فروشگاه اینترنتی اُردمی – خرید کرم ضد لک و روشنکننده

از بین بردن جوش و لک های صورت شاید یکی از دغدغه های افراد دارای پوست چرب و مستعد جوش باشد. این کرم مخصوص از بین بردن لکهای ناشی از بارداری، افزایش سن و آفتابسوختگی است. استفاده از کرم ضد آفتاب لافارر پوست چرب در از بین بردن لکهای صورت و جلوگیری از آثار پیری پوست مؤثر است. در مقابل برخی هم تصور میکنند استفاده از ضد لک هیچ اثر بالقوهای روی پوست نداشته یا حداقل آثار بهبودی برای آنها مشهود نبوده است. هیدروکینون عوارض جانبی بیشتری نسبت به سایر محصولات دارد و به همین دلیل معمولاً سعی میشود، درمان لک با استفاده از کرم های ضد لک دیگر انجام شود و در صورتی که تأثیری روی لک نداشتند، هیدروکینون استفاده میشود.

در روژه میتوانید به تنوع بسیار زیادی از محصولات از جمله کرم ضد لک ، ماسک صورت ، کرم ضد جوش و کرم مرطوب کننده دسترسی داشته باشید همچنین در کنار این محصولات میتوانید از دسته بندیهای محصولات کرم ضد چروک ، کرم ضد آفتاب ، کرم دور چشم ، کرم لایه بردار ، تونر صورت ، بادی اسپلش ، دئودرانت ، شامپو ، رنگ مو ، نرم کننده مو ، ماسک مو ، شامپو ضد ریزش مو و پاک کننده صورت نیز دیدن کنید.

زینک پی سی آ: این ماده خاصیت روشنکنندگی دارد و از آسیب نور خورشید جلوگیری میکند، همچنین به کمرنگ کردن لکههای پوستی و درمان بیماریهای پوستی مانند آکنه، اگزما و پسوریازیس نیز کمک میکند. عصاره شیرین بیان: این ماده خاصیت روشن کنندگی دارد و از آسیب نور خورشید جلوگیری میکند، همچنین به کمرنگ کردن لکههای پوستی و درمان بیماریهای پوستی مانند آکنه، اگزما و پسوریازیس نیز کمک میکند. همچنین کرم ضدآفتاب و ضدلک لافارر مخصوص پوست چرب با SPF 50 از پوست محافظت کرده و رطوبت پوست را تأمین کرده و آن را سلامت، زیبا و شاداب میکند.

این ماده همچنین تنظیم کننده سبوم و چربی پوست است و برای رفع آکنه و جوشهای سرسیاه مناسب است. این کرم به دلیل حضور ترکیباتی مانند عصاره هسته گیاه سویا، ویتامین های A، C، E و B5، روغن جوانه گندم، عصاره آلوئه ورا، عصاره هسته گیاه سویا، گلیسیرین، روغن گرچک و غیره، می تواند در رفع چین و چروک، روشن کننده و برطرف کننده کبودی و سیاهی دور چشم، افزایش قابلیت ارتجاعی و پیشگیری از افتادگی پوست بسیار موثر باشد. سدیمهیالورونات یا هیالورونیک اسید: خاصیت آبرسانی قوی داشته و در جوانسازی و افزایش قابلیت ارتجاعی کرم ضد لک طراوت پوست مؤثر است. بهتر است در این زمینه از محصولاتی استفاده کنید که قابلیت محافظت از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB را داشته باشند، چرا که اشعه UVA باعث ایجاد چین و چروک و پیر پوستی و اشعه UVB باعث آفتاب سوختگی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.