قالیشویی ملکه ایران زمین

قالیشویی ملکه ایران زمین

قالیشویی ملکه ایران زمین

قالیشویی ملکه ایران زمین یک از بهترین قالیشویی های تهران است که در منطقه ی ایران زمین فعالیت دارد . این قالیشویی دارای مجموعه ای از مزیت های منحصر به فرد است که باعث شده تا کلیه ی نیازهای ساکنین این منطقه را برطرف سازد . کیفیت بالا، سرعت عمل مناسب، قیمت مناسب، مکانیزه بودن و… همگی بخشی از این مزیت ها است که باعث شده  تا این قالیشویی برای مشتریان این منطقه بسیار منحصر به فرد باشد . ما در ادامه مروری بر مزیت های قالیشویی ملکه ایران زمین خواهیم داشت تا شما بهتر دلیل این ادعا را درک نمایید .

مزیت های قالیشویی ملکه ایران زمین

قالیشویی ملکه ایران زمین تمام فعالیت ها و استاندارد های خود را به گونه ای تدوین نموده که منطبق بر شرایط و البته خواسته های ساکنین منطقه ی ایران زمین باشد . این موضوع در حالی است که بیشتر قالیشویی های فعال در این حوزه از سیاست های سنتی پیروی می کنند که چندان باب میل ساکنین نیست . مزیت های این قالیشویی منحصر به فرد شامل موارد زیر است .

سرعت عمل بالا

سرعت عمل فاکتور دیگری است که بیش از پیش قالیشویی ملکه ایران زمین را برای اهالی این منطقه جذاب کرده است . این قالیشویی در خود ایران زمین فعالیت دارد که این مورد دسترسی مشتریان را بسیار ساده تر می کند . از طرفی دیگر این مرکز دارای پیک های سریعی است که می توانند در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل مشتریان برسانند و سفارشات را دریافت نمایند . نکته ی دیگری که در این بین وجود دارد، سرعت بسیار بالای شستشو است . مجموع این موارد باعث می شود تا شما در زمان اندکی بعد از تحویل فرش، بتوانید آن را دریافت نمایید . این فاکتور با در نظر گرفتن موضوع زمان و البته ترافیک موجود در ناحیه می تواند یک مزیت بسیار بزرگ باشد .

کیفیت بی نظیر

شاید بتوان کیفیت را مهم ترین مزیت در مرکز ملکه ایران زمین دانست . این قالیشویی تمام تمرکز خود را بر روی افزایش کیفیت خروجی کارش معطوف کرده است. بدین منظور آن ها نیرو های حرفه ای را استخدام کرده اند که می دانند چگونه هر لکه ای را تیمز سازند . از طرفی آن ها شرایط شستشو را متناسب با نوع فرش اعم از دستباف و ماشینی تغییر می دهند که این در نوع خود بسیار مناسب است . مزیت دیگری که در این رابطه وجود دارد، استفاده از مواد شوینده ی منحصر به فرد است . قالیشویی ملکه ایران زمین همواره سعی داشته تا از بهترین و البته ایده آل ترین برند های شوینده برای شستن فرش های مشتریان استفاده نماید . این سیاست باعث شده تا خروجی کار این مرکز در مقایسه با موارد مشابه، تفاوت بسیار بالایی داشته باشد .

مکانیزه بودن خط شستشو

مکانیزه بودن خط شستشو مزیت دیگری است که مرکز ملکه ایران زمین را بسیاری منحصر به فرد کرده است . این قالیشویی دارای ماشین آلات پیشرفته ای است که از ابتدایی ترین نقطه ی شستشو تا بخش انتهای آن را در بر می گیرد . این ماشین آلات از بخش خیس کردن گرفته تا خشک کردن، همه را انجام می دهند . این فاکتور باعث می شود تا پروسه از هر گونه خطای انسانی به دور باشد و سرعت عمل هم به حداکثر میزان ممکن برسد که هر دو مورد سبب افزایش رضایت مشتریان می شود . مجموع این موارد قالیشویی ملکه ایران زمین را به یک انتخاب بسیار مناسب برای ساکنین این ناحیه از تهران بدل نموده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.