می توانید از نرم افزار دزدی دریایی بود حذف?

[ad_1]

در سال های اخیر, اخبار, مایکروسافت غول نرم افزاری است تحت پیگرد نمایندگی فروش به دلیل فروش از سرقت نرم افزار. دزدی دریایی همواره یکی از عمده مشکلات پس از آغاز به کار فن آوری است. به نظر می رسد که این مشکل این است که حذف یک طرح دعوی در دادگاه در یک زمان. اگرچه شديد مدنی و کیفری مجازات هنوز هم وجود دارد بسیاری از خارج وجود دارد که در این عمل و آن را یک کسب و کار است. این فقط نشان می دهد که وجود دارد و کارآفرینان که مجموعه ای کسب و کار اخلاق در کنار حمایت از خداوند متعال باک. اینترنت یک ابزار بسیار قدرتمند به خصوص برای کسب و کار و این واقعیت است که مردم استفاده از آن را به کلاهبرداری دیگران هر برگ دیک و هری مشکوک از اینترنت-کسب و کار مبتنی بر. نیازی به گفتن نیست, این ممکن است کمی مشکل برای نرم افزار راه اندازی کارآفرینان.

سوال این است که می توانید نرم افزار دزدی دریایی به طور کامل حذف شود و هنگامی که ما آن را انجام داده است ؟ با توجه به ویکیپدیا نقض کپی رایت از نرم افزار رایج است. بله وجود قانون کپی رایت که مختصرا بدان معنی است که تمام منافع مالی خواهد بود با توجه به خالق این نرم افزار وجود دارد و مجازات باید یک فرد مجرم متخلف نسخه از نرم افزار. نیز وجود دارد بسیاری از موارد که در آن نسبتا بی گناه فرد می تواند مرتکب این جرم و جنایت است. اشتراک گذاری ساده نسخه پشتیبان از نرم افزار خود را در حال حاضر می تواند تلقی به عنوان نقض کپی رایت. اگر شما نمی دانید که این می تواند مورد شما هنوز هم نمی کردن قلاب از آنجا که هر گونه ادعای جهل نمی توان به عنوان یک دفاع.

راه های متعددی وجود دارد در مورد چگونه شما می توانید جلوگیری از نرم افزار حفظ حریم خصوصی مانند سرمایه گذاری در کد, کلید, استفاده از نرم افزار منبع باز با استفاده از یک کلید سخت افزار و البته ضد دزدی دریایی نرم افزار. گفته شده است که پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین در راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود آن را حیاتی است که شما با قرار دادن یک حق بیمه برای امنیت دارایی های خود را برای متوقف کردن و جلوگیری از دزدی نرم افزار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *