پلاسما محوطه – مستقر در انواع محیط های

[ad_1]

پلاسما محوطه فراهم می کند طیف وسیعی از گزینه برای علامت های دیجیتال استفاده کنید. گسترده انتخاب از پلاسما محوطه اجازه می دهد تا یک برنامه نصب برای استفاده از صفحه نمایش پلاسما صفحه نمایش در انواع مختلف از تنظیمات. این به خصوص توسعه یافته به طوری که به درخواست تجدید نظر به مشتری. پلاسما محوطه را فراهم می کند فوق العاده حفاظت از عوامل محیط صفحه نمایش در تمام سختی و هوای محیط. هر بخش از پلاسما محوطه تولید شده است با گرد و غبار و ضد آب خواص با در نظر گرفتن این اجازه می دهد تا کاربران را به نصب و استقرار فضای باز علامت های دیجیتال سخت افزار تقریبا در هر مکان.

این محوطه در حال طراحی و با بهترین شیوه های تولید برای اطمینان از امنیت از سرقت و همچنین آشکار حفاظت از آب و خاک و دیگر خطرات خطرناک. همچنین آنها حفاظت در هر درجه حرارت منطقه از sub-zero به افزایش گرم تگزاس هنگامی که درجه حرارت رسیدن به 150 درجه فارنهایت است. در این مناطق یک واحد تهویه مطبوع است که توصیه می شود که اجازه می دهد صفحه نمایش به کار موثر و بدون شکست, بنابراین در حال حاضر قرار دادن فضای باز علامت های دیجیتال در مناطق خصمانه است نه محدودیت.

ساخته شده از فولاد کربن, فولاد ضد زنگ و یا با آشکار امن پلی کربنات و صفحه نمایش پلاسما محوطه هم می تواند سقف پایه یا دیوار نصب شده و می تواند به نظر می رسد تقریبا در هر پایان است. مهر و موم شده قابلیت قفل پلاسما محوطه فراهم می کند بزرگترین راه حل به منظور محافظت از پلاسما پنل از سرقت آسیب و خطرات تحت تاثیر هر گونه سخت و محیط های صنعتی استفاده می شود که برای کارخانه سیستم های اطلاعاتی. آن را همچنین می توانید زنده ماندن درجه حرارت بالاتر.

با توجه به گرم شدن کره زمین هیچ یک از ماه های تابستان و یا حتی در زمستان می توان از پیش برنامه ریزی شده برای هر بیشتر; در سطح جهانی ما در حال پیدا کردن پیش بینی نشده شرایط آب و هوایی شروع از سیل و رانش زمین به عمق برف می افتد. در حالی که هر یک از این فضای باز علامت های دیجیتال است مستقر در مناطق فکر خصمانه امنیتی ارائه شده توسط پلاسما محوطه بهتر است از همان صفحه نمایش در صفحه اصلی در یک محیط امن. یکی از دلایل کلیدی این است که چگونه کارآمد خنک کننده است که از مسکن به این دلیل است که برخی از پلاسما محوطه تولید کنندگان ارائه محصولات خود را به عنوان استاندارد با سیستم های برودتی و حرارتی در ترکیب به عنوان یک پیش شرط از این رو یک فروشنده را به تنظیم درجه حرارت است که آنها مایل به خنک کننده برای شروع کار و همچنین به عنوان تنظیم بخاری آمار و اگر آنها نیاز به شروع به گرم.

با توجه به واحد های ساخته شده از فولاد اینها ضد آب و جلوگیری از هر گونه نفوذ آب حتی در طول یک طوفان مفاصل به طور کامل جوش داده شده و ارائه قوی و قوی راه حل برای محافظت از صفحه نمایش پلاسما و دستگاه پخش رسانه ای در داخل. نیز وجود دارد که از فولاد ضد زنگ بدنه است که مناسب برای دریا و ساحلی استقرار با توجه به محتوای بالای نمک در هوا را برای خوردن هر خفیف واحد فولاد در هفته و راه حل نگاه درهم و برهم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *