مشاهده تلفن همراه: فلش معضل

[ad_1]

در سال 2011 Adobe اعلام کرد که آنها دیگر به طور فعال در حال توسعه فلش پلیر برای مرورگرهای تلفن همراه و در حال حاضر آنها اعلام کرده اند که آنها را پشتیبانی فلش پلیر پلاگین مرورگر برای آندروید 4.1 و بعد. پس چه آینده نگه دارید برای مشاهده تلفن همراه?

بیشتر مردم با استفاده از دستگاه های تلفن همراه. این یک واقعیت است که موید توسط یک کوه از مطالعات و بازاریابی ، تحرک گوشی های هوشمند, قرص, و آی پاد لمس حساب برای بالاتر تصویری نرم افزار مشاهده سطوح در طول روز حتی زمانی که کاربران در صفحه اصلی و دسترسی به دسکتاپ و تلویزیون. اطلاعات جدید منتشر شده توسط کابل و ارتباطات از راه دور انجمن بازاریابی (CTAM) اعلام کرد که یوتیوب و آیتونز و تصویری در حال پخش برنامه هستند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به استفاده از در دستگاه های تلفن همراه مانند آی پاد لمسی گوشی های هوشمند و یا قرص در مقایسه با در دستگاه های خانگی مانند متصل به اینترنت تلویزیون های متصل به اینترنت و دستگاه های ویدئویی و کنسول های بازی است. کاربران به سادگی نمی مصرف محتوای موبایل را در همان راه آنها را بر روی دسکتاپ. با تفاوت در اندازه صفحه نمایش و در همه جا از فروشگاه برنامه های فلش تبدیل شده بود کمتر مربوطه در دستگاه های دستی در سال گذشته یا بیشتر.

همچنین این واقعیت بود که بدون فلش شدن را فعال کنید بر روی دستگاه های اپل وجود دارد به احتمال زیاد است که این امر شده اند منسوخ یک راه یا دیگری.

در سال 2010 در نامه ای سرگشاده به نرم افزار Adobe استیو جابز اعلام کرد که فلش “تخلیه باتری از دستگاه های تلفن همراه; آن را بسیار خوب به صورت لمسی عمل; و آن عملکرد و قابلیت اطمینان و امنیت همه جنس بنجل.”

شغل در ادامه توضیح داد: در نامه خود که “فلش ایجاد شده در طول کامپیوتر عصر – برای رایانه های شخصی و موش. فلش یک کسب و کار موفق برای Adobe و ما می توانیم درک کنند که چرا آنها می خواهند به فشار آن را فراتر از رایانه های شخصی. اما در عصر تلفن همراه است در مورد کم قدرت دستگاه رابط های لمسی و استانداردهای وب باز – تمام مناطق که در آن فلش می افتد کوتاه.”

فلش نیز یک سیستم اختصاصی و در حالی که شغل اعتراف کرد که خود سیستم عامل تلفن همراه نیز اختصاصی او ادعا کرد که استانداردهای وب باید, باز, مانند, HTML5, CSS و جاوا اسکریپت است.

HTML5: آینده

فلش یک نرم افزار چند رسانه ای استفاده می شود برای اجرای فیلم و بازی و برنامه های کاربردی دیگر. آن را تنها می تواند نصب شده در آندروید 2.2+, Blackberry PlayBook و HP webOS. اپل دستگاه های iOS و دستگاه های تلفن ویندوز نمی عبارتند از پشتیبانی از فلش و آنها هرگز خواهد شد.

در سال 2011 Danny Winokur, معاون رئیس جمهور و مدیر کل تعاملی توسعه در ادوبی اعلام کرد که آنها می تواند با تمرکز بیشتر بر روی PC و مرور برنامه های تلفن همراه در آینده است. او اظهار داشت: “HTML5 در حال حاضر جهان پشتیبانی می کند در تمام دستگاه های تلفن همراه در برخی موارد به طور انحصاری است. این باعث می شود HTML5 بهترین راه حل برای ایجاد و استقرار محتوا در مرورگر در سراسر سیستم عامل های تلفن همراه.” پست سپس می افزاید: “ما فوق العاده هیجان زده در مورد نسل های بعدی از HTML5 و فلش. با هم آنها را به توسعه دهندگان و ناشران محتوا گزینه های زیادی برای ارائه قانع کننده وب سایت و نرم افزار تجربه در سراسر رایانه های شخصی و دستگاه های.”

توسعه دهندگان که می خواهند برای ساخت برنامه های تلفن همراه در حال حاضر باید دو گزینه: یا ساخت برنامه های HTML5 که در هر مرورگر مدرن و یا ایجاد برنامه های بومی برای iOS, Android و سیستم عامل های دیگر. HTML5 آینده برای غنی محتوای چند رسانه ای در دستگاه های تلفن همراه.

“در دستگاه های تلفن همراه, HTML5, فراهم می کند یک سطح مشابه از همه جا که فلش پلیر را فراهم می کند بر روی دسکتاپ می گوید:”مایک چمبرز فلش و ادوبی کهنه. حتی مایکروسافت است که با تمرکز بیشتر بر روی HTML5. آن را روشن استیو جابز درست بود. فلش و HTML5 است.

تلفن همراه مشاهده فلش معضل است بنابراین هیچ بیشتر. HTML5 است که در اینجا و خیلی بیشتر ارائه می دهد تنوع و تطبیق پذیری از فلش همیشه می تواند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.