فن کویل - شرکت تهویه مانلی تولید کننده تمامی مدل‌ های فن کویل با ...

مزیت های استفاده از فن کویل

[ad_1]

در واقع باید بدانید که سیستم فن کویل مانند بسیاری از هواساز ها و ديگر سیستم های تهویه مطبوع با چيلر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه استفاده کردن از این سیستم اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان این سیستم را برای آسایش حرارتی، سرمایشی تولید می کنند. این سیستم سرمایشی و گرمایشی در بسیاری از ساختمان های اداری، مسکونی، صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.  کندانسینگ یونیت

مزیت های استفاده از فن کویل چیست ؟

هر دستگاهی که شما برای تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در ساختمان های خود مورد استفاده قرار می دهید دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از :

 

 

عدم نياز به سیستم های مکمل:

شما باید بدانید که یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که فن کویل ها دارند آن است که در انواع مختلف تولید می شوند و به همین دلیل هیچ نیازی به سیستم های دیگر ندارند. آب سرد و آب گرم از جمله مهمترین قسمت های تشکیل دهنده این دستگاه می باشد که در داخل لوله ها حرکت می کند. زمانی که این دستگاه می خواهد عمل سرمایشی را انجام دهد رطوبت هوا را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و رطوبتی را هم که از هوا گرفته می شود را به صورت آب مایع در می آورد. هواساز

2. هزینه پایین نصب :

شما باید برای اینکه یک سیستم و دستگاه مرکزی را نصب کنید آن را روی یک سازه بتنی قرار دهید و هزینه های لوله کشی و نصب آن هم بسیار زیاد است. در حالی که فن کویل هزینه نصب  بالایی ندارد و مهمترین مزیت های این سیستم هزینه نصب پایین آن می باشد که نسبت به بسیاری از سیستم های دیگر دارد.

 

فن کویل کاستی چهار طرفه 1200 مدیا - لئو تهویه

 

3. انعطاف پذیری بالا در زمان نصب :

سیستم های مرکزی که در ساختمان ها نصب می شوند علاوه بر اینکه وزن زیادی دارند دارای ابعاد بزرگی نیز می باشند و تمامی هوای ورودی ساختمان را در درون خود به گردش در می آورند. در حالی که باید بدانید فن کویل دستگاه کوچک تری می باشد و به راحتی می توانید آن را روی دیوار، سقف و یا حتی روی زمین قرار دهید. همچنین نیازی نیست که کل هوا از درون این دستگاه عبور کند بلکه عملکرد آن بسیار سریع می باشد. برخی از ساختمان هایی که تحمل وزن شان بسیار کمتر است می توانند از این سیستم استفاده کنند.

4. صدای کم :

صدایی که دستگاه های سرمایشی و گرمایشی دارند یکی از مهمترین مسائلی می باشد که بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند. سیستم هایی که حجم زیادی دارند صدای بلندی هم تولید می کنند، ولی فن کویل صدای بسیار کمی دارد. بنابراین اگر شما به صدای تولید شده در سیستم های سرمایشی اهمیت بسیار زیادی می دهید و نمی خواهید سیستم سرمایشی و گرمایشی پرصدایی را در ساختمان داشته باشید می توانید این سیستم ها را انتخاب کنید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.