چه در محل SEO?

[ad_1]

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو” و این شامل تکنیک های مختلف استفاده می شود که به یک وب سایت به ایستادگی کردن از رقابت آن هنگام ذکر شده در نتایج جستجو. اینترنت در حال رشد است در چنین رای که آن را تقریبا غیر ممکن است برای یک وب سایت برای جذب تمام بازدید کنندگان آن می خواهد بدون دریافت مقدار زیادی از ترافیک از سایت های مانند بینگ و یاهو و یا گوگل.

به منظور انجام است که یک وب سایت نیاز استراتژیک SEO برنامه بازی. وجود قطعات اصلی و ضروری به این مفهوم که آنچه ما به عنوان مراجعه onsite SEO و متشکرم SEO. در این مقاله ما تنها به بحث در مورد SEO در محل.

در محل بهینه سازی موتور جستجو, راهنمایی

نکته # 1 – سعی کنید را انتخاب کنید و آدرس خود را بر اساس مهم ترین کلمه کلیدی و نه کسب و کار خود را با نام. به عبارت دیگر اگر کسب و کار خود و نام جونز املاک و مستغلات و شما در واقع در میامی, FL نه را انتخاب کنید jonesrealestate.com به عنوان آدرس خود را.

در عوض سعی کنید و چیزی شبیه به miamirealestate.com. دلیل این امر این است که در موتورهای جستجو رتبه سایت بالاتر اگر آدرس از نزدیک مسابقات عبارات جستجو یک فرد است و با استفاده از سایت خود را دریافت خواهد کرد بسیار بیشتر ترافیک فقط به خاطر نام آن است.

نکته # 2 – مطمئن شوید که سایت خود را راه اندازی به طوری که موتورهای جستجو به راحتی می توانید شاخص آن است. اگر شما مطمئن نیستید که چه این به این معنی شما می توانید به عنوان خوانده شده بیش گوگل's توصیه هایی که به شما بگوید چه باید بکنید و از همه مهمتر چه نکنید. اگر سایت خود را دشوار است به صفحه اول موتورهای جستجو نمی خواهد می دانم آنچه در آن است و آنها نمی خواهد شما رتبه بندی خوب در نتیجه حصول اطمینان فقیر ترافیک.

نکته # 3 – مطمئن شوید که وب سایت شما را شامل نمی شود بیش از حد بسیاری از اشتباهات. یک بار دیگر اگر شما مطمئن نیستید که چه این به این معنی شما می توانید با استفاده از Google's ابزار است که به رایگان به سایت خود را بررسی کنید بعد از شما آن را ساخته شده است. آن را به شما بگویم اگر شما لینک های شکسته و یا صفحاتی که به آن نمی تواند به عنوان خوانده شده.

نکته # 4 – اگر شما می خواهید وب سایت خود را به موفقیت شما می رویم به نیاز به به روز رسانی آن به طور منظم با محتوای منحصر به فرد. کلمه اصلی در آخرین جمله بود “منحصر به فرد” که بدان معنی است که شما فقط می توانید کپی و چسباندن کسی دیگری's کار بر روی سایت خود را و آن را خود شما. شما نیاز به نوشتن آن را به خودتان. اگر شما یک نویسنده خوب نیست شما می توانید استخدام نویسندگان بسیار ارزان برای نوشتن برای شما.

راهنمایی های بحث شده در بالا تنها تعداد کمی از مفاهیم را تشکیل می دهند که در محل SEO. کاملا چند وجود دارد و اگر شما می خواهید وب سایت خود را به تبدیل شدن به یک واقعی پول ساز, شما نیاز به نه تنها همه آنها را یاد بگیرند اما همچنین پیاده سازی هر یک از آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *