محبوب ترین بستنی توپینگ

[ad_1]

آمریکایی ها عاشق بستنی مصرف حدود 30 لیتر برای هر نفر در سال است. از “jimmies” به فاج داغ است و پر کردن که واقعا گیلاس در بالای این صنعت چند میلیارد دلاری.

یک بار پس از یک زمان یک مغازه بستنی مشتری فقط به حال یک زن و شوهر از گزینه اگر آنها می خواستند برای اضافه کردن یک شکوه خود را به مورد علاقه دسر یخ زده. در حال حاضر وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از دسر یخ زده در صدر گزینه های وجود دارد به عنوان طعم این ویژه درمان های یخ زده.

Top 10 most popular toppings

1. فاج داغ – این کلاسیک با شکوه است که هنوز هم شماره یک با توجه به بسیاری از مصرف کنندگان است. گرم و چسبناک شکلات چکیدن بیش از مورد علاقه خود را درمان منجمد طعم – چه به عشق ؟

2. کارامل – باید چیزی وجود دارد که در مورد تضاد بین یخ-دسر سرد و گرم, شیرین, شکوه, دلیل رنگ زرد در آمد دوم نزدیک به فاج داغ.

3. Oreo کوکی اینو بدونیم که راه کوکی اینو بدونیم. Oreo خرده بیشتر از هر نوع دیگر کوکی شکوه های مورد علاقه شکوه از هر دو پیر و جوان.

4. M&Ms – کمتر کثیف راه برای خوشمزه شکلات روی دسر خود را.

5. میل کرم – شما نمی توانید یک فاج داغ بستنی و مغز گردو بدون شکوه آن را با خامه. بسیاری از مردم می خواهم به خود را بالا milkshakes کردن با خامه و همچنین.

6. Sprinkles – آیا rainbow sprinkles یا شکلات sprinkles (گاهی اوقات به نام jimmies) این بستنی مورد علاقه شکوه از فرزندان جوان است.

7. کره بادام زمینی فنجان – به عنوان اگر کره بادام زمینی و شکلات به تنهایی نمی خوشمزه به اندازه کافی اضافه شده به حرکت شبیه چمچه زنی یخ زده, دسر, آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین بستنی توپینگ.

8. شکلات چیپس – شکلات سفید یا تیره پاشیده بیش از بالا و یا هم زده در تراشه های شکلات هستند یک انتخاب آسان برای مورد علاقه شکوه.

9. سس توت فرنگی – ریخت و بیش از بالای بستنی وانیلی این شکوه سلیقه تقریبا تازه مانند توت فرنگی ،

10. گیلاس – چه فاج داغ بستنی و یا خامه صدر میلک شیک بود بدون این ناب بستنی شکوه?

چه هزینه برای شروع یک بستنی کسب و کار ؟

اگر شما به فکر باز کردن یک محله دسر یخ زده فروشگاه دانستن چه با شکوه انتخاب به مشتریان خود ارائه یک بیت از دانش است که می تواند کمک به کسب و کار جدید شما سرمایه گذاری بود که بسیار موفق تر است. اما دانستن اینکه چه مقدار اجاره و زايمان و ماشین آلات و هزینه های دیگر مانند پر کردن هزینه خواهد شد چیزی است که شما واقعا نیاز به بررسی قبل از شروع کردن در این سرمایه گذاری جدید!

داشتن یک صنعت خاص طرح کسب و کار است که طلسم کردن جزئیات به طعم دسر و پر کردن شما باید ارائه در فروشگاه شما مهم است برای کسب و کار خود را’ موفقیت است. خوب تحقیق طرح کسب و کار می تواند شما را در دستیابی به موفقیت است. اما اگر انجام این وظایف است که خارج از منطقه راحتی خود را در نظر گرفتن یک بستنی قالب طرح کسب و کار است که شما به راحتی می توانید به سفارشی متناسب با نیاز شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.