نیویورک شهری که هرگز نمی خوابد

[ad_1]

نیویورک متنوع شهرستان است که چیزی برای ارائه برای هر مسافر. این شهرستان است که به خوبی شناخته شده برای آن یاد بناها از قبیل ساختمان امپایر استیت آن طیف گسترده ای از امکانات پذیرایی برای انواع غذاهای و مهمتر از همه برای زنان آن را خرید!

خیابان پنجم یکی از نمادین ترین مکان برای خرید در نیویورک و در واقع در جهان است. آن است که به خوبی شناخته شده برای آن high-end مغازه ها است که در این محل به احتمال زیاد به نقطه مشهور است و به عنوان گران قیمت ترین خیابان در جهان است. طیف گسترده ای از طراحان مانند آرمانی, Abercrombie و Fitch و بسیاری از جذب بسیاری از خریداران ثروتمند. برای کسانی که با حداقل پول در حساب خود را به یک پیاده روی در خیابان راه رفتن, با نفس پنجره را نشان می دهد و این شانس را به سعی کنید برخی از بهترین در جهان در برچسب های آن جذب بسیاری از گردشگران است.

نیویورک نیز شناخته شده برای مجسمه آزادی که یکی از مهمترین و بسیار مورد توجه مجسمه ها در جهان است. مجسمه آزادی ارائه شده توسط فرانسه به آمریکا در سال 1886 به مناسبت آن قرن از استقلال است. این مجسمه استقبال گردشگران و مهاجران است و یک نقطه محبوب آن را نماد آزادی و جمهوری خواهی.

ساختمان امپایر استیت – گاهی اوقات به عنوان هشتمین عجایب جهان است که به دست و نقطه عطفی برای تمام بازدید کنندگان برای امریکا است. ساختمان وزوز با گردشگران به عنوان ساختمان بهترین نمای نیویورک. طبقه 86 ویژه می دهد قابل توجه 360 درجه نمایش از شهرستان. ساختمان امپایر استیت یکی از شناخته شده ترین مکان در جهان و بیش از 40 سال بلندترین ساختمان جهان. این برج حتی محبوب تر شد هنگامی که آن را به نظر می رسد در کینگ کنگ و پس از آن تبدیل شده است و باید برای دیدن همه ی بازدید کنندگان. به دلیل گسترده ارتفاع ساختمان امپایر استیت قابل مشاهده است از تقریبا تمام نیویورک هتل ها.

زمان مربع نیز اولیه نقطه عطفی برای آن شهر. محل پخش با چراغ های نئون روشن می دهد که vibes بزرگ برای یک محل در شب. چنین است که محبوبیت آن است که تقریبا در هر شات فیلم در نیویورک از دوران گذشته حداقل یک صحنه در زمان مربع است.

با این همه و خیلی بیشتر برای کشف در نیویورک – شهرستان که هرگز به خواب یکی با فرصت ها برای هر مسافر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *