هنر گفتن جوک – آیا شما آن را در شما ؟

[ad_1]

ساخت و خسته کننده و بی مزه موقعیت های خنده دار و پر جنب و جوش می آید به راحتی به برخی از مردم است. آن را به عنوان اگر آنها به دنیا, با یک دنیا استعداد مردم را به خنده و روشن دلتنگ و بدون زرق و برق جو است. آیا شما خوبان با چنین استعداد است ؟ آیا شما تمایل به ترک جوک در قطره از کلاه ؟ شما بیشتر به دنبال پس از در باند ؟ شما بهشت و جهنم, جوک زندگی از احزاب ؟ بدون شک شما یک نژاد نادر به دلیل توانایی مردم را به خنده و تشویق آنها را در خسته کننده بار است که یک توانایی فوق العاده ای است که فقط یک انتخاب داشته باشد.

خنداندن مردم است هنرهای زیبا

قادر به کسب شهرت از طریق مسنجر شوخی teller کارنامه خود باید راه رفتن فراتر از صرف بهشت و جهنم جوک. یک شوخی خوب است که می تواند بیرون کشیدن بلندترین خنده یکی که متناسب با وضعیت مانند یک توپ را روی گوه و ظریف اتصال به مکالمه است که می گذرد. البته راه شما تحویل شوخی با حق تاکید و مکث, همچنین باعث می شود یک تفاوت بزرگ به تاثیر آن را می توانید.

پس از آن همیشه وجود دارد خطر از یک شوخی سقوط تخت. شما ممکن است فکر می کنم آخرین خنده دار جدید جوک های شما شنیده و یا جمع آوری شده به تازگی از وب بهترین هستند اما اگر آنها شده اند در اطراف برای برخی از زمان در هر فرصتی وجود دارد که آن را می تواند در نهایت به عنوان یک ورزشها. درست سرگرم کننده باید گوش به زمین و دانستن در مورد آخرین جوک های انجام دور بر روی وب و یا حداقل در محافل خود را.

زمان عنصر حیاتی

ترک خوردگی حق شوخی در زمان مناسب و در وضعیت مناسب تضمین شده است برای شارژ کردن جو و روشن کردن قبر مواجه است. بدیهی است که شما همیشه نمی توانید کنترل کنید که چه کسی را ایستاده در کنار شما و آنچه که دولت از ذهن مردم زیر یک سقف هستند اما اگر شما می دانید چگونه به کرک, بهترین, یخ شکن, جوک, شما می توانید تغییر خلق و خوی حزب به طور چشمگیری. خنده می تواند شکستن یخ سریع تر و غریبه ها رفتار می کنند مثل گذشته دوستان است. که قدرت از یک شوخی خوب است.

بچه ها سخت به لطفا به خاطر آنها باید ایده های خود را در مورد تفریح و سرگرمی است. اما در اینجا بیش از حد جوک ها را می توان مشترک سرگرم کننده به ارمغان می آورد که همه آنها را در همان هواپیما. البته, شما نیاز به انتخاب بچه جوک در بچه احزاب به طوری که آنها می تواند با شناسایی و درک به سرعت. ترک خوردگی دولت جوک یا محبوب فروشنده جوک در یک مهمانی کودکان و نوجوانان است که مطمئن دستور غذا برای فاجعه است.

جوک راز فرمول برای تبدیل یک روز خسته کننده و یا وضعیت را به یک فوق العاده و هیجان انگیز یک. کشف هنر از ترک خوردگی یکی است و شما می توانید نور تا بسیاری از چهره… و قلب!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *