چه وب 2.0 و چرا باید به شما استفاده از آن ؟

[ad_1]

وب 2.0 است که ساخته شده تا مدت معمولا مورد استفاده برای توصیف جدید شوق از اینترنت و شبکه های اجتماعی است. برخی از نمونه هایی از شبکه های اجتماعی هستند, Youtube, Myspace, Facebook و حفاری. وبلاگ ها و پادکست ها در نظر گرفته شده وب 2.0 به عنوان به خوبی. برخی از نمونه های وبلاگ WordPress.com squidoo.com و bloger.com و یک مثال عالی از یک پادکست در ترکیب با یک شبکه اجتماعی است که وب سایت talkshoe.com.

پس چه تمام سایت های که به شما و بهتر است چگونه می توانید با استفاده از آنها به ساخت جهانی اقامتگاههای تفریحی را شبکه? خوب چیز زیادی در مورد همه از این سایت به صورت رایگان برای پیوستن به. آنها نیز ساخته شده است در یک جامعه از مردم است. ترفند این است به درخواست و دادن مردم درخواست آنها را به نگاه در شرکت خود را. این یک اثر روش و اتلاف زمان. بهترین راه برای انجام این کار قرار داده و نفس خود را خارج وجود دارد و اجازه دهید مردم به شما آمده است.

هنگامی که انجام این کار نیست در برابر غلات است. اگر شما در حال ساخت یک پروفایل در مای اسپیس به عنوان مثال نمی توان یک تبلیغ جهانی اقامتگاههای تفریحی را شبکه. ایجاد مشخصات واقعی و داستان خود را بگویید. هر کس چیزی است که آنها می تواند چیزی است که باعث می شود آنها را منحصر به فرد از هر کس دیگری در خارج وجود دارد. مطمئن شوید که شما را به محتوای به مردم یک مثال از نوع آموزش و همه چیز را که شما در حال رفتن به انجام اگر آنها با شما.

با این حال استفاده از احتیاط اگر شما این راه را اشتباه آن را در واقع می تواند به شما صدمه دیده است. مردم وجود دارد که ایجاد ویدئوها و یا ایجاد پروفایل و نوشتن مقالات است که سعی کنید راه سخت است و آنها در نهایت آمدن در سراسر به عنوان جعلی. همچنین مطمئن شوید که شما در حفظ و مطالب خود را کوتاه و شیرین مردم را بسیار پایین دهانه توجه اگر آن را یک ویدیو را نگه دارید و آن را حدود 3 دقیقه یا کمتر. رسیدن به این نقطه لازم نیست آن را به بیرون بکشید. بود خود مشتاق بود و مهمتر از همه صادق باشد.

هنگامی که شما سعی کنید به چوب به محتوا است که آنچه اکثر مردم واقعا می خواهید. هنگامی که جستجو در اینترنت به دنبال اطلاعات با ارزش ترین بخش. سعی کنید به چین با این هدف در ذهن و ارائه محتوای با کیفیت خوب. اگر شما جدید هستند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مواد شما می توانید به بحث در مورد. بحث در مورد سیستم شما و آنچه شما در حال یادگیری. مقایسه جهانی تفریحی با عضویت Travelocity Expedia Orbitz. اگر شما تا به حال یک روز بد تماس با آگهی های به اشتراک گذاری آن مردم می تواند در هر جایی که شما هستند و در این فرآیند شما باید اطلاعات با ارزش به اشتراک بگذارید. دریافت خلاق و پیدا کردن آن است.

بهترین بخش از همه این است که اگر شما آن را درست انجام دهد و پتو اینترنت با محتوای با کیفیت خوب مردم شما را پیدا خواهد کرد و با شما تماس خواهد کرد. اگر شما به نقطه که در آن شما باید یک تن از feelers وجود دارد. آن قصد ندارم به اتفاق می افتد در طول شب در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان. با این حال اگر شما به آن نقطه شما تلفن شروع به زنگ خاموش قلاب در تمام طول روز با مردم تماس شما. من همیشه به سختی انتخاب کنید تا گوشی هر بیشتر و شماره گیری. آن نیست که می گویند که من دارم apposed به آن است. اگر من در زمان پایین من قطعا فعال شود. این را باید هدف خود را برای دریافت شما خود به آن نقطه. وجود دارد هیچ چیز بهتر از داشتن مردم با شما تماس.

بازدید جهانی اقامتگاههای تفریحی را شبکه برای کسب اطلاعات بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *