مزایای دیجیتالی تبلیغات

[ad_1]

علامت های دیجیتال ارائه می دهد چندین مزیت در بازاریابی و تبلیغات, حامل, هر چند ممکن است اغلب در نظر گرفته به گران برای قرار دادن به عمل است. راه حل مناسب را می توان در داخل خانه یا خارج از منزل با حداقل محدودیت و ممکن است در بودجه زیر 500 دلار است. نشان می دهد که آن را ندارد به گران برای سرمایه گذاری در نشانه های دیجیتال.

تحقیقات نشان می دهد که در آن نشانه های الکترونیکی استفاده می شود برای حفظ جلوتر از این بازی است. یک گروه خاص از شرکت های استفاده از این اطلاعات به منظور افزایش خود را با نام تجاری و افزایش فروش است.

عبارت الکترونیکی دیجیتال علائم ممکن است انواع مختلف تبلیغات دیجیتال سخت افزار و همچنین اطلاعات روش های توزیع از پوستر دیجیتال در لابی هتل به دیجیتال منوی تخته در فست فود eateries به فضای باز علامت های دیجیتال.

چه جدا این روش از تبلیغات روشی است که در آن محتوا می توان به ویرایش و یا به روز شده با جدید ارائه می دهد تقریبا در میلی ثانیه این راه حل های الکترونیکی نگاه بسیار قابل توجه, اما, آنها را مجبور به شکستن بانک.

بازار رشد از نقطه ای از فروش

بیشتر کوچک و متوسط خواهد بود با استفاده از نوعی از تبلیغات دیجیتال ممکن است یک پوستر دیجیتال و یا ممکن است یک صفحه تخت در یک ال سی دی محوطه فضای باز علامت های دیجیتال. اما یک چیز است برای برخی الکترونیکی علامت صنعت پررونق شده است و حتی در بدترین رکود اقتصادی در 50 سال جهان بیش از.

به مراتب بیشتر و خرید از طریق نفوذ از علائم الکتریکی

در بیش از 80 درصد از مصاحبه توییتهایی اعلام کرد که خود را با نام تجاری آگاهی افزایش یافته بود و خرید و فروش افزایش یافته بود بیش از حد در خط با نام تجاری تصویر. نمونه پوستر دیجیتال می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $ 500 با دیگر هیچ, هزینه, همه شما باید انجام دهید این است که ایجاد آگهی و استفاده از پوستر الکترونیکی.

هنگامی که شما در نگاه امثال بار مربع با ساختمان عظیم طرف پوشش داده شده با علامت های دیجیتال شما در تعجبم که چه مقدار از آن هزینه خواهد شد یک ساختمان در نیویورک برگ ساختمان خالی زیرا آنها به اندازه کافی درآمد از علامت های دیجیتال قرار داده شده است که در خارج از ساختمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.