مشاور یا کارشناس سئو کیست؟

طبق آمارها بیش از 38 درصد مخاطبان به نتیجه اول گوگل فقط اهمیت میدهند و روی آن کلیک میکنند. برای این مسئله بایستی یک ساختار و تم مرتب و کاربر پسند داشته و مطمئن شوید URL های سایتتان صحیح بوده و طبق استانداردهای موتورهای جستجو هستند. فقر محتوا در این بخش بصورت محسوسی وجود دارد. این بسته شامل خدمات بررسی و ارزیابی شرایط فعلی وبسایت از نظر سئو و ارائه مشاوره برای تعیین استراتژی و نحوه عملکرد در زمینه های مرتبط با بهینه سازی وبسایت می باشد.

شما با دانستن این موضوع می توانید رو استراتژی و برنامه ریزی سایتتان کمی دقیق تر رفتار کنید. یک تیم قوی مشاوره رایگان سئو با بهرهگیری از تاکتیکها و تدابیر اصلی و بنیادی بهینهسازی موتور جستجو (SEO) میتواند یک وبسایت را از یک صفحه ناشناخته مجازی به صفحه اول رتبهبندی گوگل تبدیل کند. فرایندهای سئو شامل موارد گوناگونی می شود که بر روی وبسایت و همچنین در فضای اینترنت انجام می شود و مجموعه این فعالیت ها در صورت هدفمند بودن و حرکت در طول یک مسیر از پیش تعیین شده می تواند رتبه یک وبسایت را در نتایج جستجوی گوگل هنگامی که یک کاربر برای خدمات مرتبط با آن وبسایت سرچ می کند را ارتقا داده و با حضور در صفحه اول نتایج جستجو، شانس بیشتری برای دیده شدن به آن وبسایت دهد.

اگر وبسایت شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نمیشود، ممکن است با این ریسک روبرو شوید که مشتریان بالقوه شما حتی فکر کنند که در دنیای اینترنت جایی ندارید و شناخت کافی از شما و کسبوکارتان نداشته باشند. اگر همچنان قانع نشده اید که چرا شما به سئو نیاز دارید باید بدانید با توجه به تحقیقاتی که اخیراً انجام شده بیش از 80 درصد مشتریان قبل از خرید محصول یا خدمات مورد نظرشان، ابتدا در اینترنت درباره آن سرچ می کنند و درصد قابل توجهی از این مشتریان از وبسایت های موجود در صفحه اول خرید خود را انجام می دهند.

تعرفه خدمات این بسته بر اساس نیازسنجی و شرایط وبسایت مشتری و میزان رقابت در بازار تعیین می شود و از 5.000.000 تا 50.000.000 تومان متغیر می باشد. در بسته خدمات سئو به صورت پروژه ای، اهداف، نحوه رسیدن به آنها و شیوه اندازه گیری ضریب موفقیت در ابتدا تعیین می گردد و در انتهای زمان تعیین شده اگر نتایج مورد نظر به دست نیامده باشد مبلغ پرداخت شده (پس از کسر هزینه های انجام شده) به مشتری عودت خواهد شد. هر چند باید توجه داشت که این بسته و رسیدن به اهداف تعیین شده صرفاً در بازه زمانی ذکر شده در قرارداد معتبر خواهد بود و پس از اتمام زمان قرارداد، ثبات رتبه در گوگل و میزان بازدید بر عهده مشتری می باشد.

از این افراد و این شرکت ها انتظار می رود که سریعاً نسبت به آپدیت های گوگل یا سایر موتور های جستجو عکس العمل نشان دهند و بهترین مسیر را برای رسیدن به رتبه مناسب در نتایج موتورهای جستجو انتخاب کنند. این روش مناسب شرکت های و کسب و کارهای متوسط و نسبتاً بزرگ است که قصد دارند با صرف هزینه تا حدودی زیاد به اهداف خود در مدت زمان کوتاه دست پیدا کنند. در این روش شما فقط از خدمات مشاوره ای استفاده می کنید و اجرای آنها و چگونگی اجرا بر عهده شما می باشد.

باید در نظر داشت که در این روش به علت اینکه اجرا بر عهده مشتری می باشد و نظارت دقیقی نمی توان بر نحوه اجرای آن داشت، تضمینی برای مدت زمان مورد نیاز و یا حتی رسیدن به رتبه مورد نظر مشتری در نتایج گوگل وجود ندارد. جواب به این سوال در قالب یک عدد ثابت امکان پذیر نمی باشد و در واقع فاکتورهای زیادی برای محاسبه تعرفه خدمات سئو برای وبسایت های مختلف وجود دارند که باید با در نظر گرفتن آنها و تعیین بهترین استراتژی با شرایط موجود برای رسیدن به هدف از بهینه سازی وبسایت، مبلغ نهایی را تعیین کرد.

قیمت سئو در تهران، قیمت سئو در اصفهان و خدمات مشاوره سئو در شرکت آواتاج متناسب با نیازمندی مشتریان به استفاده از خدمات بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر تعیین می شود. در نهایت می توانید پس از جمع بندی موارد دریافت شده توسط اشخاصی که مشاوره دریافت کرده اند، در رابطه با دریافت مشاوره و یا عدم دریافت آن تصمیم گیری نمایید. اگر برای کاربران حرکت ( navigate ) در سایت شما دشوار باشد و همچنین خزیدن برای گوگل آسان نباشد ، رتبه بندی شما به زحمت دوام خواهد آورد. • در خدمات مشاوره سئو، بررسی اولیه محتوای قرار گرفته در سایت، از نظر کلمات کلیدی، عنوان، تصاویر و متن، از مهم ترین موارد میباشد.

البته باید بدانید که فرایند افزایش سئو سایت، فرایندی بسیاری پیچیده است و به راحتی انجام نمیشود! این ها بر اساس روش های آزمایش شده و نه روش های بسیاری از SEO یا نظریه های سوداگرانه که وب سایت جهانی را به صورت مداوم پخش می کنند، استوار است. تعرفه خدمات این بسته به صورت ساعتی محاسبه می شود و بر حسب نیاز مشتری تعداد ساعت های مورد نیاز با مشاور هماهنگ می گردد. این می تواند از طریق انتخاب کلمات کلیدی صحیح، عبارت های کلیدی و تگ های موجود در صفحات سایت تان دست یافتنی باشد.

سپس با بررسی و آنالیز دقیق شرایط فعلی وبسایت، استراتژی و ابزار لازم برای رسیدن به این اهداف تعیین می شود و کل فرایند به صورت پروژه ای برای اجرا در بازه زمانی مشخص به شرکت آریانیک برونسپاری می شود. مشاور سئو بایستی لیست کاملی از کلیه واژه های مرتبط با سایت شما و موضوع فعالیت آن تعیین نماید. تولید محتوی مناسب. مشاور سئو بایستی مطالب مناسب و مرتبط با کلیه واژه های اصلی سایت شما تهیه کرده و در صفحات قرار دهد. توجه داشته باشید با تهیه این پکیج برای افزایش رتبه در 1 کلمه کلیدی به شما برنامه داده می شود.

به این ترتیب، هنگامی که کاربر به یک صفحه جدید می رود ، این منابع نیازی به بارگذاری مجدد نخواهند داشت. 75% از کاربران جستجوی خود را در گوگل انجام میدهند و بیش از 49% از کاربران فقط روی لینک یک صفحه اول گوگل کلیک می کنند. مانند: تحقیق بر روی کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینکها همچنین مشاوران سئو از طریق سایت Moz میتوانند کمپینهای که اجرا شده را نیز آنالیز کنند. و همچنین مداومت در تولید و انتشار آن نیاز دارید تا مخاطبان خاص خود را جذب کنید. هدف از انجام خدمات مشاوره سئو کمک به مدیران سایت های مختلف جهت بهبود وضعیت سایت خود از نظر جذب مشتری هدف از طریق اینترنت و رونق کسب و کار آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *