چرا نمایش تبلیغات مهم در کسب و کار

[ad_1]

در روزهای اولیه فقط چند کسب و کار بخش بودند حاکم بر دنیای بازاریابی اما در حال حاضر بسیاری آغاز شده بود با معرفی فرد یا تیم کسب و کار در هر روز است. این تغییر را به ارمغان بیاورد جدید و جالب محصولات خود را به ما, اما بازاریابان ممکن است بسیاری از چالش ها و رقابت در کسب و کار. برای غلبه بر موانع شما می توانید تبلیغات آنلاین برای افزایش مخاطبان قابل دسترسی و محصول آگاهی در مردم است.

چه بنر و چرا به انتشار آگهی آنلاین است ؟

یک تصویر ساده است که وسیله انتقال پیام برند از یک شرکت و اطلاعات مربوط به محصول است که به نام یک بنر. مردم با استفاده از آگهی ها برای تبلیغ در اماکن عمومی اما در اینترنت شما می توانید آن را به عنوان یک دیجیتال یا تصویر گرافیکی. هنگامی که شما مقایسه تبلیغات آنلاین با خیابان, آگهی, آنلاین قابل دسترسی است به دلیل آن ارائه می دهد تعامل با کاربر و نرخ تبدیل بهتر به مردم است. یک تصویر با چند واقعی کلمه در مورد شرکت یا محصول خود را انتقال نگرانی خود را به مردم در اینترنت است.

چگونه به انتشار بنر در اینترنت ؟

نمایش آگهی های سرور استفاده می شود برای ایجاد و توزیع آگهی خود را در اینترنت و استفاده می شود برای انجام به اشتراک گذاری درآمد در میان کاربران است. ناشر می تواند خود را به فروش فضاهای تبلیغات به تبلیغ کنندگان و کاربر می تواند آن را خرید بر اساس نیاز. کاربران می توانند ایجاد بنر و توزیع آن در وب سایت مناطق. مدیر اتحاد تنها امتیاز برای به اشتراک گذاشتن درآمد به دست آورده در هر آگهی. آگهی سرور مورد نیاز از فرمت های آگهی به صورت بنر, ایجاد, آنها زیر تقسیم کرد.

آگهی فرمت های

• تصویر: شرح استاندارد اندازه IAB و پشتیبانی از JPG, PNG و GIF انواع فایل.

• HTML: آن را با استفاده از شخص ثالث برچسب ها برای ارائه تبلیغات است. آن را مورد استفاده برای ایجاد غنی تبلیغات رسانه ای.

• SWF آگهی و یا بنر فلش: آن است که یک انیمیشن تبلیغاتی است که قادر به تولید صدا و تعامل با کاربر. این پشتیبانی از فایل SWF نوع.

• تبلیغات متنی: این یک توصیف متنی از یک محصول و یا خدمات همراه با یک لینک به وب سایت تبلیغ کننده.

• سفارشی تبلیغات: آن است که یک کاربر تعریف شده آگهی فرمت که در آن تبلیغ می توانید آن را با هر اندازه دلخواه. این پشتیبانی از GIF, PNG و JPG نوع فایل.

چرا نمایش تبلیغات ؟

• نیاز به آن کمتر کار دستی.

• این آگهی ها را می توان با استفاده از ابزار ساده و در دسترس آنلاین.

• ممکن است رسیدن به مخاطبان گسترده تر در مقایسه با زمانی که به خیابان تبلیغات.

• اضافه کردن تعامل با کاربر در تصویر ممکن است جذب مشتریان است.

• اضافه کردن نوآوری به بنر خود را ممکن است به درو موفقیت در کسب و کار.

شما ممکن است رویاهای بزرگ برای کسب و کار خود و اما اگر شما نمی اجرای رویاهای خود را در محصولات آن دشوار است برای حفظ موقعیت بازار. اگر شما اغلب تبلیغ در اینترنت خود را تنها محصولات بهتر خواهد رسیدن به مردم است. آگهی آگهی ها کمک خواهد کرد که تنها زمانی که کسب و کار شما واقعا تحت تاثیر قرار مردم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.