مبارزه با شی براق سندرم – موذی دشمن از IMpreneurs

[ad_1]

موذی – ایجاد آسیب در راه است که تدریجی است یا نه به راحتی متوجه شد.

بار وجود دارد که شما باید با خرید محصولات و زمانی که شما باید نیست.

هر کسب و کار می آید با خود خیاط ساخته شده و هزینه ها و کسب و کار اینترنتی متفاوت است.

هزینه های مرتبط با کسب و کار آنلاین

وجود دارد هزینه های مرتبط با میزبانی وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان هزینه های مرتبط با خرید یک نام دامنه.

اینها فقط خود را پایه ماهانه و سالانه هزینه های است که اجازه می دهد تا بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه خود را برای پیدا کردن سایت و چک کردن آنچه شما باید ارائه دهد.

شما باید تصمیم به رفتن بیشتر و کار در ایجاد یک ارتباط با افرادی که وب سایت خود را, شما در حال رفتن به نیاز به سرمایه گذاری در یک سرویس پاسخگوی خودکار به طوری که شما می توانید به طور منظم و برقراری ارتباط با مشترکان خود است.

فراتر از کسانی که پایه اینترنت کسب و کار ساختمان و اجزای وجود دارد هر تعداد از محصولات و خدمات است که شما می توانید سرمایه گذاری در, برای کمک به طور خودکار کسب و کار خود و بیشتر.

کسب و کار خود و چه دقیقا ؟

مشکل این است که من به زد زود در کسب و کار من این بود که من یک چشم انداز روشن از فقط آنچه تمرکز کسب و کار من بود و این باعث شد من به صرف مقدار زشت و ناپسند نقدی در هر محصول است که راه من آمد.

برای اضافه کردن توهین به جراحت نبودم ساخت هر گونه پول است و تا به حال من به درستی سرمایه گذاری پول من تا به حال در آن زمان من می توانم دو برابر آن را به راحتی.

اگر شما تازه به دنیای بازاریابی اینترنتی هر یک از این صدا مبهم آشنا به شما ؟

اگر شما شخصا این را تجربه کرده و سپس شما بدون شک شنیده دیگران در مورد شکایت داشتن این همان تجربه است.

یک اونس پیشگیری از…

برای جلوگیری از دلیلی قرار دادن هر گونه بی فشار مالی بر خود را به عنوان شما کار خود را به ساخت کسب و کار اینترنتی اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که دقیقا روشن می کند کسب و کار خود را انجام دهد.

دانستن اینکه چه چیزی تمرکز خود را کسب و کار است که می تواند به شما کمک کند به علف های هرز و غیر ضروری هزینه plunking پایین پول شما لازم نیست به چیزی است که شما واقعا لازم نیست.

نکته بعدی شما باید انجام دهید این است که تعیین اینکه آیا یا نه که پلاگین جدید شما فقط خریداری شده و یا جدید که البته در نسل ترافیک چیزی است که شما واقعا می خواهم به استفاده از در حال حاضر.

اگر شما نوع فرد است که به راحتی نقل مکان کرد و با خود نوعی بازاریابی کمبود تاکتیک های شما نیاز به درک که در هر کجا که نیاز به یک نوع خاصی از محصول در بازار…

کسی آن را پر کنید.

این به این معنی است که اگر چه این محصول جدید و یا خدمات شما فقط یک ایمیل در مورد به نظر می رسد مانند یک واقعی سرقت حقیقت این است که حتی اگر آن را می شود گرفته شده بازار…

یکی دیگر در قیمت ارزان تر با امکانات بیشتر وجود دارد خواهد بود… که. شما. نیاز. آن.

این دو نکته به تنهایی می تواند به شما صرفه جویی در بسته نرم افزاری و کمک به کاهش اضطراب و تنش است که می تواند به راحتی له شور و شوق خود را به نگه داشتن ساختمان کسب و کار شما.

سریع روکش…

چه شد دو نکته دوباره ؟

1. می دانید چه منظور از کسب و کار شما

2. نمی خرید هر چیزی را مگر اینکه شما کاملا به آن نیاز دارید و قصد استفاده از آن حق دور.

خنده مردم در مورد آن در همه زمان ها اما دشمن از IMpreneurs براق شی سندرم و آن را بسیار واقعی و دشمن موذی.

افرادی که در حال حاضر به طور واقعی و صادقانه با خود را می تواند در خود ذخیره بسیاری از مشکلات غیر ضروری فقط با نگه داشتن نکات فوق در ذهن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *