پول با اموی

[ad_1]

بیش از چهار یا پنج دهه از مردم درخواست شده است خود می تواند من را با پول اموی. پاسخ آن را به عنوان معلوم شد برای چند را انتخاب کنید, بله, اما برای بسیاری از ما آن را قریب به اتفاق هیچ. من فکر می کنم من می دانم به همین دلیل است.

همه ما می دانیم اموی داستان. دو آقایان غنی DiVos و Jay Van Andel آغاز شده و این شرکت با چشم انداز که فعال عادی زن و مرد برای رسیدن به سازمان ملل متحد عادی پا را. با آن چشم انداز بازاریابی شبکه ای شوق آغاز شده بود. درصد کمی از توزیع کنندگان برای شرکت در واقع ساخته شده پول خوب اما توده ها بودند و در سمت چپ بدهی تعجب که در آن آنها تا به حال لباس شب اشتباه است و آنچه تا به حال انجام برای رسیدن به رویاهای خود. پس از همه بالاسری خود گفت که آن را آسان به پول با اموی.

واقعیت این است که تاریخ به ما می گوید که برخی از 97 درصد از افرادی که پیوستن به هر برنامه بازاریابی شبکه ای هرگز هر گونه پول. نه یک درصد قرمز. به همین دلیل است که در حال حاضر تا حدودی آشکار است.

به عنوان من نشسته در سراسر جدول از افسانه ای اموی گورو Dexter Yager در سواحل رستوران در رم نیویورک او به من گفت که من نیاز به دریافت بیشتر جرات. آنچه که او به معنای بود که من نیاز به تبدیل شدن به بیشتر از یک شام فروشنده مانند او. بیایید آن روبرو هستند, ما همه با استعداد که توانایی فروش اما بسیاری از ما می خواهید ما بودند. در آن روز شما را موفق در بازاریابی شبکه ای اگر شما تا به حال یک بازار گرم اندازه تگزاس و تا به حال که فروش ذهنیت هدیه. عاقلانه دیگر شما فقط پژمرده به غروب آفتاب را با سازمان ملل متحد تحقق رویاهای در دو.

خبر خوب این است که همه تغییر حس اینترنت بخشی از زندگی ما است.

یادگیری چگونه به استفاده از اینترنت به درایو مقدار بسیار عظیمی از واجد شرایط ترافیک به وب سایت خود را یک فرایند است. اگر شما مایل به مطرح مداوم تلاش مداوم به یادگیری آجیل و پیچ و مهره از تجارت شما بدون شک می تواند تبدیل به موفق آنلاین بازاریاب و موفقیت در هر کسب و کار بازاریابی شبکه. بنابراین اگر کسی به شما می پرسد اگر شما می توانید پول را با اموی پاسخ این است که بله اگر آنها استاد هنر بازاریابی آنلاین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.