همه شما نیاز به دانستن در مورد دستیاران مجازی

[ad_1]

شما می توانید با استفاده از یک مجموعه فوق العاده از دست برای کمک به شما هنگامی که شما در حال گرفتن شلوغ تر از همیشه به دلیل کسب و کار خود را به سرعت در حال رشد روز به روز. که زمانی که شما می شنوید در مورد استفاده از یک دستیار مجازی است. در این پست ما خواهد بود صحبت کردن بعضی از چیزهای مهم است که شما باید بدانید در مورد استخدام یک دستیار مجازی برای کسب و کار شما.

آیا دستیاران مجازی/کارکنان?

دستیاران مجازی/کارکنان بسیار ماهر و حرفه ای که ارائه راه حل کسب و کار خدمات آنلاین/متشکرم. این می تواند شامل افراد (کار از خانه) و یا یک تیم/شرکت مشغول به کار متشکرم معنی است که آنها نه حضور فیزیکی در دفتر خود را, اما آنها کار از راه دور. آنها تخصص در ارائه یک لیست بزرگ از خدمات مانند مدیریت رسانه های اجتماعی, رسانه های اجتماعی, بازاریابی اینترنتی, بازاریابی حسابداری/حسابداری, توسعه نرم افزار, بهینه سازی موتور جستجو طراحی وب سایت/توسعه/مدیریت مشتری, خدمات, فروش, سفارش, پردازش, فاکتور, ایجاد, ایمیل, بازاریابی ایمیل, دست زدن به, ورود اطلاعات, نسل سرب, و نام چند.

آنچه که شما می توانید برون سپاری به یک دستیار مجازی?

در حال حاضر که شما باید درک روشنی از آنچه یک دستیار مجازی است که اجازه دهید بحث در مورد چه نوع از وظایف/کار شما می توانید به دستیار مجازی خود را.

مدیر پشتیبانی

کسب و کار نیاز به یک مدیر خوب پشتیبانی دستیار. شما دستیار مجازی می تواند مراقبت از خود شرکت ایمیل, برنامه ریزی قرار ملاقات ورود داده ها رونویسی حسابداری و مدیریت مکاتبات کسب و کار. شما همچنین می توانید بپرسید آنها را به مراقبت از پروژه های دیگر که شما نمی خواهید که مسئولیت رسیدگی به. شما خواهد بود خوشحال می دانیم که اکثریت دستیاران مجازی کارشناسان با MS Office نرم افزار و آنها بسیار رایانه دوستانه که باعث می شود آنها را استادان دامنه خود را.

تحقیقات آنلاین

شما دستیار مجازی می تواند بهترین فرد برای تحقیقات مرتبط با شغل. همانطور که قبلا ذکر آنها خیلی خوب در برنامه های کاربردی و کامپیوتر آنها را مطمئن شوید که داده های جمع آوری شده دقیق و قابل ارائه. آنها در حال مایکروسافت اکسل و کارشناسان را به پایگاه داده خود را نگاه روشن و قابل فهم است. قبل از ارسال هر گونه تحقیقات آنلاین وظایف خود را به دستیار مجازی, مطمئن شوید که شما آنها را ارسال دستورالعمل های روشن در مورد شغل.

سفر تحقیقاتی

پس از دستیاران مجازی به خوبی تحصیل کرده در مورد رشد تعداد سفر ابزار تحقیق در وب سایت آنها می تواند بهترین منبع برای رزرو پروازهای پیدا کردن هتل ها و برنامه ریزی کردن برنامه های هر دو کسب و کار و لذت بردن. هنگامی که شما دستیار مجازی در برنامه ریزی سفر خود را وظیفه فقط به نظاره نشست و استراحت او/او خواهد شد مراقبت از همه چیز که نیاز به نمیفهمد به منظور سفر خود را بدون هیچ زحمتی رایگان, آنها همچنین می تواند مقابله با این مشکل از مرور زمان مناطق که بریم و یا جستجو بین المللی گزینه های سفر.

مدیریت رسانه های اجتماعی

حفظ رسانه های اجتماعی پست ها و دیگر فعالیت های رسانه های اجتماعی واقعا وقت گیر است به خصوص برای کسانی که فکر می کنم “زمان پول است”. هر کسب و کار نیاز به یک طرح رسانه های اجتماعی به منظور افزایش آگاهی در میان مردم در مورد کسب و کار شما. در این زمان شما دستیار مجازی است که بهترین دارایی شما می توانید به توجه به حفظ رسانه های اجتماعی پست ها (مطالب ارائه شده توسط شما) و دیگر فعالیت های رسانه های اجتماعی از جمله بازاریابی و شما می توانید با استفاده از زمان خود را برای دیگر درآمد تولید پروژه. یک کارمند مجازی می تواند مراقبت از خود را در Facebook صفحه کسب و کار توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که شما با استفاده از, او/او می تواند نظارت و تعامل با کاربران و می تواند کمک به شما در ساخت شبکه خود را.

بازاریابی آنلاین

از آنجایی که آنها در دسترس هستند عملا مجازی کارکنان/دستیاران می تواند کمک به شما ایجاد یک کسب و کار بزرگ با کمک اینترنت بازاریابی است. آنها می تواند مراقبت از تمام مناطق از اینترنت/بازاریابی دیجیتال است. این امر شامل رسانه های اجتماعی بازاریابی بهینه سازی موتور جستجو و ایمیل کمپین کمک با هر کمپین های بازاریابی و پیگیری موفقیت خود را وبلاگ و نوشتن مطالب (مطالب ارائه شده توسط شما) حذف کردن آدرس ایمیل خود را به مطمئن شوید که لیستی از ایمیل های شما باید عاری از خطا و خیلی بیشتر.

توسعه وب سایت

آنها همه کارشناسان در این زمینه خدمات ارائه می کنند. توسعه وب است که یکی از وظایف است که شما می توانید برون سپاری به شما دستیار مجازی. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از پورتال های آنلاین که در آن بسیاری از دستیاران مجازی و تخصص در طراحی وب سایت و مدیریت با استفاده از ابزارهای آنلاین مانند وردپرس داریم ، آنها نیز با ایجاد قالب به صورت دستی و کد کل یک وب سایت جدید برای کسب و کار شما.

خدمات مشتری

اکثر مشتریان خوشحال است کلید موفقیت هر کسب و کار است. خدمات مشتری نقش مهمی در موفقیت هر کسب و کار برای یک کارآفرین مشغول خدمات مشتری یک کار بزرگ است به برون سپاری به خود کارمند مجازی. شما می توانید خود را به جلو تماس و ایمیل خود را به کارمند مجازی و آنها را به مراقبت از هر گونه تماس های ورودی سوالات. شرکت های مانند حلقه مرکزی ساخته شده اند انتقال تماس بسیار آسان برای هر محل مورد نظر که یک گزینه عالی برای هر کسب و کار کوچک. در علاوه بر این به که خود را کارمند مجازی نیز می تواند رسیدگی به هر گونه پیگیری تماس در صورت نیاز.

شما دستیار مجازی می تواند رسیدگی به تمام وظایف اداری است که نیازی به حضور فیزیکی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.