چه جدید با سرعت بالا Belkin N750 DB Wireless Dual Band Router?

[ad_1]

Belkin بود کمی دیر در معرفی روترهای بی سیم با N750 فن آوری بی سیم در مقایسه با رقبای خود را مانند NETGEAR (با آن WNDR4000 N750 روتر) و Linksys (با آن E4200 N750 روتر). بی سیم روتر با N750 تکنولوژی ارائه سرعت های بالا 450Mbps در باند 5GHz و 300Mbps در باند 2.4 گیگاهرتز. آنچه در این محصول می کند ؟

سرعت بالا

جدید Belkin N750 DB پشتیبانی های اخیر بی سیم با استاندارد 802.11 n با simultaneous dual band فن آوری اجازه می دهد تا شما برای اتصال هر دو نوع از مشتریان بی سیم است که در عمل مخلوط باند فرکانس یا در 2.4 GHz یا 5GHz باند. برای حداکثر نرخ داده انتقال شما می توانید اتصال بی سیم دستگاه های که پشتیبانی 5GHz به جای باند 2.4 گیگاهرتز. این باند 5GHz است نسبتا کمتر دخالت و پاک تر از شلوغ باند 2.4 گیگاهرتز.

Belkin N750 روتر با استفاده از چند آنتن تکنولوژی ارائه حداکثر قدرت به قدرت سیگنال و دیگر فاصله تحت پوشش. دو نفر دیگر رقبای هوشمند استفاده کنید و MIMO (Multiple-در-خارج) آنتن تکنولوژی ارائه سرعت بالا و دیگر فاصله تحت پوشش. هوشمند MIMO آنتن فن آوری به طور گسترده ای مورد استفاده در دستگاه های بی سیم برای بهتر سیگنال پذیرایی و به حداقل رساندن نقاط مرده است.

روتر شامل 4xGigabit پورت اترنت برای قابل اعتماد و با سرعت بالا اتصال سیمی. نام تجاری جدید کامپیوتر با gigabit NIC آداپتور می توانید با استفاده از روتر گیگابیت پورت برای حمایت از برنامه های کاربردی که تقاضا قابل اتصال سیمی از قبیل داده های بزرگ انتقال فایل تصویری برنامه و اتصال به نرم افزار سرور از بین بردن تنگنا. مطمئن شوید که برای استفاده از کارایی بالا Cat5e کابل پیچیده است که پشتیبانی از گیگابیت با سرعت.

دوقلو پورت USB

بر خلاف رقبای خود Netgear WNDR4000 و Linksys E4200 که پشتیبانی از تنها یک پورت USB برای ذخیره سازی مشترک این Belkin N750 روتر شامل دو پورت USB به شما اجازه میزبان ذخیره سازی مشترک و چاپگر به صورت همزمان. این بسیار ضروری در شبکه استفاده می شود که برای کار و بازی ” از بین بردن نیاز به خرید یک بی سیم پرینت سرور برای به اشتراک گذاری چاپگر. شما می توانید با استفاده از USB و چاپ و ذخیره سازی manager به شما کمک کند مدیریت و نظارت بر استفاده از چاپگر و اسکنر درایو و USB دیگر دستگاه های متصل.

بسیاری از روترهای بی سیم پشتیبانی از دو پورت USB است. شما همچنین می توانید نظر جدید Asus RT-N56U الماس سیاه N600 router است که پشتیبانی از دو پورت USB برای ذخیره سازی مشترک و پرینتر.

امنیتی پیشرفته

مانند دیگر خانه روتر بی سیم این Belkin N750 DB پشتیبانی از تمام استانداردهای امنیتی روتر باید پشتیبانی مانند دو فایروال ویژگی (NAT & SPI) و WPA/WPA2 با WPS قابلیت برای پیکربندی آسان تنها با فشار دادن یک دکمه است.

مانند رقبای خود را با همان N750 فن آوری Belkin N750 پشتیبانی از مهمان شبکه به شما اجازه می دهد اعطای دسترسی به اینترنت برای مهمانان خود را بدون اعطای دسترسی به شبکه محلی شما منابع است. WNDR4000 از سوی دیگر پشتیبانی از مهمان شبکه هر یک از گروههای معنی آن پشتیبانی تا 4 SSIDs. Belkin پشتیبانی از 3 SSIDs SSID هر گروه به علاوه مهمان شبکه. شما می توانید کردهاید مهمان شبکه نام در این شبکه اطلاعات کارت زیر پا روتر خود را.

به علاوه 4 برنامه

جدید Belkin N600 و روترهای N750 پشتیبانی از چهار برنامه های کاربردی (روتر های دیگر را پشتیبانی نمی کند) از جمله Self-healing, تصویری تکان دهنده چاپ-منطقه و حافظه-ایمن.

خود شفا نرم افزار تشخیص و حل مشکلات شبکه و اجرای شبکه تنظیم برای انجام بهترین خود را. اگر شما از تلویزیون پخش آنلاين آداپتور مانند Roku XDS یا اپل تلویزیون, فیلم تکان دهنده عمل می کند مانند یک AV media server در Linksys و Netgear به شما اجازه جریان فایل های چند رسانه ای از خود را به اشتراک گذاشته ذخیره سازی به تلویزیون خود را به صورت بی سیم. با ذخیره سازی مشترک, شما می توانید اختصاص فضا به صورت خودکار فایل های پشتیبان برای ذخیره سازی مبتنی بر استراتژی پشتیبان گیری در محل.

Belkin N750 Dual Band Wireless روتر سری جدید بی سیم به طور همزمان dual band router با N750 تکنولوژی است که با پشتیبانی از دو پورت USB به شما اجازه می دهد به اشتراک گذاری ذخیره سازی خارجی و چاپگر به صورت همزمان. این است ایده آل روتر برای بالا عملکرد شبکه بی سیم برای دیدار با نیازهای خود را برای کار و بازی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *