چرا طراحی وب سایت خوب بسیار مهم است برای کسب و کار ؟

[ad_1]

در طول این دهه گذشته در هنگ کنگ مردم استفاده از اینترنت برای کار و زندگی و خدمات تبدیل شده است بیشتر و بیشتر رایج است با توجه به گزارش های آماری از سرشماری و آمار بخش. در حال حاضر از هر 100 نفر در هنگ کنگ 34.7 به طور فعال با استفاده از اینترنت. راه اندازی وب سایت شرکت به ساخت یک کسب و کار اینترنتی موفق پلت فرم تبدیل به بخش مهمی از ساخت یک تصویر شرکت و به ترویج محصولات.

اهمیت یک سایت تلفن همراه

تا پایان سال 2015 از هر 100 نفر وجود دارد 193 تلفن همراه, پهنای باند, کاربران, که بدان معنی است که تقریبا هر فرد تا به حال دو تلفن همراه باند پهن حساب به طور متوسط. تعداد نسل سوم و چهارم (3G و 4G) تلفن همراه باند پهن کاربران افزایش یافته و به 14.15 میلیون افزایش قابل توجهی از 21.9 درصد در سال در دوره 2010-2015. تلفن همراه نیز دیگر فقط برای جوان آن را به عنوان's تدریج پیدا کردن راه خود را به زندگی بالاتر سالخورده بخش از جمعیت است. به عنوان پهن باند تلفن همراه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب با استفاده از تلفن های همراه و تبلت ها برای خرید نیز در حال افزایش است. این که آیا آن's در راه به کار و یا در خانه بر روی نیمکت, شما به راحتی می توانید فروشگاه در هر زمان در اوقات فراغت خود را. بنابراین یک کراس پلت فرم, طراحی وب سایت یکی از مهم ترین ابزار به نفع خود کسب و کار امروز است.

بیشتر خانه ساخته شده و کوکی ها

در سالهای اخیر طراحی وب سایت و توسعه تبدیل به یک بسیار حرفه ای در زمینه. 10 تا 20 سال پیش آن را بسیار به نوشتن وب سایت خود را. اما یک وب سایت نوشته شده که در آن زمان می تواند بسیار مفید باشد از نقطه نظر کسب و کار امروز است. شما نیاز به ایجاد یک مد روز طراحی وب سایت و در همان زمان در نظر UI و UX design, SEO, back-end و فن است که نیاز به دانش تخصصی و تجربه و تخصص.

علاوه بر این توسعه وب در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای پیشرفته; نرم افزار Dreamweaver است که دیگر به اندازه کافی قدرتمند برای توسعه وب مدرن است. برای مثال طراحی وب سایت پاسخگو و انیمیشن های CSS نیاز عمیق دانش برنامه نویسی برای ایجاد وب سایت های جذاب و حرفه ای است.

جستجوگرها است یکی دیگر از منطقه است که نیاز به خدمات حرفه ای. شما نیاز به دانش حرفه ای به طرح تاکتیکی خود را در جستجوگرها به منظور افزایش ترافیک وب سایت شما. تکنیک های پیوند ساختمان صفحه, سرعت, بهینه سازی محتوا پالایش و ساختاری داده تحت تاثیر قرار چگونه موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه وب سایت خود را. که بدان معنی است که بدون یک راهنمای حرفه ای نیست و بسیاری از مردم را به وب سایت خود را, مهم نیست چقدر زیبا و چشمگیر آن است.

فکر می کنم قبل از انتخاب به استفاده از قالب ها

شما ممکن است وسوسه به خرید یک قالب از یکی از بسیاری از سایت های فروش آنها شاید به دلیل قیمت پایین تر. اما در نظر اشکالاتی: قالب ها معمولا بر اساس یک خاص به عقب پایان سیستم, وردپرس, که بدان معنی است که شما محدود خواهد شد به این پلت فرم است. نقطه ضعف دیگر این است که یک قالب عمومی است و در اکثر موارد نمی توان کاملا مناسب برای نشان دادن کسب و کار شما. در نهایت وب سایت های دیگر ممکن است با استفاده از همان قالب به شما و یا مشابه آنهایی که به دنبال به معنی وب سایت خود را نگاه منحصر به فرد و یا ایستادگی کردن.

راه حل این است که برای پیدا کردن یک فروشنده فراهم می کند که خیاط ساخته شده خدمات است. هزینه بالاتر خواهد بود اما وب سایت را تولید می کند ارزش بیشتری در دراز مدت است. تفاوت در طراحی وب سایت ممکن است بیش از 100 برابر افزایش ترافیک سایت. یک وب سایت موفق باید هر دو طرح بزرگ و خوب استراتژی های بازاریابی. خوب به دنبال و به درستی ساخته شده و رابط کاربری می توانید نگه داشتن کاربران در سایت کاهش نرخ گزاف گویی. (نرخ گزاف گویی است که تعدادی از کاربران ترک سایت خود را بدون کلیک کردن بر روی هر صفحه دیگر.) این بدان معناست که حتی اگر SEO تساوی در ترافیک شما هنوز هم نیاز به نگه داشتن بازدید کنندگان از خروج از وب سایت خود را. که's چه شرکت در جستجوگرها برنده't به شما بگویم چرا که آنها به't know طراحی وب سایت و برنامه نویسی.

[ad_2]

Source by Vito Li

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.