آنها گرفته خواهد شد به یک صفحه نمایش که در آن آنها خواهد شد که گزینه های زیر را انتخاب کنید فایل را از کامپیوتر خود آپلود چندین فایل ضبط از وب کم. همچنین در حال حاضر امکان کشیدن و رها کردن فایل ها بر روی صفحه به منظور شروع به آپلود.

در حالی که ویدئو آپلود بعد از آن شما باید یک عنوان وارد کنید به عنوان باید مرتبط با محتوای درون فیلم. شما باید برای ایجاد یک شرح آنچه در این ویدئو در مورد وارد کردن برچسب ها به صورت ویدئو و همچنین به عنوان انتخاب یک دسته. به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یوتیوب پس از آن است که متعلق به گوگل بخش عمده ای از قابلیت های با کیفیت از ویژگی های جستجو داشتن دسته برای آپلود مواد این را ممکن می سازد. این است که در آن's مهم به مراجعه به SEO به عبارت دیگر استفاده از کلمات کلیدی که مرتبط هستند اما همچنین که دریافت ترافیک. اگر شما در حال حاضر تکمیل تحقیقات کلمه کلیدی و سپس این امر می تواند یک ایده خوب قبل از تکمیل هر یک از این داده ها. به یاد داشته باشید فیلم های یوتیوب در حال حاضر به نظر می رسد در حالت عادی نتایج جستجو بنابراین این می تواند یک راه بسیار خوبی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض اضافی اگر به درستی انجام می شود.

پس از دسته بندی و برچسب ها در محل آن's لازم برای انتخاب تنظیمات حریم خصوصی شما باید گزینه ای را انتخاب کنید که به معنی هر کسی در اینترنت می توانید مطالب خود را لیست نشده که بدان معنی است که هر کسی که شما ارائه لینک می توانید مشاهده ویدئو یا خصوصی که بدان معنی است که تنها مردم شما را انتخاب کنید می توانید با مشاهده این ویدئو. به طور معمول اگر تصویری است که برای مقاصد تبلیغاتی و سپس شما را انتخاب کنید 'عمومی' در اینجا.

در نهایت شما پس از آن نیاز خود را انتخاب کنید نوع مجوز گزینه های اینجا: 'Standard YouTube License' و 'Creative Commons License', دومی اساسا بدان معنی است که شما اجازه به دیگران برای استفاده مجدد از مطالب خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها به شما اعتبار. شما می توانید خواندن یک توضیح کامل به عنوان به آنچه که این میانگین در سایت YouTube ،

هنگامی که این آخرین مرحله است که تکمیل همه که باقی می ماند این است که صبر کنید برای ویدیو ها. یک بار کامل شما باید این گزینه به ایمیل یک لینک برای به اشتراک گذاشتن ویدئو و یا حتی دریافت کد برای قراردادن ویدئو در جای دیگر در اینترنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.