لباس و ساعت بن تن را از فروشگاه تم تولد بخرید

لباس بن تن با تشخیص دادن این که کدام یک از این موجودات برای شرایط بحرانی که در آن گیر افتاده است مناسب است این موجودات را انتخاب کرده و به آن تبدیل می شود.

او فقط برای موجودات بد به جنگ می رود.همین باعث می شود کودکان بیاموزند که فقط بر علیه موجودات و آدم های بد باید بجنگند.

بیشتر این موجودات قابلیت بمب انداختن یا اشعه و لیزر داشتن دارند و می‌توانند به‌خوبی بجنگند.بدیهی ست که داشتن قدرت و قابلیت تغییر برای پسربچه‌ها و حتی نوجوانان بسیار جذاب و قابل‌توجه است.این شخصیت با یک ساعت مخصوص می‌تواند موجودی که می‌خواهد به آن تبدیل شود را انتخاب کند.

لباس و ساعت بن تن را از فروشگاه تم تولد بخرید

به دلیل علاقه زیاد کودکان به این شخصیت کارتونی فروش لباس بن تن از بازار خوبی برخوردار است.تصاویر بن تن را می‌توانید بر روی جلد دفاتر, لوازم‌التحریر, کیف و هر وسیله مخصوص به کودکان و پسربچه‌ها ببینید.علاوه بر لباس‌هایی که عکس بن تن بر روی آن‌ها چاپ‌شده است لباس‌هایی مانند لباس بن تن نیز در بازار عرضه می‌شود.

به دلیل خارجی بودن این شخصیت بن تن محبوبیت آن در بین کودکان خارج از کشور نیز زیاد است و به همین دلیل لگو بن تن با تولید خارجی نیز برای کودکان وجود دارد.

معمولاً این تم تولد بن تن تا برای رده سنی کودکان زیر 10 سال وجود دارد. و چون مشتری آن ها کودکان می باشند و حساسیت آن ها بسیار بیشتر است باید در کیفیت لباس ها و ضد حساسیت بودن جنس آن ها بسیار دقت شود.

همچنین علاوه بر این لباس‌ بن تن ماسک‌های صورت بن تن, ساعت مخصوص بن تن در اشکال مختلف نیز در بازار وجود دارد.که برای کودکان بسیار جذاب بوده و علاوه بر کارایی لباس بن تن می تواند وسیله بازی و خیال پردازی کودکانه آن ها نیز باشد.

انواع لگو به همراه تم تولد بن تن

اگر تنها به داشتن یک لباس بن تن با تصویر بن تن راضی هستید می‌توانید با دستگاه چاپ مخصوص پیراهن تصویر را بروی تی‌شرت سفیدرنگ چاپ کرده و هزینه‌ی اضافی برای لباس بن تن پرداخت ننمایید.با خرید یک لباس سفید ساده با کیفیت مناسب و چاپ تصویری به دلخواه کودک بر روی لباس بن تن می توانید این کار را انجام دهید.

لباس‌ بن تن آماده نیز در بازار با تصاویر بن تن و شخصیت‌ها و موجودات مختلف آن نیز وجود دارد که شما می‌توانید برای کودکان خود آن را تهیه نمایید.

اما بسیاری از کودکان می خواهند لباسی مانند لباس بن تن را بر تن کنند و همچنین با داشتن ساعت مخصوص بن تن و ماسک آن خود را بر جای او تصور کنند تا بازی خیالی واقعی تری داشته باشند و از جنگیدن با موجودات خیالی بد , لذت ببرند.

اگر شما از هنر خیاطی برخوردار هستید با داشتن الگوی لباس بن تن می توانید این لباس بن تن را خودتان برای کودکتان فراهم کرده و بدوزید.زیرا این لباس بن تن پیچیدگی زیادی ندارد و به راحتی می توان آن را در منزل تهیه کرد.

در غیر این صورت این لباس بن تن در لباس فروشی مخصوص کودکان و یا اسباب بازی فروشی یافت می شود.

مراحل خرید تم تولد بن تن

مراحل خرید این محصول استعلام قیمت و صدور برگ خرید  از فروشنده لباس می باشدپرداخت وجه و هماهنگی برای ورود جنس به ایران می‌باشد.برای این کار می توانید از شرکت هایی نیز کمک بگیرید تا امور به راحتی پیش برود.همچنین اگر می خواهید که این لباس بن تن را به صورت قاچاق و به عنوان مصرف شخصی وارد کنید احتمال ضبط کل اجناس را می تواند در پی داشته باشد.حتماً کارهای لازم برای گمرک را نیز انجام داده و در نظر بگیرید.اما اگر نمی‌خواهید این اجناس و لباس‌ بن تن را وارد کنید می‌توانید دستگاهی مخصوص برای چاپ تصاویر بر روی لباس بن تن را تهیه‌کرده و خود این لگو بن تن را تولید کنید.همچنین با داشتن الگو و طرح لباس‌ بن تن می‌توانید این لباس‌ بن تن را خودتان تولید و به فروش برسانید. بدیهی ست که در این صورت سود حاصل از فروش بسیار بهتر خواهد بود.

به عنوان یک هدیه می توانید ساعت بن تن را به کودکان بدهید . بن تن و ساعت بن تن این روز ها به یکی از علایق ویژه هر کودکی تبدیل شده اند.

ساعت بن تن یک هدیه خوب برای کودکان

 

این روز ها سرگرمی های زیادی برای کودکان به بازار آمده اند که محصولات مرتبط با شخصیت های کارتونی توانسته اند به نسبت زیادی از سایرین پیشی گرفته و توجه بیشتر کودکان را به خود جلب نمایند. ساعت بن تن یکی از ترند هایی که این روز ها کودکان علاقه زیادی به آن از خود نشان داده اند.

به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می کنیم به عنوان یک هدیه خوب یک ساعت بن تن برای کودکان خریداری نمایید.

سرگرمی مناسب

بن تن یک کارتون بسیار جالب و سرگرم کننده این روز های تلویزیون برای کودکان می باشد. بچه ها ساعت های زیادی را پای تلویزیون سر می کنند که این ممکن است باعث نگران شما شود. به دلایل مختلفی می توانید به دنبال یک هدیه خوب نظیر ساعت بن تن برای کودکان باشید. بن تن هم اکنون توانسته است به شخصیت مورد علاقه کودکان مخصوصا پسر بچه ها تبدیل شود برای همین می توانید انواع مختلفی از وسایل مربوط به این شخصیت ها را از جامدادی، کیف، لباس و ساعت گرفته تا حتی روتختی پیدا کنید.

دلیل همه این ها نیز علاقه کودکان به این شخصیت می باشد. شما نیز می توانید برای نشان دادن توجه خود به سلایق کودکان به سراغ این سرگرمی جالب بروید.

ویژگی های ساعت بن تن به همراه لگو بن تن

از ویژگی های این ساعت می توان به شباهت زیاد آن به ساعت اصلی بن تن که در کارتون از آن استفاده می کند اشاره نمود. همچنین سعی شده است تا جزئیات نیز به خوبی در طراحی این ساعت رعایت شود. همچنین جنس بدنه آن از پلاستیک با کیفیت می باشد تا هنگام بازی کودکان به سرعت نشکند و خراب نشود. برای خرید اسباب بازی ساعت بن تن می توانید از فروشگاه اینترنتی ما اقدام به این کار نمایید. سعی شده است تا یک ساعت اسباب بازی بن تن فوق العاده با کیفیت  و شبیه نمونه اصلی آن تولید شود که برای بازی کودکان بسیار مناسب می باشد و برای آن ها زمان های مهیجی را در حین بازی خلق می کند.

امیدواریم با ارائه یک محصول خوب توانسته باشیم تا رضایت شما را جلب کرده باشیم و یک سرگرمی خوب برای کودک شما ارائه نموده باشیم. (تصویر 10)

راه های بهتر برای فروش لگو بن تن

شما می توانید با بسته بندی کردن و درست کردن پکیج مخصوص برای کودکان جذابیت این لباس بن تن را برای بچه ها بیشتر کرده و درصد فروش خود را نیز بالاتر ببرید.فروش این لباس بن تن در مغازه های اسباب بازی فروشی در کنار وسایل بازی مربوط به بن تن می تواند نقش موثری در فروش محصولات داشته باشد و جذابیت محصول را بیشتر به رخ بکشد.

قیمت لباس های بن تن با ساعت بن تن چقدر است ؟

این لباس ها امروزه در بازار به قیمت 35 هزار تومن نیز یافت می شود و دیده شده است.البته هزینه لباس ها در مغازه ها بیشتر از فروشگاه های اینترنتی می باشد زیرا مغازه ها هزینه های جانبی بیشتری دارند که پرداخت این هزینه ها با افزایش قیمت کالاها جبران می شود اما تضمین خرید از مغازه ها بسیار بیشتر از فروشگاه های اینترنتی می باشد.

اگر قصد  خرید از فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی را دارید توجه داشته باشید که حتما از صفحات معتبر خرید خود را انجام بدهید تا کیفیت محصول مطلوب و مساعد باشد.

قدیمی شدن تم تولد بن تن واقعیت دارد ؟

امروزه در هر زمان شخصیت جدیدی تولید می شود که مورد توجه کودکان و نوجوانان قرار می گیرد و موجودات کارتونی جدید جای شخصیت های کارتونی قدیمی را می گیرند.و کودکان ان ها را فراموش می کنند.

پس طبیعی ست که این شخصیت بن تن تا مدت زمانی مورد توجه کودکان باقی خواهد ماند و بعد از مدتی موجودی دیگر جای آن را در ذهن آنان خواهد گرفت پس کار عاقلانه ای نیست که به تعداد زیاد از لباس بن تن و وسایل بازی وارد کنید.زیرا امکان اینکه هر زمان بچه ها این شخصیت را فراموش کنند و به موجود دیگری دل ببندند وجود دارد.

خرید زیاد باعث ماندن آن ها در انبار و فروش نرفتن آن ها می شود و این باعث ضرری زیاد به فروشنده  خواهد شد و حتی می تواند به برشکستگی نیز بیانجامد همچنین با اشباع شدن بازار نیز امکان فروش نرفتن محصولات وجود دارد.

پس بابررسی کردن بازار  و فروش محصولات به قدر کافی و نه زیاد این تم و لگو بن تن را وارد کنید تا به مشکلی در آینده بر نخورید.به هر حال همواره فروش لباس ها و اسباب بازی شخصیت های محبوب کودکان از بازار خوبی برخوردار بوده است و همیشه با شناخت این شخصیت ها می توانید بازار را  در دست خود بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.