چه اینترنتی برای بورس مناسب است؟

[ad_1]

امروزه در بازار بورس رقابت شدیدی بوجود آمده است که افراد برای اینکه بتوانند از بقیه رتبه خوبی در سرخطی زدن داشته باشند از شرکت های مختلف اینترنت های زیادی گرفته اند ، و مطمئنا نتیجه خوبی نگرفتند و همچنان دنبال یک اینترنت قوی تری هستند که با آن در صف های سنگین رتبه تک رقمی یا 2 رقمی داشته باشند.

چه اینترنتی برای بورس مناسب است؟

در واقع شما هر چه سرعت اینترنت بالاتری داشته باشید شانس بیشتری در سرخطی زدن دارید ، با اینترنت هایی بین 5 تا 50 مگابیت بر ثانیه سرخطی زدن فوق العاده سخت است و برای اینکه بتوانید به راحتی جزء نفرات اول در صف بورس باشید اینترنتی برابر 10,000 مگابیت بر ثانیه نیاز دارید.

در حال حاضر هیچ کدام از شرکت هایی مثل : شاتل , همراه اول , ایرانسل و… نمی توانند سرعت اینترنتی برابر 10,000 مگابیت بر ثانیه به شما ارائه کنند.

حال این سوال پیش می آید که از کجا می توانم همچین سرعت اینترنتی تهیه کنم و سرخطی زدن خودم را خودم تضمین کنم؟

برای داشتن سرعت اینترنت 10,000 مگابیت بر ثانیه باید از سرور مجازی استفاده کنید ، و فقط و فقط این سرور مجازی بورس هست که میتواند سرعت اینترنتی برابر 10,000 مگابیت برثانیه به شما بدهد.

این سرور ها پورتشان 10 گیگ هست و سرعت 10,000 مگابیت را به شما می دهد. حال کاربری که از این سرعت اینترنت استفاده کند به راحتی میتواند سرخطی بزند.

 

سرور مجازی بورس

سرور مجازی چیست؟

سرور در واقع یک کامپیوتر پر قدرت است که در جایی به نام دیتاسنتر نگهداری می شود ، سرور مجازی بورس دایرکت فا با داشتن کابل فیبر نوری از سرعت اینترنت فوق العاده بالایی برخوردار است.

همان طور که میدانید فقط سرعت اینترنت برای سرخطی زدن کافی نیست و باید پینگ شما به کارگزاری های بورس کم باشد ؛ این سرور های بورس به کارگزاری های بورس پینگ زیر 1 میلی ثانیه می دهد.

پینگ یعنی ارسال اولین پکت از سمت شما و دریافت پاسخش ؛ در حال حاضر اگر که از اینترنت های معمولی استفاده می کنید پینگ کمتر از 30 میلی ثانیه به کارگزاری بورس نخواهید داشت ؛ یعنی شما با پینگ 30 میلی ثانیه وقتی درخواست خودتان را ارسال می کنید 30 میلی ثانیه طول میکشد ولی با سرور مجازی بورس دایرکت فا کمتر از 1 میلی ثانیه طول خواهد کشید ، همانطور که میدانید میلی ثانیه ها هم در بورس خیلی خیلی مهم هستند.

شما کافیست به صفحه سرور مجازی بورس دایرکت فا مراجعه کنید و به صورت آنلاین پلان مد نظر خودتان را انتخاب کنید و پس از پرداخت به مدت 15 دقیقه بعد دسترسی سرور برای شما ایمیل خواهد شد.

چگونه با سرور مجازی بورس کار کنیم:

این سرورها سیستم عامل ویندوز دارند و هیچ تفاوتی با سیستم خانگی شما ندارند ، شما پس از خرید سرور بورس دسترسی حاوی : ip / user / pass دریافت می کنید که می توانید از طریق نرم افزار remote Desktop Connection به سرور متصل شوید. این نرم افزار رموت از شما اطلاعاتی که ما از سرور برای شما ارسال کردیم را دریافت می کند و شما را به یک صفحه دسکتاپ هدایت می کند که محیط سرور است ، حال از طریق مرورگر کروم یا مرورگر دلخواه خود سایت کارگزاری خودتان را باز میکنید و در آنجا به ادامه ی فعالیت خود می پردازید.

آیا وقتی از سرور بورس استفاده میکنم در بورس تقلبی کرده ام؟

خیر شما با استفاده از این سرور ها فقط سرعت اینترنت خودتان را ارتقا داده اید و هیچ تقلبی در بورس برای شما در نظر گرفته نمی شود. پس با خیال راحت می توانید استفاده کنید.

 

تضمین کیفیت

 

تضمین کیفیت :

دایرکت فا تمامی سرویس های خود را گارانتی کیفیت می کند و آپتایم تضمینی به شما میدهد. در صورتی که سرویس ارائه شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نبود کل هزینه ی پرداختی خدمت شما برگشت داده می شود.

نتیجه گیری :

برای اینکه بتوانید در صف های سنگین رتبه تک رقمی داشته باشید بهتر از سرور مجازی بورس استفاده کنید و نتایج فوق العاده ای را برای خود رقم بزنید ، البته شما میتوانید از نرم افزار هایی مثل اتو کلیکر برای کلیک کردن استفاده کنید، اگر حرفه ای باشید باید بدانید که یک کلیک به تنهایی نمیتواند برای شما سرخطی بزند پس به کمک نرم افزار اتو کلیکر میتوانید تنظیم کنید که از ساعت 8:29:58 یا 8:29:59 به صورت اتوماتیک در فاصله زمانی 400 الی 300 میلی ثانیه ( فاصله زمانی را به 300 نزدیک کنید تا جایی که کارگزاری به شما ایراد نگیرد ) تعداد 10 کلیک ( یا بیشتر یا کمتر) به کارگزاری ارسال کند ، هیچ وقت سر ساعت 8:30:00 اقدام به کلیک کردن نکنید چون که اگر یک میلی ثانیه زودتر بورس باز شود همین یک میلی ثانیه تاخیر شما در کلیک کردن میتواند شما را در رتبه های 4 رقمی یا حتی 5 رقمی نمایش دهد ، پس بهتر است که از نرم افزار های اتو کلیکر استفاده کنید. درواقع شما میتوانید به سادگی با نصب نرم افزار Auto Clicker در داخل سرور ، این فاصله زمانی لپ تاپ تا سرور را از میان بردارید و کلیک ها مستقیما از داخل سرور و توسط سرور به کارگزاری ارسال کنید. هنوز هم دیر نشده از همین الان متوانید اقدام به خرید سرور بورس کنید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.