وبلاگ نویسی پیوند و پینترست بازاریابی در معرض

[ad_1]

شرکت ها و افراد هیجان زده در مورد زمین بازی باز نویسی و پینترست را فراهم می کند. گرایش بازاریابی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آن را به حیاتی نسل ترافیک روش برای شرکت های کوچک و بزرگ.

چرا بازار در اینجا ؟ این غول رسانه های اجتماعی است که بیشتر تاسیس در چشم موتورهای جستجوی بزرگ. اگر شما در حال اجرا یک وبلاگ; نگه داشتن خواندن برای کشف اینکه چرا شما باید در نظر بگیرید ترویج کسب و کار شما در این سنجاق phenom.

چرا بازار در Pinterest?

نه تنها این بصری تمایل اجتماعی, شبکه رشد, روزانه, عضویت خود منفجر شده به 20 میلیون کاربران است. این دستاورد اجازه می دهد تا آنها را به ادعا می کنند 1 از 3 صفحه های شبکه های اجتماعی در سطح جهان است. کاربران صرف به طور متوسط 15 دقیقه در هر روز مرور. اعتبار: copyblogger[dot]com

است Pinterest خوب برای بازاریابی ؟

این چه مفهومی برای شما دارد ؟ خوب pinterest یک تخته بولتن آنلاین برای افراد و کسب و کار به پین عکس, فیلم, وبلاگ, پست, مسابقات, infographics و بیشتر! این طلایی است اگر شما لازم نیست که یک میلیون دلار بودجه بازاریابی است.

چرا که با پینترست شما می توانید اهرم محبوبیت خود را به درایو ترافیک ارجاع مناسب برای وب سایت, وبلاگ, کانال یوتیوب و یا مقاله ezine.

چرا شما سنجاق در Pinterest?

آیا نمی شود فریب خورده احمقانه وظیفه سنجاق, عکس و فیلم. یک تصویر ارزش یک میلیون کلمه و ویدئوها به طور معمول برای همیشه لطفا برای آخرین. در سال 2012 به تنهایی Pinterest ثبت شده رانندگی ترافیک بیشتر از LinkedIn Google+ ق و یوتیوب – ترکیب!

به تازگی من به تماشای رهبران صنعت که تولید تمام ثروت خود را از طریق مدل کسب و کار و سیستم های; تسلط بر این بازاریابی جانور شناخته شده به عنوان Pinterest. بنابراین من تصمیم به گرفتن یک نگاه نزدیک تر است. اولا به دلیل محبوبیت در اینجا 3 دلیل که چرا شما باید سندیکای وبلاگ خود را با Pinterest.

3 دلیل بازاریابان هوشمند عشق پینترست پین کردن?

  • رتبه صفحه بالا و دامنه اقتدار (SEO پیشرفته)
  • صفر-استرس ثبت نام فرایند حداقل ترویج محدودیت
  • Pinners خرید بیش از سایر کانال های دیجیتال (FB incl.)

بنابراین آیا شما فکر می کنم سنجاق حیاتی برای وبلاگ نویسان?

تو رفتگی در دیوار نویسی گسترده است. در واقع آن را یک سوپر-تو رفتگی در دیوار! وبلاگ نویسان به شدت تکیه بر تولید ترافیک برای محتوا. سپس کسب درآمد از ترافیک که با خدمات و یا هر دو. جستجو های آلی ترافیک است منبع اولیه خود را از ترافیک اگر از آنها آگاه نیست چگونه رسانه های اجتماعی قدرتمند می باشد.

اکثر وبلاگ نویسان باید یک درک پایه ای از چگونه کار می کند جستجوگرها. در صفحه صفحه خاموش و اهمیت لینک. با جدید گوگل به روز رسانی مانند پاندا و مرغ مگس خوار; چه چیزی آموزش داده شد در جهان جستجوگرها فقط 1 سال پیش به طور کامل منسوخ شده است.

اجازه دهید من به شما بگویم داستان من. قبل از آخرین به روز رسانی از گوگل من از دست داد 90 درصد از تمام ترافیک. که در آینده به طور عمده از جستجو در گوگل. با ترافیک ناپدید درآمد من فورا کاهش یافته است!

من درآمد کاهش یافته است چرا که من بستگی به ترافیک مانند هر کسب و کار دیگر. هنگامی که من کسب درآمد از این ترافیک استفاده کنم کمی شناخته شده روانشناسی برای تبدیل ترافیک من به منجر و یا مشتریان بالقوه است.

بعد من یک سری از خودکار تا به فروش می رساند. بنابراین به دلیل ترافیک ناپدید من تا به حال به وفق دهند. بنابراین من شروع به بازاریابی کسب و کار من در “پینترست” و دیگر نشانه های اجتماعی شبکه به عنوان یک ردیف 1 سایت. من توضیح بیشتر در مورد ردیف بعد به ساخت امن گوگل لینک بدون مجازات پرچم.

در حال حاضر من می خواهم شما را به درک که در چشم گوگل, پینترست, طلایی است. آیا شما می خواهید من فرمول فوری رتبه بندی در موتورهای جستجو می کنید ؟

مطمئن شوید که شما انجام دهید! گرفتن چیزی می نویسند: پس از انتشار مطالب جدید به وبلاگ شخصی EzineArticles و یا هر سایت است که باعث می شود شما پول. ضمنا به این اشاره شده است توسط SEO حرفهایها به عنوان (پول سایت).

چگونه به استفاده از پینترست برای کسب و کار بازاریابی جلد 1:

قدرت سنجاق برای غیر seo حرفهایها!

بنابراین بلافاصله بعد از شما انتشار مقاله خود را, شما در حال رفتن به استفاده از رسانه های اجتماعی به سندیکا و شروع به ساخت بک لینک. این رسانه های اجتماعی لایه خواهد بود خود را ردیف 1 سایت. آن را به عنوان یک بافر سایت برای ساخت لینک کلیک کنید. اگر من بالای شبکه های اجتماعی ذکر شده در من نویسنده حساب. گوگل آن را!

نیمه خودکار و بازاریابی ابزار و نرم افزار

کسانی که بالای سایت و ثبت نام کامل پروفایل خود را با بیوگرافی و عکس. فراموش نکنید پینترست. شما بعد از انتشار پست وبلاگ خود را. استفاده از یک نرم افزار ساده مانند onlywire یا hootsuite برای انفجار به طور همزمان. شما همچنین می توانید به fiverr[dot]com, جستجو و بوک مارک های اجتماعی برای پیدا کردن کسی که این را برای $5.

اکنون که شما می دانید که چگونه برای شروع به ساخت یک backlink مشخصات با رسانه های اجتماعی. صبر کنید تا من به شما بگویم در مورد آنچه که شما می توانید در 2 و 3 ردیف لینک به موشک وار رفتن پست های وبلاگ خود را به ماه!

پینترست بازاریابی به تنهایی و بدون backlink دانم چگونه شما می توانید درایو ترافیک بیشتر و فروش بر اساس تحقیقات بازار من انجام Quancast[dot]com. که یک سایت که در آن شما می توانید جمعیتی که حیاتی برای بازاریابی هدفمند.

در پایان پینترست بازاریابی پیچیده تر و قدرتمند تر از شما می دانم. اضافه کردن به من در EzineArticles برای اولین بار به می دانم که زمانی که من از انتشار 2 جلد از چگونه به استفاده از Pinterest به عنوان یک ابزار بازاریابی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *