نرم افزار تلفن همراه طراحی و توسعه: تمرکز بر مناطق

[ad_1]

جهان به هم پیوسته است مانند قبل از هرگز. فقط به عنوان هواپیما های ساخته شده جهان یک محل کوچک سفر از لندن به نیویورک در کمتر از 8 ساعت است. به همین ترتیب پیشرفت در علم ساخته شده اند جهان را به یک دهکده جهانی به خصوص از طریق پیشرفت در ارتباطات. دیگر ما بانک بر خدمات پستی که در آن زمان شیرین برای تحویل بدون اینکه متوجه ماهیت ارتباطات سریع. امروز ما می تواند از ارسال ایمیل بلافاصله از خانه های ما صحبت کنید به اطلس دوستان در فلش چت تصویری با خانواده در دقیقه همه با توجه به دستاوردهای تکنولوژیک توسط بشر است.

در ادامه این بحث هیچ چیز خریداری شده انسان نزدیک تر از گوشی های تلفن همراه. بیش از 4 میلیارد نفر در سراسر جهان دسترسی به گوشی های تلفن همراه. تلفن همراه است که شاید قابل حمل نهایی شبکه های ارتباطی در جهان امروز است. بر خلاف کامپیوتر و گوشی های تلفن همراه بسیار مفید هستند و می توان در هر نقطه با شما. در مرحله کنونی در فن آوری تلفن همراه متعلق به گوشی های هوشمند است. بیش از 400 میلیون گوشی های هوشمند حمل می شد در سال گذشته & انبوه تولید به شدت افزایش یافته که قیمت این گوشی. گوشی های هوشمند به شدت تکیه بر برنامه های که اسیر تجربه کاربر را به چیزی تازه چیزی سرگرم کننده در هر روز است. کلید های هوشمند موفقیت نهفته در نرم افزار تلفن همراه طراحی و توسعه است.

برنامه توسعه بسیار ضرورت این روز است. بسیاری از کسب و کار است که در نظر گرفتن صنعت تلفن همراه بسیار جدی آن را به عنوان یک تهدید معتبر 4 میلیارد کاربر اندازه بازار چیزی است که هر واقعا جهانی شرکت خواهد در نظر بگیرید به عنوان عظیم مخاطبان را به تهیه کردن به.

برخی از اصول اولیه برای نرم افزار تلفن همراه طراحی و توسعه:

1. کاربر در تمرکز : برنامه های تلفن همراه استفاده می شود توسط تلفن همراه کاربران و توسعه دهندگان. بسیار مهم است به درک مصرف کننده دیدگاه ها و اهداف به منظور طراحی یک برنامه را احاطه کرده است که در اطراف کاربر است. رابط کاربری یکی از چالش برانگیز ترین وظایف برای هر توسعه دهنده است چرا که کاربران متفاوت از گروه های سنی مختلف متفاوت توانایی یادگیری است. برنامه ها باید به اندازه کافی ساده است برای بسیاری از کاربران اما به اندازه کافی پیچیده برای کسانی که زندگی خود را در اطراف تلفن همراه خود را.

2. سیستم عامل های مختلف : گوشی های هوشمند نیست متعلق به یک دسته. رفته اند روز هنگامی که تنها گوشی بود مغبون Nokia 9500 ارتباط برقرار. این روزها جهان در حال گرم شدن است تا برای نشان دادن پایین بین تولید کنندگان مختلف ادعا سهام در اکثر سهم بازار. پربیننده ترین سیستم عامل های امروز گوگل Android و iOS اپل اگر چه مایکروسافت ویندوز تلفن است همچنین دستیابی به معیار رکورد فروش با زمان. نرم افزار تلفن همراه طراحی و توسعه باید با توجه به مفهوم باز و بسته منبع رابط و کاملا تست شده برای اشکالات قبل از راه اندازی.

3. چندین تنظیمات سخت افزار : گوشی های هوشمند صنعت پر رونق است بر مزایای تولید انبوه است. تولید کنندگان در سراسر جهان در یک مسابقه پرش از روی مانع به تسخیر اوج موقعیت گوشی های هوشمند با دادن انواع امکانات برای تبدیل شدن به قهرمان بی چون و چرای. این به سود کاربر بیشتر است. مجموعه ای از محصولات خود را با ویژگی های منحصر به فرد است که ذهن ترا درهم میشکنند. نه تنها که گوشی های هوشمند تبدیل شده اند بیشتر مقرون به صرفه تر از قبل کاربران را وادار به سعی کنید بهترین تلفن همراه سخت افزار آنها می تواند برای جفتک انداختن. چالش این شمار به توسعه دهندگان است که هر دستگاه یک کلون کنه. هر دستگاه خود را به تنظیمات سخت افزار که فکر رقبا. پیکربندی سخت افزار بسیار مهم است برای یک برنامه موفق عملکرد و توسعه دهندگان نیاز به مطالعه دستگاه های انتقادی قبل از انجام هر گونه نرم افزار موبایل طراحی و توسعه روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.