نمایی دادن و جمع آوری کمک مالی برای سازمان های غیر انتفاعی و خیریه و وزارتخانه ها

[ad_1]

وجود دارد یک راه جدید برای جمع آوری پول برای موسسات خیریه و وزارتخانه ها. نگاهی با من در نمایی مثال در شرایط دلار سرمایه گذاری و دلار پرداخت کمیسیون برای دیدن امکانات جدید این می تواند عملکرد را برای کمک های خیریه. هنگامی که چیزی نمایی رشد می کند مانند این است که ضرب به جای اضافه کردن. با استفاده از یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که خیریه در بخشی از آن سازمان و سخاوتمندانه در آن طرح پرداخت می تواند تا حد زیادی به نفع یک موسسه خیریه و یا وزارت. نمایی ابعاد به بازی می آید به دلیل تلاش های بسیاری از مردم در حال کار با هم به جای فقط چند جمع آوری اعانه.

مثال: “شرکت X” است به خصوص فرموله شده غذا بسته است که می تواند خریداری شده و ارسال شده به کودکان گرسنه. من یک موسسه خیریه و یا وزارتخانه ای است که نیاز به بودجه. من ثبت نام من, موسسه خیریه, موسسه خیریه “خوب” به عنوان یک توزیع کننده برای شرکت X. من موسسه خیریه پرداخت 35 دلار حق عضویت و سپس مجموعه به صورت خودکار خرید یک وعده غذایی بسته برای $90 در هر ماه خواهد بود که هر ماه ارسال شده توسط شرکت X به عرضه 35 وعده های غذایی برای کودکان گرسنه در جایی در جهان است.

در حمایت از, موسسه خیریه, من به دنبال برنامه ریزی برای ثبت نام تا سه توزیع کنندگان تحت حمایت موسسه خیریه خوب است در همان سطح از سرمایه گذاری ظرف مدت 30 روز. من ثبت نام خودم و دو نفر دیگر به “توزیع کنندگان A, B و C” برای $35 هر یک از هزینه. هر یک از ما قرار داده و ما distributorship در اتوماتیک خرید از 90 دلار در هر ماه وعده غذایی بسته است. شرکت X می فرستد خیریه خوب یک کمیسیون برای بررسی 90 دلار در ماه دوم اعتبار برای $300 دلار اولیه ضمانت فروش. موسسه خیریه خوب دریافت 15 دلار در هر ماه باقی مانده کمیسیون 5 ٪ در هر ماه پس از. به طوری که در ماه دوم, موسسه خیریه خوب دریافت $90, پرداخت 90 دلار و 4 distributorships ارائه گرسنه کودکان با 140 وعده های غذایی فقط برای این ماه.

ظرف 30 روز از توزیع کنندگان A, B, C و ثبت نام هر یک از آنها اسپانسر جدید توزیع کنندگان که می خواهند برای کمک به تغذیه کودکان گرسنه و خیریه های خوب و یا اضافه کردن یکی دیگر از خیریه به عنوان یک توزیع کننده. کسانی که تعیین شده به عنوان توزیع کنندگان A1, A2, A3; B1, B2, B3; C1, C2 و C3. توزیع کنندگان A, B و C هر یک از دریافت اولیه کمیسیون $90 و کمیسیون باقی مانده از 15 دلار در هر ماه پس از آن. از آنجا که ما در حال حاضر 12 توزیع کنندگان امضا تحت خیریه خوب هر زمان جدید توزیع کننده بازدید ماه دوم, موسسه خیریه خوب دریافت 5% کمیسیون باقی مانده از کسانی که 12 توزیع کنندگان. پس خیریه خوب دریافت کمیسیون باقی مانده از 60 دلار در ماه سوم خود را. توزیع کنندگان A, B و C هر دریافت خود را 90 دلار و همه باید ارائه گرسنه کودکان با 455 وعده های غذایی فقط برای این ماه.

در حال حاضر موسسه خیریه خوب است شروع به واقعا رشد درآمد آن است. به دلیل نمایی کار از هر توزیع به آه تا 3 بیشتر از همه درآمد همچنان به رشد. موسسه خیریه خوب است و هر توزیع کننده همچنان به خوراک کودکان گرسنه در 90 $در هر ماه. حرکت را از طریق ماه و با فرض هر توزیع کننده علائم تا 3 بیشتر, باقی مانده کمیسیون خیریه خوب رشد می کنند مانند این: ماه 4 = 330 $در ماه 5 = $735 ماه 6 = $1,950 ماه 7 = $5,590.

در ماه 7 اصلی من خیریه دارای رشد درآمد $5,590 در هر ماه که برابر است با سالانه $67,080. نه تنها همه موسسات خیریه, وزارتخانه ها و توزیع کنندگان افزایش درآمد ماهانه اما با هم آنها ارسال حیرت انگیز 38,220 وعده های غذایی در هر ماه است. این به نفع مردم و موسسات خیریه/وزارتخانه های کار با هم و آن را نگه می دارد در حال رشد است. حتی اگر آهسته در این روند برای برخی از توزیع کنندگان آن هنوز رشد می کنند و تنها وجود دارد در کمی کندتر هستند.

چه مدلی را دنبال کنید! فقط فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از سازمان های خیریه و وزارتخانه های ما می تواند کمک به ساخت قوی حمایت مالی همراه با ارائه به حامیان ما و جمع آوری اعانه درآمد عالی! اگر ما فقط با هم کار کنند!

من فکر می کنم من هیجان زده جو H.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *