ویرایش فایل های MPEG و مبانی قاب ویرایش/گروهی از ویرایش تصویر

[ad_1]

اگر شما مایل به ویرایش فایل های MPEG, آن مهم است به درک اصول اولیه فشرده سازی MPEG و تفاوت های اصلی بین “قاب ویرایش” و “گروه تصویر (GOP) ویرایش.”

بیایید از اول شروع کنیم که با فرمت های فشرده سازی را توسعه داده شد با هدف حمایت از دقیق ویرایش. به جای MPEG به عنوان پرقدرت فشرده سازی ابزار ساخته شده برای قبل از ویرایش ویدئو. با این وجود با برخی از دانش اساسی و ابزارهای مناسب آن است که ممکن است برای انجام بسیار دقیق ویرایش از فایل های MPEG.

اصول فشرده سازی MPEG

مشخصه اصلی است که پیچیده ویرایش فرمت های تصویری در راه است که در آن MPEG کد یک فایل فشرده. MPEG با استفاده از آنچه که به عنوان “مرجع فریم” و “تفاوت فریم.” برای هر 15 فریم از فیلم فیلم های نرمال استاندارد فشرده سازی 1 قاب مرجع برای هر 14 تفاوت فریم. تفاوت فریم تنها رمز تغییرات مانند پیش زمینه جنبش و در نتیجه مقدار فضای ذخیره سازی کمتر از قبل مرجع فریم. این است که با فرمت MPEG را فشرده سازی بالا می آید.

پس از هر مجموعه ای از تفاوت فریم بستگی به قبلی قاب مرجع به منظور رمزگشایی تنها در یک MPEG جریان است که شما می توانید انجام دهید کاهش است در قاب مرجع. اگر شما بودند به برش ویدئو در تفاوت قاب که تفاوت قاب و پس از آن همه تفاوت فریم خواهد مراجعه به قبل از قاب مرجع که وجود ندارد هر بیشتر. چنین جریان از قاب و پس از آن موفق به رمزگشایی درست در زمان اجرا تولید مزخرف پخش فیلم. در هر روز از نظر پخش فیلم خواهد بود بسیار اندکی متلاطم. این ضعف ذاتی در حال ویرایش MPEG.

گروه تصویر (GOP) ویرایش

ساده ترین نوع MPEG editor سعی کنید به کار در اطراف این مشکل است. اصطلاح “GOP دقیق ویراستاران” تنها کاهش در گروه “عکس” مرز است. ایران کافی است برای برش تبلیغات از ضبط برنامه تلویزیونی, برای مثال, اما نه به اندازه کافی دقیق به صورت جدی در حال ویرایش ویدئو.

Pixela را پیکسل VRF مرورگر می افتد در این دسته از سردبیران; اما آن را دارای قابلیت های اضافی است که محصولات رقیب در این رده نیست:

Pixela را پیکسل VRF مرورگر پشتیبانی از مشاهده و ویرایش محبوب دی وی دی به فرمت های پشتیبانی نشده توسط Mac. این باعث می شود مشاهده هر فیلم ضبط شده در این ویدئو ضبط استاندارد قابل خواندن است.

علاوه بر این در حالی که بسیاری در حال ویرایش نرم افزار تنها پشتیبانی از عربستان (گروه تصویر) واحد ویرایش VRF مرورگر همچنین پشتیبانی از فریم بسیار دقیق ویرایش با استفاده از قاب استفاده از نشانگر.

قاب ویرایش

برای ایجاد کاهش دقیق و صاف انتقال لازم است به حرکت فراتر از توافق ویرایش فریم به فریم دانه دانه. در مورد MPEG جریان داده این نیاز به افزایش نرم افزار ویرایش با قدرت به رمزگشایی یک فایل MPEG را GOPs به یک توالی غیر فشرده فریم هستند که پس از ویرایش توسط کاربر به عنوان مورد نظر و سپس re-encoded به GOPs به طوری که مزایای استفاده از فشرده سازی MPEG در حال به دست آورد.

قابلیت re-encode تقسیم GOPs اجازه می دهد تا شما را به انجام قاب دقیق کاهش است. این نوع MPEG editor همچنین می توانید ارائه ابزار است که تغییر فریم های خود را (به عنوان مثال عنوان گذاری و انتقال) به دلیل آن می تواند re-encode تمام GOPs که شامل تغییر فریم.

Pixela را Capty MPEG ویرایش سابق ساکن در این قوی تر دسته از ویرایشگر.

“با ویرایش پیشرفته ویژگی های Capty MPEG ویرایش EX نرم افزار شما می توانید ایجاد حرفه ای با کیفیت دی وی دی در قیمت مقرون به صرفه” می گویند ریچارد یاتس از Pixela شرکت. “عملکرد بالا فریم به فریم ویدئو و آهنگ صدا در حال ویرایش ویژگی های, با صدای دالبی دیجیتال پشتیبانی شما را قادر به گفتن داستان خود را راه شما می خواهید آن را بدون سازش است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *