معرفی بهترین باکس گل های خواستگاری

در مراسم خواستگاری چه ابتدایی ترین ملاقات و چه در زمان برگزاری مراسم بله برون مهم ترین چیز خرید باکس گل خواستگاری است. بسیاری از افراد بر این باور هستند که گل خواستگاری نشانه طراوت و سرزندگی آقای داماد است که همراه خود آن را به خانه عروس منتقل خواهد نمود. گل ها همیشه منتقل کننده زیبایی، نشاط و حس خوب به دیگران خواهند بود، گاه ممکن است آقای داماد مایل به خرید باکس گل خواستگاری تزئین شده با گل های مصنوعی باشد و گاه ممکن است گل های استفاده شده طبیعی باشد.

در این مقاله قصد داریم تا با این نوع از باکس های گل زیبا بیشتر آشنا گردیم و اطلاعاتی در این زمینه را در اختیار افراد قرار دهیم تا اگر افراد قصد خرید باکس گل خواستگاری را دارند بتوانند بهترین نوع آن را تهیه نموده و در این شب فرخنده مورد استفاده قرار دهند.

باکس گل خواستگاری یا دسته گل

از چندین سال پیش تا به امروز برای مراسم های بسیار مهم مانند عروسی، عیادت بیمار، بله برون و… گل یکی از بهترین گزینه های موجود بوده و هست. این محصول دارای دامنه گسترده ای است که هر فرد با توجه به علایق و سلیقه شخصی خود می تواند نمونه ای از آن را خریداری نموده و به عزیزان خود به عنوان هدیه تقدیم نماید. در 2 الی 3 سال اخیر انواع باکس های گل مد و ترند روز شده اند و بیشتر افراد از این باکس های زیبا استقبال نموده اند ولی در گذشته که این باکس ها مورد استفاده قرار نمی گرفتند، دسته های گل مد و ترند روز بودند و هنوز هم بسیاری از افراد بیشتر به دسته های گل گرایش دارند تا باکس گل خواستگاری به همین دلیل دسته گل انتخاب آن ها خواهد بود، بسیاری نیز به دلیل مد روز و زیبایی و جلوه خاص باکس گل را بیشتر مورد پسند قرار می دهند.

باکس گل

باکس گل خواستگاری اولین چیزی که در برخورد ابتدایی جلوه نمایی خواهد کرد

در مراسم هایی مانند مراسم بله برون و مراسم مهم خواستگاری که مرحله آشنایی دو خانواده و دو فامیل و بزرگ تر ها با یک دیگر است، می توانیم به این نکته اشاره نماییم که گل و باکس گل خواستگاری در این مجالس اولین نکته ای است که جلوه نمایی خواهد نمود و سلیقه خانواده داماد را به خانواده عروس معرفی می نماید. قطعا همه ما دوست داریم در وحله اول و در مراجعه اول با افراد خوش بدرخشیم و سلیقه خود را به بهترین نحوه ممکن معرفی نماییم، در نتیجه توصیه ما به آقا داماد ها برای خرید باکس گل خواستگاری این است که نهایت دقت خود را به کار بگیرید و بهترین نوع باکس گل را با در نظر گرفتن سلیقه عروس خانم سفارش داده و آن را در شب مهم خواستگاری یا مراسم بله برون به همراه ببرند. در این حالت می توانید با خیالی آسوده در نگاه اول و ورود خود خوش بدرخشید، در نتیجه اعتماد به نفس شما نیز افزایش خواهد یافت.

انواع باکس گل

همان طور که در پاراگراف اول به آن اشاره نمودیم گل ها دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند، گاه ممکن است برای آنکه دسته گل قابلیت نگهداری طولانی مدت را داشته باشد از گل های مصنوعی در تهیه دسته گل استفاده گردد، گاه نیز ممکن است به دلیل علاقه شخصی و طبیعی بودن گل ها در نتیجه زیبایی بیش از اندازه دسته گل انتخاب آقای داماد باکس گل خواستگاری طبیعی باشد. این موضوع و انتخاب یکی از این دو گروه بسته به سلیقه شخصی افراد خواهد داشت. در نظر داشته باشید گل های مصنوعی از دامنه تنوع پایین تری نسبت به گل های طبیعی برخوردار هستند، همچنین نگهداری گل های مصنوعی هم راحت تر خواهد بود و هم مدت زمان طولانی تری را می توان برای نگهداری آنان در نظر گرفت، چرا که این گل ها نشانه خاطرات مهم و زیبای شب خواستگاری هستند.

باکس گل

روش های دیگر طبقه بندی باکس گل خواستگاری

نه تنها در این زمینه می توانیم انواع باکس گل خواستگاری را طبقه بندی نماییم بلکه می توانیم با توجه به جنس باکس استفاده شده نیز انواع باکس ها را معرفی نماییم. در بازار فروش باکس های گل امروزه مدل های جدید شیشه ای نیز مشاهده می شوند، این درحالی است که تا چندین ماه پیش از باکس های مقوایی بیشتر استفاده می شد. ابعاد و اندازه ها، شکل های هندسی باکس های گل و نوع قرارگیری همه آن ها را می توانیم به عنوان نمونه هایی از انواع باکس گل معرفی نماییم. در نظر داشته باشید که این نوع طبقه بندی کاملا با سلیقه شما هم خوانی داشته باشد.  برای آشنایی بیشتر با انواع باکس گل، به سایت دنیای اقتصاد مراجعه نمایید.

هزینه باکس گل خواستگاری به عواملی بستگی دارد؟

بعد از آنکه انتخاب خود را نهایی نمودید و تصمیم بر خرید باکس گل خواستگاری شد، هزینه دربردارنده در پله دوم قرار خواهد گرفت، در زمان خرید این محصول می توانید به دو نحوه اقدام نمایید، نحوه اینترنتی و نحوه حضوری اگر مایل به خرید حضوری هستید می توانید از طریق گلفروشی های شهر خود اقدام نمایید اگر هم خرید اینترنتی را بیشتر میپسندید می توانید جهت خرید از فروشگاه های شهر خود که دارای پیج اینترنتی هستند اقدام نمایید. هزینه باکس گل خواستگاری به موارد فوق بستگی دارد:

1) تعداد گل هایی که در یک باکس تعبیه می شوند.

2) نوع گل هایی که سفارش خواهید داد.

3) نوع و جنس باکس مد نظر شما در برآورد هزینه دخیل خواهد بود.

4) هزینه ارسال نیز بر روی هزینه گل آرایی اضافه خواهد شد.

5) گل های تازه تر قیمت بیشتری را در بر خواهند داشت.

با توجه به موارد فوق می توانید محصولی مد نظر با هزینه مقرون به صرفه را تهیه نموده و برای مراسم بله برون، خواستگاری و … به همراه خود ببرید. در نظر داشته باشید به دلیل آنکه باکس گل خواستگاری کمی بزرگ تر و مجلل تر از دیگر باکس گل ها است هزینه دربردارنده آن نیز کمی بیشتر خواهد بود. به این نکته مهم نیز توجه نمایید که تنها یک بار به خواستگاری خواهید رفت و برخورد های اول از مهم ترین برخورد ها محسوب خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *