چرا من دوست دارم افرادی مثل کنی Isbell و چگونه هک است او موفق ؟

[ad_1]

اگر شما'ام تا کنون انجام هر گونه تحقیقات به Cieaura کسب و کار و یا صحبت به Cieaura توزیع کننده شما احتمالا شنیده ام نام کنی Isbell حداقل صد بار. آن's کاملا محتمل است که شما've شنیده ام هرگز یک کلمه بد در مورد او یا. شما ممکن است از خود بپرسید که چگونه در جهان او را به نام او پوشاندند همه جا در Cieaura جهان است. You're احتمالا هم تعجب تعجب چقدر پول آقای Isbell ساخت است که با نوع بد نامی. خوب اگر من به شما گفت فقط یک چند به اسرار ساختمان خود را با نام تجاری بر روی اینترنت, شما به احتمال زیاد خواهد بود ضرب و شتم من من درخواست شما را بزرگتر کنی Isbell.

خبر خوب! من کاملا به شما سه نفر از بهترین استراتژی در بازار برای ساخت یک برند شخصی و داشتن نام خود وز سراسر اینترنت.

استراتژی 1: توییتر تسلط

توییتر سریعترین و ساده ترین راه برای شروع به گرفتن نام خود در اینترنت. مشکل این است که اکثر مردم همین't می دانم که برای اولین بار فکر می کنم در مورد کسی که به دنبال و یا کسی که شما می خواهید شما را دنبال می. اگر شما واقعا می خواهید برای به حداکثر رساندن اینترنت حضور خود را در آن's کاملا ضروری است که شما ساخت با ارزش توییتر زیر است.

استراتژی 2: Facebooking

تکامل از توییتر روابط به طور کامل توسعه on Facebook. این جایی است که شما واقعا می توانید روابط خود را و نام تجاری را به سطح بعدی. افزایش قابلیت های Facebook اجازه می دهد تا شما را به اتصال با مردم بیشتر باید عمیق تر مکالمات دیدن هر یک از دیگر منافع و شکل درست روی خط اتحاد است. افرادی مانند کنی Isbell واقعا تسلط این مفهوم است. راز واقعی این است که عطف این روابط به جریان نقدی.

استراتژی 3: یوتیوب

آیا شما دیده می شود کسانی که فیلم در یوتیوب است که هزاران نفر از نمایش ها. خب تصور کنید اگر شما تا به حال این قابلیت را به یک ویدیو آپلود به یوتیوب و دیدن آن را در بالای صفحه اول گوگل. این واقعا به شما توانایی برای به دست آوردن نام خود را در سراسر اینترنت و با نام تجاری خود را گسترش مانند آتش سوزی. یوتیوب یکی از مطلق مورد علاقه من ابزار از آنجا که شما در واقع می تواند صحبت می کنند به کسی که در تلاش برای ارتباط با شما در اینترنت است. به علاوه, it's بسیار ساده برای ایجاد یک ویدیو یوتیوب و دریافت آن رتبه در موتورهای جستجو است که هر کسی می تواند ساخت خود با نام تجاری با استفاده از قدرت از یوتیوب.

من امیدوارم که شما لذت بردن از این استراتژی سادگی! اگر شما به طور جدی به استفاده از چیزهایی که من باید به شما در مورد شما خواهد شد در حال رشد شما با نام تجاری مانند کنی Isbell. با کمی تنظیم خوب من مطمئن هستم که من را از دیدن نام خود را در سراسر اینترنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *