غیر ممکن است در نگاه اول این پروژه به نظر می رسد غیر ممکن است

[ad_1]

در نگاه اول این پروژه به نظر می رسد غیر ممکن است. در اینجا ما در وسط بیابان 500 مایل از نزدیکترین شهر واقعی – و ما نیاز به نصب یک پردیس, شبکه های مخابراتی, پوشش مساحت حدود 150 کیلومتر مربع. هدف این بود که دانشگاه ارتباطات تابع در همان سطح به عنوان یک شهر صنعتی پردیس. خاطرات رهبری نظامی تمرینات به ذهن آمد که در آن با تعداد محدودی از ابزار شما رو انتظار آن است که با یک بیت از سرسختی و خلاقیت تحت شرایط مناسب تیم خود را می توانید پوسته دریا انجام HF رادیو.

ما به بازگشت به پایه مهندسی مخابرات. وظیفه شما این است که نگاهی به بودجه های موجود و یا در حال ظهور فن آوری نسبتا روشن مجموعه ای از اهداف و سپس طراحی یک راه حل انعطاف پذیر است که به طور کامل ملاقات و بیش از همه انتظارات. البته این باید جلوتر از برنامه و بودجه. ساده است ،

بنابراین در وسط بیابان ما ترکیب فن آوری های جدید مانند بی سیم پل برای اتصال عمده مکان دانشگاه VoIP برای استفاده از پایین راه اندازی و هزینه های عملیاتی برای هر دو داخلی و ارتباطات خارجی یک VSAT لینک به صفحه اصلی و سپس دروازه برای اتصال به شبکه و صدای حمل و نقل/ختم. با استفاده از یک شماره طرح ارائه شده توسط بالادست ارائه دهنده VoIP و voila! شما در حال حاضر در یک فرمت از دفتر PBX واقع در کیلومتر 3000 دور در راحتی خود شرکت است.

تنها خطوط ثابت در این سناریو هستند LAN اتصالات در ساختمان های دانشگاه و این تنها واقعا برای اتصال فایل سرور به شبکه LAN/WLAN و یا تلفن های VoIP به شبکه. این است که برای کسانی که مردمی که هنوز از نظر ذهنی خود را متصل به یک دسکتاپ گوشی – و نه کسانی که از ما با استفاده از یک سیم PDA با تلفننرمافزاری یا WiFi گوشی.

تعجب – در سال 2002 ما ساخته شده است یک مدل بسیار شبیه به این برای یک شرکت معدن در وسط صحرای گبی. جزئیات بیشتر در تقاضا.

شیفت به سئول کره جنوبی. راه رفتن در امتداد خیابان می بینید بسیاری از غرفه گوشی. خنده دار ترین چیزی است که وجود دارد هیچ سیم اتصال به تلفن غرفه و شما ببینید آنتن چسبیده از بالای غرفه. توضیح بی سیم DSL. سرد است.

شیفت به New Orleans, موریس نقطه (مینه سوتا) و یا ، تحولات جدید در پیر تحولات در حال تخریب به عنوان بخشی از پست طوفان بازسازی. همه نیاز به عملکرد بالا ارتباطات زیرساخت – آیا برای پایه سرگرمی و یا برای ارتباطات شبکه. بیایید نگاهی موجود مخابرات کیف ابزار برای دارایی. ورایزون بی سیم پهن باند, SBC, پهنای باند, DirecTV – یا مشاغل راه اندازی شرکت با استفاده از یک صحرای گبی سبک بی سیم پردیس hub. همه می تواند ارائه خدمات برابر و یا بهتر از خدمات که قبلا در بالای مس زیرساخت – یا برای مناطق است که به سادگی “سبز” سایت با هیچ موجود کارخانه کابل و یا تلفن زیرساخت ها است. تعجب همه در دسترس هستند در بازسازی منطقه.

شما ممکن است می گویند “خوب, شما می دانید که بی سیم و کابل باید کمی ظرفیت آن را مناسب برای ترافیک بالا لینک های مورد نیاز برای اجرا یک کسب و کار یا سرگرمی. Hmm… به دنبال در مواد بازاریابی برای شرکت های مانند Gigabeam (www.gigabeam.com) به نظر می رسد ما در حال حاضر می رسن تا حدود 10Gbps را از طریق هوا – که بسیار سالم پل. شما می توانید زنجیر 10Gbps تا یک مایل 1Gbps یک زن و شوهر مایل و دیگر ظرفیت های پایین برای 512 مگابیت در ثانیه تا حدود 30 کیلومتر خط دید. احتمالا به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای موریس نقطه مینه سوتا. احتمالا به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای محله لانگ بیچ کالیفرنیا به عنوان به خوبی.

OK ظرفیت استدلال سابقه است. بی سیم در واقع می تواند ارائه بسیار بالاتر “خط” از ظرفیت های موجود و کابل مسی گیاه است و heck از بسیاری کمتر گران است. بعدی استدلال…

Hmm… شروع به اجرای کوتاه در استدلال برای جایگزینی مدل های موجود از “خط زمین” ارتباطات بی سیم? اصلا احساس تنهایی. در مورد تنها مدل از خارج از کارخانه کابل نصب شده است فیبر در نظر گرفته شده برای استفاده توسط شرکت های تلفن به افزایش ظرفیت خط به خانه در تلاش برای رقابت با شرکت های تلویزیون کابلی. ورایزون FIOS انجام خواهد شد نه تنها >50Mbps دسترسی به اینترنت به صفحه اصلی آن نیز رسیدگی کانال های سرگرمی بسیار خوبی. گریه به دور از plain old telephone service (گلدان). بنابراین ورایزون قصد این است که به ارائه عملکرد بالا گلدان آن است که به ارائه شماره تلفن ، تلویزیون و اینترنت با سرعت بالا. نیز سرد است.

به عنوان یک رقابتی سرگرمی و ارتباطات از راه دور پروژه ما به جلو نگاه کنید به بیشتر های خلاق و ایده های مفید که از همه شرکت های مخابراتی. من شخصا اهمیتی نمی دهند اگر من سرگرمی می آید از Comcast در, DirecTV, SBC, Verizon یا تایم وارنر – من به سادگی می خواهید پیشرفته ترین سرگرمی ها و ارتباطات موجود است. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را بیش از فیبر و مس و یا از طریق هوا. من فقط می خواهم 450 کانال های تلویزیون با اینترنت فراهم می کند که هر چه مطالب من می خواهم با هیچ تاخیر و یک راه موثر برای برقراری ارتباط با هر تلفن و یا حضور دستگاه به هر نقطه در جهان است.

اما من در زندگی بسیار پیشرفته بخشی از ایالات متحده را دچار فاجعه بار طبیعی فاجعه هستم و نه در رحمت از یک ارائه دهنده مخابراتی.

بازگشت به سواحل خلیج فارس و موریس نقطه. شما نیاز به ارائه عملکرد بالا و ارتباطات به هر نشانی خانه و کسب و کار در این منطقه است. شما نیاز به انجام آن سریع است. شما نیاز به انجام آن را تحت یک بودجه مناسب. آیا شما خرید تلفن سوئیچ مس و حفاری خیابان ها برای هر دو خط لوله و منهول یا کارخانه تلفن و قطب هر 100ft? و یا شما را به استفاده از عملکرد بالا فن آوری های بی سیم است که فقط محدود توسط کاربر نهایی داشتن برق و پتانسیل برای یک خط دید به یک فرستنده بی سیم?

بیایید اتلاف وقت در E911 مسائل آنان را حل کرده است. نزدیک به 0 ٪ از خانه ها در ایالات متحده هستند و بدون حداقل یک تلفن همراه با GPS در دسترس است که در یک لحظه متوجه است که اگر یک اورژانس است. بدون در نظر گرفتن اگر تلفن همراه است که با استفاده از بسته یا CDMA GPS دستگاه هنوز مشخص می کند شما در عرض حدود 1 متر. همچنین و به ویژه با بی سیم, باتری, بخش ذاتی از پایان کاربر دستگاه یا یک یو پی اس می تواند به راحتی نصب شده اگر E911 خدمات واقعا ضروری برای کسانی که در کشور طرف. بلدوزرها و ماشین تصادف (خیلی بزرگ یک قطب) و یا هر یک از هزار و یک متغیر دیگر می تواند کار برای پایین آوردن یک گلدان خط به راحتی به عنوان یک اتصال بی سیم.

بیایید اتلاف وقت در “کسب و کار تلفن با کیفیت” مسائل. کسانی که حل شد. مدتی بررسی راه دور خود را و یا تماس های بین المللی زمان راه اندازی در اسکایپ در مقابل تلفات تماس بگیرید. بیایید بدون اتلاف وقت در هر گونه مسائل دیگر از ارائه های مخابراتی و سرگرمی خدمات به کاربران نهایی در هر کجا که ممکن است.

زمان بهبودی از طبیعی و یا انسان ساخته شده فاجعه است که در حال حاضر بر اساس بازگرداندن یک آنتن اتصال یک کابل تغذیه یک آنتن و هماهنگی با آنتن. خود اینترنت وای فای اتصال تغذیه لپ تاپ و یا وای فای گوشی نمی نیاز به کابل یا خط چشم تراز بنابراین هنگامی که آنتن بازسازی شده است شما در حال حاضر. این محاسبه در روز به جای ماه. به یاد داشته باشید داستان زیر کاترینا از افراد جوان رانندگی کامیون را به خلیج فارس راه اندازی یک ژنراتور قابل حمل, ارتباط بی سیم پل به یک “دوستانه” ISP و سپس ارائه ایمیل و VoIP دسترسی به محله قطع از جهان ؟ اگر یک 19 ساله دبیرستان گراد با یک ژنراتور قابل حمل می توانید جهانی ارتباطات نصب شده در عرض چند ساعت پس از یک فاجعه طبیعی پس ما نباید حداقل در نظر گرفتن این مدل در واکنش به این فاجعه اگر نه یک راه حل دائمی?

بچه ها بزرگ دوست ندارم این بحث است. آن را سخت به یک انحصار است. آن سخت است برای قبول این احتمال که در 5 سال یک شماره تلفن را تنها می توان از یک مرجع راحتی به جهان نوبت به حضور شاخص. آن سخت است برای قبول این خودرو گرفت از اسب و کالسکه و یا هواپیما گرفت از قطار و کشتی های کروز برای سفر راه دور. اما این اتفاق افتاد و همه ما برای بهتر تغییر.

به عنوان یک جامعه ما نیاز به آماده سازی خودمان برای آینده کوانتومی تغییر در تکنولوژی ارتباطات فعال و سرگرمی. به عنوان کسب و کار ما نیاز به نگه داشتن چشم و نزدیک در اولین محرک و آماده به حرکت به جلو یا از طریق R&D یا M&A.

برای موریس نقطه و سواحل خلیج فارس? مطمئن شوید که احساس رایگان برای رشته فیبر در فاصله سمت شبکه (با فرض فیبر خود را در حال حاضر در محل که ممکن است شگفت آور وحی). بیایید فراموش نکنید که این نهایی مایل مس زیرساخت های مزخرف. بیایید به شدت بهره برداری موجود و در حال ظهور فن آوری های بی سیم و پاسخگویی به نیاز جامعه و کسب و کار. واقعا….

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *