مشاوره تلفنی درباره خدمت سربازی و معافیت

[ad_1]

دریافت مشاوره نظام وظیفه برای تمامی افراد ذکور که به سن خدمت نظام وظیفه رسیده اند از ضروریات است. این موضوع از آنروست که ممکن است این افراد اطلاعات چندانی در مورد انواع معافیت ها از جمله معافیت کفالت و پزشکی و یا امریه سپاه و دیگر ارگان ها و خرید سربازی نداشته باشند. حتی مدت زمانی که هر فرد باید با توجه به شرایط خود به خدمت سربازی برود نیز برای بسیاری از افراد ناشناخته است.

 

در این زمان استفاده از مشاوره نظام وظیفه می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار افراد قرار دهد. حتی برخی از اشخاص و مشمولان در صورت نداشتن استطاعت مالی می توانند مشاوره رایگان سربازی دریافت کنند. مجموعه ایران تحصیل با گردآوری بهترین و کارکشته ترین مشاوران با مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی در خدمت شما مشمولان خدمت نظام وظیفه است.

 

 

جهت مشاوره برای گرفتن انواع معافیت های سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

خدمات ارائه شده در مشاوره نظام وظیفه

آیا می دانید در جلسات مشاوره نظام وظیفه چه خدماتی را می توانید دریافت کنید؟ آیا می دانید در مورد چه مسائلی می توانید اطلاعاتی را کسب کنید؟

به طور کلی باید خدمت شما عرض کنیم که با دریافت مشاوره نظام وظیفه می توانید با اصطلاحات و قوانین خدمت مقدس سربازی از جمله اضافه خدمت، معافیت سربازی، دوره خدمت، معافیت تحصیلی و مواردی از این دست آشنا شوید.

بعلاوه، در صورت داشتن هر گونه سؤالی در رابطه با شرایط گرفتن انواع معافیت نیز می توانید با سؤال از مشاوران ارائه دهنده خدمات مشاوره نظام وظیفه به جواب آن ها دست پیدا کنید.

 

 

جهت ورود به سامانه سخا برای انجام امور مشمولین روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مشاوره نظام وظیفه را از مشاورانی خبره دریافت کنید

به جهت پیچیدگی قوانین نظام وظیفه و تغییات مداوم به وجود آمده در آن ها لزوماً باید برای اطلاع از این قوانین از کمک مشاوری خبره در این حوزه استفاده کنید.

مشاوری که تمام چم و خم کار را بداند و بتواند شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند. مشاوران ایران تحصیل به عنوان بهترین مشاوران در زمینه خدمات مشاوره نظام وظیفه می توانند از عهده این امر مهم به خوبی بربیایند.

فقط کافیست با آن ها تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره ای آن ها در حوزه نظام وظیفه بهره مند شوید.

 

 

مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی

زندگی شلوغ و پرمشغله حال حاضر امکان خروج از منزل برای دریافت خدمات مشاوره نظام وظیفه را از مردم گرفته است.

 از طرفی بسیاری از افراد به دلیل اقامت در شهرها و روستاهای دوردست و دورافتاده امکان مراجعه حضوری برای شرکت در مشاوره نظام وظیفه را ندارند.

اینجاست که مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی می تواند بسیار راهگشا باشد و خیال افراد را از این که آن ها هم می توانند خدماتی باکیفیت را دریافت کنند به میزان زیادی راحت کند.

مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی از جمله مهم ترین خدماتی است که می توانید آن را با بهترین کیفیت و قیمت از مشاوران ایران تحصیل دریافت کنید و از مشاوره خود نیز رضایت کامل داشته باشید.

 

جهت اطلاع از شرایط ضوابط ، زمان و نحوه استخدام سپاه روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

آیا با اصطلاحات خدمت نظام وظیفه آشنا هستید؟

آیا اطلاعی از اصطلاحات خدمت نظام وظیفه دارید؟ در این بخش قصد داریم به طور مفصل این اصطلاحات را به شما معرفی کنیم.

 

 

معافیت کفالت چیست؟

بعضی از افراد مشمول خدمت نظام وظیفه ممکن است سرپرست خانواده را به عهده داشته باشد. از این رو معافیت کفالت شامل این دسته از افراد می شود.

 

 

معافیت پزشکی چیست؟

برخی از افراد به دلیل داشتن شرایط خاص روانی و جسمی نمی توانند در خدمت سربازی حضور داشته باشند. درنتیجه، به این افراد معافیت پزشکی داده می شود.

 

 

 

 

 

معافیت تحصیلی چیست؟

به افراد مشغول به تحصیل تا زمانی که دانش آموخته نشده اند معافیت تحصیلی داده می شود. توجه داشته باشید که این معافیت دائمی نیست و پس از اتمام دوره تحصیلات دانشگاهی فرد باید جهت خدمت سربازی اقدام کند.

 

 

معافیت سربازی چیست؟

در مجموع و با توجه به قوانین دو نوع معافیت یعنی معافیت دائم و موقت وجود دارد. در حقیقت، کارت معافیت از خدمت به کسانی داده می شود که بدون سپری کردن دوران سربازی و با توجه به مواردی همچون نارسایی های بدنی، مصدومیت ها و یا وضعیت اجتماعی از خدمت معاف شده اند.

در جلسات مشاوره نظام وظیفه می توانند اطلاعات دقیق تر و کامل تری را در این رابطه بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از مراحل ، شرایط ، زمان و سایت ثبت نام گزینش استخدام ارتش جمهوری اسلامی روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

اضافه خدمت چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

افرادی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند و به سن قانونی رفتن به خدمت سربازی رسیده اند اما خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی نکنند و یا در زمان خدمت بنا به هر علت تنبیه شوند مجبور به گذراندن دوران خدمت سربازی بیشتر از زمان قانونی هستند. به این شرایط اصطلاحاً اضافه خدمت می گویند.

 

 

دوره خدمت به چه دوره ای اطلاق می شود؟

دوره خدمت دقیقاً بعد از اتمام دوره آموزشی آغاز می گردد. کلیه سربازان مشمول خدمت با توجه به سطح تحصیلات خود بعد از تمام شدن دوره های آموزشی خدمت جهت اعزام به شهرهای مختلف تقسیم می شوند.

 

 

دوره آموزشی چیست؟

باید عرض کنیم که در مجموع دوره سربازی را می توان به 2 دوره تقسیم کرد. اولین دوره دوره آموزشی است که حدود 2 الی 3 ماه طول می کشد.

در طول دوره آموزشی فرد مشمول می توانند آموزش هایی را در رابطه با تیراندازی، مسیریابی در روز و شب، اسلحه شناسی و غیره را دریافت کند.

 

 

آیا با انواع روش های معافیت سربازی آشنایی دارید؟

آیا با انواع معافیت های سربازی آشنایی دارید؟ در این بخش شما را با انواع راه های گرفتن معافیت سربازی آشنا می کنیم.

برای دریافت اطلاعات کامل تری در رابطه با این معافیت ها می توانید از طریق دریافت مشاوره نظام وظیفه از مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

معافیت عفو رهبری نظام وظیفه

معافیت عفو رهبری با توجه به مدرک تحصیلی فرد مشمول تفاوت دارد. البته در این میان سالی که شخص مشغول به تحصیل بوده نیز مطرح است.

 

 

معافیت پزشکی نظام وظیفه

هر فرد مشمول در صورت داشتن بیماری های خاص می تواند از معافیت پزشکی استفاده کند. باید اشاره کنیم که بیماری های ذکر شده در لیست بیماری های شامل دریافت پزشکی شامل مواردی همجون بیماری های قلب و عروق، خون و انکولوژی، اعصاب و روان، بیماری های عفونی، چشم، دستگاه گوارش، بیماری های ادراری-تناسلی و بیماری های گوش، حلق و بینی است.

 

 

معافیت ایثارگری خدمت سربازی

از جهت قانونی فرد ایثارگر به شخصی گفته می شود که جهت مقابله با تجاوزات و حملات دشمن های خارجی و داخلی و تمهیدات رخ داده، تمامیت و استقلال ارضی مملکت، حفظ و استمرار دستاوردهای انقلاب اقدام می کند و به عنوان رزمنده، جانباز، شهید، آزاده اسیر و یا مفقودالاثر شناخته می شود.

در واقع، چند نوع معافیت ایثارگری از جمله فرزندان جاویدالاثر و شهداء، فرزندان آزادگان. فرزندان جانبازان ده درصد، معافیت یکی از برادران جانبازان، آزادگان، جاویدالاثران و شهداء وجود دارد.

 

 

معافیت کفالت خدمت سربازی

معافیت کفالت خدمت سربازی به یازده قسمت تقسیم بندی می گردد که از میان آن ها می توان به کفالت فرزند، خواهر، مادر، پدر، برادر بیمار، معافیت کفالت کمیته امداد و کفالت مادربزرگ و یا پدربزرگ اشاره کرد.

البته هر کدام از این معافیت ها شرایطی دارند که هر فرد مشمول تنها در صورت داشتن آن ها می تواند این معافیت را اخذ کند. از میان این شرایط می توان شرایط سنی و غیره را نام برد.

بعلاوه، دریافت معافیت کفالت با توجه به مراحل و فرآیندهایی برای هر فرد مشمول انجام می گیرد که قبل از هر اقدامی باید از این مراحل اطلاع پیدا کنید.

با توجه به نیاز شما مشمولان خدمت نظام وظیفه به اطلاع از شرایط و مراحل اخذ کفالت می توانید از طریق دریافت مشاوره نظام وظیفه می توانید از این شرایط مطلع شوید.

 

 

برای اطلاع از شرایط معافیت از سربازی و یا نحوه دریافت امریه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *