هکر بیمه برای کسب و کار تجارت الکترونیکی

[ad_1]

جرایم رایانه یا کامپیوتر نقض امنیت هزینه شرکت های آمریکایی عظیم $150 میلیون ها نفر در درآمد از دست رفته هر سال است. این شامل سرقت اطلاعات و خرابکاری از داده ها و یا شبکه های, سیستم, نفوذ بیگانگان سوء استفاده از دسترسی به اینترنت, کلاهبرداری, ویروس ها, تقلب های مالی فعال شنود غیر مجاز دسترسی خودی و سرقت لپ تاپ ، این هکرها می تواند آماتور به سادگی انگیزه چالش به کرک یک سیستم حرفه ای و غیر خودی هک برای به دست آوردن اطلاعات شرکت های غیر قانونی و یا یک کارمند هکر. با وجود فایروال, امنیت کامپیوتر ناکافی است در برابر هکرها.

چرا هک بیمه لازم است:

با توجه به افزایش نرم فعالیت و ناقص امنیتی شرکت متحمل مالی بالا و شبکه خسارت. آن می شود بسیار مهم است برای گرفتن بیمه نامه به طور خاص پوشش خسارت در برابر هکرها و یا حفاظت از تجارت الکترونیکی و کسب و کار.

اشکالات موجود در طرح بیمه:

سنتی بیمه ناکافی در برابر بسیاری از جنبه های جرم و خسارت ناشی از رایانه است. پوشش خود را بر اساس دارایی های فیزیکی و نه اطلاعات دارایی. آنها به ندرت می تواند تعریف سایبر خطر پوشش و حتی اگر آنها نقض امنیتی است که از مطالعه خارج شدند. نقض مالکیت معنوی محتوا و تبلیغات جرائم از طریق اینترنت, کارمند نادرستی و تقلب کامپیوتر همه ‘یونان’ از نظر سنتی برای شرکت های بیمه. آنها را به رسمیت نمی شناسد کسب و کار از دست دادن پولی کاهش یا تعطیل به دلیل جرایم رایانه توسط هکرها.

مزایای استفاده از نرم بیمه:

اکثر شرکت های بیمه به نظر می آیند و به رسمیت شناختن تاثیر تکنولوژی در کسب و کار در شرایط فعلی. آنها تبدیل شده اند بیشتر حساس به آنلاین یا e-commerce کسب و کار خطرات و پوشش آنها را به اندازه کافی.

از سال 2000 چند شرکت مانند لویدز لندن بیمه زوریخ و Chubb گروه بیمه شروع به پوشش کامپیوتر نقض امنیت. گروه بین المللی آمریکا را NetAdvantage برنامه آدرس یک میزبان از تجارت الکترونیکی و جرایم مانند اخاذی اینترنتی, مطالب افترا کپی رایت و نقض قوانین علامت تجاری, ویروس ها و سرقت و تخریب و یا تغییر داده است. آنها ارائه پاداش برای دستگیری هکرها و بازپرداخت برای پست هک مدیریت بحران. بسیاری از تخصص بیمه گران را به خط مقدم برای ارائه e-commerce بسته های حفاظت. INSUREtrust.com Hamilton, Ace, گیم, فناوری اطلاعات, محصولات اکمس وب سایت بیمه& برنامه های امنیتی برخی از کسانی اخیر در این زمینه است.

رئیس مزایای استفاده هستند که برخی از جنایی در پشت صفحه کلید نمی تواند از بین بردن کسب و کار شما. اطلاعات شرکت ها مزیت رقابتی در اقتصاد جهانی است. آن می تواند فاجعه آمیز برای شرکت اگر اطلاعات نابود شده یا به سرقت رفته و یا آلوده به ویروس و یا آشکار به رقبا. بسیاری از شرکت های بیمه باید شروع به ارائه محصولات بیمه برای محافظت از شرکت از شبکه نقض و یا حملات ویروس.

Chubb شرکت در ‘امنیت سایبری’ سیاست را فراهم می کند پوشش جامع در برابر e-سرقت جعلی ارتباطات الکترونیکی e-خرابکاری e-تهدید و اختلال در خدمات الکترونيک. بسیاری از بیمه سایبر در حال پرداختن به مسائل دشوار مانند اطلاعات نامتقارن انتخاب نامطلوب و مخاطرات اخلاقی و خطر دیگر حوزه ها به ارائه راه حل های جامع و پوشش.

سایبر بیمه یک سلاح قوی برای بهبود امنیت اینترنت. سایبر بیمه محصولات در حال حاضر ارائه شده توسط شرکت های بیمه, آدرس نیازهای e-کسب و کار امروز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *