مزایای استفاده از دستگاه های خودپرداز تبلیغات

[ad_1]

دستگاه خودپرداز تبلیغات خواهد شد کمک به پرورش و رشد کسب و کار بهبود مشتری توسعه و ایجاد گرد و کسب و کار و طرح بازاریابی. صاحبان کسب و کار و ارائه دهندگان خدمات را در درک که ابزار تبلیغات در ایالت تکامل مداوم است.

به عنوان مثال: در 90 رادیو و تلویزیون موثر بودند رسانه های ارتباط با چشم انداز اما امروز همه چیز تغییر کرده است. در میان قدرتمند ترین ابزار به بازار محصولات و خدمات به مشتریان امروز شامل رسانه های اجتماعی و اینترنت و ATM تبلیغات.

دستگاه خودپرداز تبلیغات موثر و جای تعجب مقرون به صرفه است.

مطالعات نشان می دهد دستگاه های خودپرداز تبلیغات:

 • 65 درصد کمتر از گران قیمت

 • حدود 200 درصد موثر تر از پست الکترونیکی مستقیم

 • می تواند به افزایش حجم معامله به میزان 20 درصد به 40 درصد بسته به محل

دستگاه خودپرداز تبلیغات مزایا:

 • حداکثر رساندن فروش خود را

 • بازار خود را با نام تجاری پیام

 • افزایش مشتریان فراگستر

 • جذب مخاطبان

 • تبدیل چشم انداز به مشتریان واقعی

 • بهبود بازده سرمایه گذاری

 • افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری

 • ترویج و ارائه جدید, معاملات, رویدادها و محصولات

 • به دست آوردن مشتریان بیشتر و حتی کسانی که ممکن است فقط به دستگاه های خودپرداز برای برداشت پول نقد با هیچ قصد خرید

 • مطمئن شوید که افرادی که پیاده روی از محل کسب و کار شما باید چیزی با آنها است که در خدمت به عنوان یک یادآوری در مورد کسب و کار شما و باقی می ماند در بالای ذهن خود را

4 نوع مختلف از دستگاه های خودپرداز تبلیغات

1. دستگاه خودپرداز معامله روی صفحه نمایش تبلیغات

کسب و کار بازاریابی پیام بر روی دستگاه های خودپرداز نصب شده در مکان های مختلف بیش از یک دستگاه خودپرداز قرار دادن ارائه دهنده خدمات شبکه. بازاریابی و پخش به صدها و هزاران نفر از عابران از طریق والاتر و مکان های با ترافیک بالا.

2. دستگاه خودپرداز دائم الخمر تبلیغات

در همکاری با آه (خارج از خانه) رسانه های دیجیتال شبکه فراهم می کند که کسب و کار غنی تبلیغات رسانه ای که اجرا مطالب 24×7 در یک سفارشی 15″ پانل ال سی دی نصب شده بر روی دستگاه های خودپرداز.

آگهی محتوای آپلود شده است و بدون توقف در یک لوپ پخش. دارندگان کارت با استفاده از دستگاه های خودپرداز و مشتریان در حال عبور را ببینید تبلیغات در نصب پانل.

3. دستگاه خودپرداز نام تجاری پیچد

این یکی دیگر از شکل موثر از دستگاه خودپرداز تبلیغات است که با این نسخهها کار مانند سحر و جادو. به عنوان نام نشان می دهد دستگاه های خودپرداز نام تجاری پیچد روش بازاریابی است که کمک می کند تا سفارشی طراحی ATM با مارک پیچد.

با استفاده از با کیفیت بالا مارک تصاویری در سراسر دستگاه های خودپرداز کسب و کار هستند به راحتی قادر به تبلیغ محصولات و خدمات به مشتریان موجود و جدید را به عنوان آن را فورا تساوی توجه خود را. دستگاه خودپرداز نام تجاری پیچد ساده بازاریابی و می توان تغییر با توجه به کمپین های تبلیغاتی و فصلی می پردازد.

4. دستگاه خودپرداز چاپ رسید

یکی دیگر از راه های موثر برای مردم به صحبت در مورد کسب و کار و بی درنگ آنها را به عمل ترمینال چاپ رسید. این هم یک نوع از دستگاه های خودپرداز تبلیغات که در آن شما سفارشی کردن دستگاه خودپرداز رسید.

در این خودپرداز روش تبلیغات, کسب و کار ترویج کالا و یا ارائه می دهد به cardholders به صورت روزانه با سفارشی خودپرداز رسید. علاوه بر این, آن همچنین می تواند شامل تماس به عمل کوپن. این رسید شروع به موقع cardholders به اقدام مورد نظر در لحظه رسیدن به آنها را در دست خود را و یا کیف پول. فورا آن را تبلیغ کسب و کار ارائه شده و پس از خودپرداز معامله. دریافت سفر با مصرف کننده و به یاد آنها را از اولیه توسعه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.