چقدر مهم است که یوتیوب به ثروت خود را با تکنولوژی بالا, بازاریابی, کسب و کار ؟

[ad_1]

اگر کسی به من گفته بود پنج سال پیش که من می خواهم ساخت هزاران دلار در هر ماه با کسب و کار آنلاین از طریق یوتیوب من خندید در چهره خود را! خب این اتفاق افتاد و در حال حاضر من می دانم که چرا. اگر یک عکس می گوید: 1 ، 000 کلمات پس از آن چه 3 دقیقه می گویند ؟ یک میلیارد ؟

Alexa.com این شرکت که آهنگ وب سایت محبوبیت در اینترنت. در نوامبر سال 2009 به تنهایی نزدیک به 74 میلیون کاربر در نگاه بیش از 1.1 میلیارد ویدئوها! از نوامبر 15th, 2009 اخیر یوتیوب مطبوعاتی اظهار داشت: 20 دقیقه از فیلم در حال آپلود در هر ثانیه. با توجه به alexa.com YouTube, رتبه 4, محبوب ترین سایت ها در اینترنت در سطح جهان در آینده در پشت تنها Facebook, Yahoo و هشت صد پوند چریکی در اتاق گوگل.

در حال حاضر این چیزی است که واقعا به من ضربات دور. الکسا تخمین می زند که وجود دارد 360,985,492 جهانی اینترنت کاربران. آنها به ما بگویید که 20.5% جهانی اینترنت کاربران یوتیوب بازدید بیش از یک دوره 3 ماه. 23.7% از ایالات متحده آمریکا به تنهایی. این به چه معنی است ؟

اجازه می دهد تا انجام محاسبات ریاضی است.

360,985,492 جهانی اینترنت کاربران.

20.5 درصد از آنها بازدید یوتیوب.

360,985,492 کاربران x 20.5% بازدید = 74,002,026 مردم!

در هر نقطه شما باید بیش از 74 میلیون نفر انجام هر کاری که یک بازار است.

که هفتاد و چهار میلیون دلیل برای یادگیری چگونه برای تسلط بر این چیز کوچک به نام یوتیوب. و من قصد دارم به تو میآموزد که چگونه پسر بزرگ بازی در یوتیوب و تولید هزاران دلار در هر ماه از طریق بازاریابی. دوباره همین دلیل چرا ؟ از اعداد است که ما مردم را فراموش تصویری تحقیقات آنلاین برای سرگرمی, برنامه ریزی سفر, قبل از خرید و یا فقط در مورد هر چیز دیگری شما می توانید از فکر می کنم.

اگر شما تصویری با استفاده از ابزارهای بازاریابی شما در حال خروج هزاران دلار در هر ماه بر روی میز است. و دوباره یوتیوب بازاریابی این نسخهها کار میکند تنها اگر شما با استفاده از این مفهوم ما را از صحبت کردن در مورد و آموزش ما بازاریابی شبکه ای دوستان است. شما حدس زده جاذبه های بازاریابی!

با ترکیب جاذبه های بازاریابی با بازاریابی ما ترکیب دو قدرتمند ترین ابزار در بازاریابی است. مردم می خواهند به انجام کسب و کار با مردم می دانند و اعتماد است. هر کدام از این دو چیز از دست رفته و شما موفق. ویدئو اجازه می دهد تا مردم به دیدن ما. شنیدن صحبت میکنیم. احساس ارتباط با کسی که واقعا می تواند کمک به آنها در حل یک مشکل یا چالش. دیگر رسانه ها به غیر از تلویزیون نیست و همه این چیزها.

پس چرا تبلیغ در تلویزیون است ؟ فقط تماس خود را محلی ایستگاه کابل. 650 دلار به آنها شلیک یک ویدیو. پس از آن 25 دلار یا بیشتر در هر زمان آنها را نشان می دهد ، در حال حاضر در نظر گرفتن چگونه بسیاری از کانال ها وجود دارد در جعبه کابل خود را? صد دو صد پنج در صد و یا بیشتر کانال های اگر شما از تلویزیون های ماهواره ای. چقدر آن را هزینه برای اجرای یک تلویزیون نقطه بر روی هر کانال در هر روز ؟

چرا ما مانند یوتیوب ؟ اگر شما نمی دانید که یوتیوب رایگان است. در حال حاضر این نوع از بازاریابی من می خواهم به انجام ، هزینه نیست نیکل است. هزینه نمی کند یک سکه. من دوباره آن را می گویند به دلیل آن فرم های مورد علاقه من, تبلیغات رایگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.