وب سایت بازاریابی استراتژی شماره 9 – رسانه های اجتماعی برای خود خانه فرصت کسب و کار اینترنتی

[ad_1]

رسانه های اجتماعی به عنوان یک وب سایت بازاریابی استراتژی است همه چیز در مورد ایجاد اعتماد و روابط با شرکای تجاری بالقوه خود را. رسانه های اجتماعی وسیله نقلیه بزرگ که اجازه می دهد تا چشم انداز خود را از این فرصت برای رسیدن به می دانم که شما در یک سطح شخصی و بدون هر گونه فشار فروش. شرکای بالقوه کسب و کار داده می شود این فرصت را برای مشاهده شما بدون احساس موظف به پیوستن به خود را در خانه فرصت کسب و کار اینترنتی. یوتیوب باید همه نوع تصویری است که ممکن است مشاهده شود اما شگفت آور تولید کامل تصویری مورد نیاز است. میل بیننده برای ارتباط با شما در یک سطح شخصی بسیار بیشتر کمال در فیلم واقعی است.

همانطور که من نوشتن این پست وجود دارد سایت های رسانه های اجتماعی در 10 صفحه در الکسا Facebook (#2) و یوتیوب (#4). مای اسپیس (#12) و توییتر (#15) باید به آرامی رخنه از 10 صفحه است که حکم سوال این است که رسانه های اجتماعی یک مد زودگذر است ؟ مقدار گسترده ای از مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی به صورت روزانه نشان می دهد که آن را یک مد زودگذر نیست. Facebook یک راه عالی برای ایجاد آگهی خود را در خانه فرصت کسب و کار اینترنتی. یوتیوب یک راه عالی برای ادغام ویدئو به وب استراتژی های بازاریابی.

یوتیوب یک رسانه های بزرگ که در آن شرکای تجاری بالقوه این فرصت را برای دیدن شما به عنوان یک فرد. این ویدیو باید یک ویدیو که در آن کمال لازم است. شرکای خود به دنبال یک متخصص است که مشابه پس زمینه و مانند آنها را به یک رشته خاص. Facebook اجازه می دهد تا شرکای تجاری بالقوه خود را به شما به عنوان یک فرد با گروه شما در ارتباط هستند مشخصات خود را, دوستان و غیره. رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا آنها را به تماشای شما و اعمال شما از راه دور بدون نیاز به ارتکاب به خانه خود را در اینترنت کسب و کار فرصت.

وب استراتژی بازاریابی با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار ضروری است در گرفتن خانه خود را کسب و کار اینترنتی فرصت را به سطح بعدی. زمانی که من به فروش می رسد یک خانه مراقبت از سیستم های درب به درب از سالها پیش این محصول من فروش خیلی عالی بود اما تا زمانی که من چشم انداز مورد اعتماد من هیچ فروش بود که تا کنون ساخته شده است. من تا به حال یک زمان بسیار کوتاه در فرایند فروش به آنها را به خرید محصول من. من تا به حال یک شانس و فرصت را به فروش. مزایای استفاده از اینترنت به شما ارائه فرصت برای جذب شرکای تجاری بالقوه بیش از مقدار نامحدود از زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.