عکاسی از بچه ها

[ad_1]

بچه ها رشد می کنند تا به سرعت و در حالی که ما اغلب در سمت چپ با تعداد بی شماری از خاطرات بسیاری از والدین تنها یک کشو بسته بندی شده با عکس های تار, تعطیلات, جرقه بزند و مجبور پوزخند اجتناب ناپذیر سالانه عکس تولد به حساب برای سال های رفته. این زمان برای متوقف کردن bemoaning آخرین عکس از انگشت شست خود را پنهان خود بچه شایان ستایش و با بهبود مهارت های خود را به عنوان یک عکاس.

چرا باید به شما زحمت هنگامی که در نزدیکی بازار کاملا خوب photo studio شما بپرسم ؟ عکاسی از کودکان به شمار چالش های خاص اما بازده متعدد پاداش. در حالی که می توان آن را خسته کننده هنگامی که شما از دست که های خود به خودی لحظه آن نیز بسیار رضایت بخش هنگامی که شما را مدیریت برای گرفتن شادی در چهره خود را به عنوان آنها در تابستان اولین خورشید ، گرفتن روز به روز لحظات را ارائه گنجینه ای از خاطرات است که شما را برای همیشه گرامی. و همچنین تصاویر خود را شخصی تر احساس می کنم و بیشتر ارتباط معنی دار چیزی است که هرگز نمی تواند به دست آورد در یک generic مرکز استودیو عکاسی.

این مراحل آسان و بلافاصله خود را بهبود جرقه بزند از بچه ها.

ساخت غیر معمول

دوستان با کودکان اغلب به من می گویند “فرزند من همیشه می کشد چهره برای دوربین و من نمی توانم یک تصویر بدون کوچک جانی چسبیده زبان خود را و عبور از چشم ها است.” کودکان و نوجوانان-و بسیاری از بزرگسالان نیز– مستعد ابتلا به همینگ آن را برای دوربین آنها خواهد بود طبیعی تر اگر دوربین یک بخشی از زندگی روزمره خود را به جای آورده یک یا دو بار در سال است. ساخت آن را به طور منظم بخشی از زندگی خود را, از آن خواهد شد افزایش سطح آسایش و تشویق پرتره که طبیعی تر. سعی کنید از آوردن دوربین یک بار یا دو بار در هفته و با تمرکز آن را بر روی بچه های خود را. آنها را تبدیل به عادت کرده اند به داشتن آن را در اطراف و آن را به شما یک فرصت برای تمرین روش خود را بیش از حد. و اگر آنها هنوز هم در اطراف دلقک برای دوربین را به نوسان از چیزهایی و از آن لذت ببرید. میمون کوچک مواجه هستند و بخشی از دوران کودکی!

بچه ها چشم نظر

به عنوان بزرگسال, ما نگاه یکدیگر چشم در چشم و عکس دوستان ما در سطح چشم. همین کار را برای کودکان خود. خم شدن بر روی یک زانو یا نشستن روی زمین برای گرفتن یک عکس که نشان دهنده دیدگاه یک کودک. برای اضافه کردن یک کمی هیجان و سرگرم کننده بازی با چشم انداز ها توسط تیراندازی تصویر از زمین تا. دراز کشیدن بر روی زمین و در نظر گرفتن یک عکس از آن دیدگاه. کودکان نو پا به طور ناگهانی تبدیل به غول و ما می توانیم شاهد جهان به عنوان آنها را ببینید آن به دنبال.

صبر صبر!

کودکان باید حد دو یا سه دقیقه قبل از تبدیل شدن آنها به بی حوصله و با مومیایی و یا پدر و جلسه عکس. اصرار به اجرا و بازی می شود فقط بیش از حد! نیروی کار نیست که بچه ها را به ماندن در یک مکان برای مدت طولانی, مگر اینکه شما مانند تصاویر عبوس چهره کمی. اگر شما در حال گرفتن یک پرتره رسمی-سبک عکس حتما به برنامه ریزی برای بهترین نتایج ممکن است. بررسی باتری های خود را, مطمئن شوید که وجود دارد این است که فیلم در دوربین و اگر شما با استفاده از یک دوربین دیجیتال ببینید که وجود دارد این است که فضا بر روی کارت حافظه. ارائه خود را به کودک نو پا و یا کودک کوچک با یک سرپا نگه داشتن مانند یک توپ یا اسباب بازی مورد علاقه برای کمک به ایجاد یک طبیعی تر بیان به جای یکی که می گوید: “فقط عجله کند و به عکس من مامان!” نگه داشتن آن را سرگرم کننده و استرس رایگان.

پر کردن قاب

چرا که پس زمینه را می توان گاهی مانع انجام نمی شود ترس به حرکت در نزدیک و گرفتن یک عکس از خود را به چهره فرشته. آن را ایجاد درام و علاقه در عکس و حذف درهم و برهمی اضافی. مگر اینکه شما در حال گرفتن یک سفر عکس و یا یک تصویر از کودک درگیر در یک فعالیت خاص در صورت تمایل به تاکید بر مهم ترین عنصر تصویر – فرزند خود را. با استفاده از زوم یا ابزار ماکرو در این دوربین به در نزدیک تر است. تصاویر یکی از کوچک خود را دست و یا پا نیز می تواند جالب مطالعات و یک روز شما ممکن است پیدا کردن خود گفت: “من نمی توانم باور کنم که آنها خیلی کوچک است!”

فقط یک کمی خارج از مرکز

بسیاری از عکاسان حرفه ای استفاده از “قانون سوم” رویکرد به این معنی که آنها از نظر ذهنی تقسیم قاب به سه بخش هر دو صورت عمودی و افقی-مانند حرکات غیر ارادی اندامها-tac-toe شبکه– و موضوع عکس را در یکی از این نقاط متقاطع. این کمک می کند تا برای ایجاد یک پویا تر عکس از یکی که در آن این موضوع است که با صدا غذا خوردن-dab در وسط. توجه داشته باشید که اگر خود را به دوربین فوکوس خودکار, مدل ممکن است شما را به تمرکز بر روی موضوع خود را و سپس با دکمه شاتر هنوز نیمه فشرده دوباره انشاء کردن تصویر.

نور طبیعی قوانین!

یکی از کلاهبرداری از تجارت در عکاسی است که برای استفاده در صبح و یا اواخر بعد از ظهر از نور است. نور خورشید در این زمان فوق العاده است و کمک می کند تا به تولید تصاویر است که غرق در گرما. نور مستقیم به نحوی یاری می موضوع و می افزاید: به صمیمی تر و طبیعی به دنبال عکس. همچنین کمک می کند تا حد زیادی به کاهش زهر هر پدر و مادر عکاس – چشم قرمز!

آزمایش با استفاده از نور خورشید و ریختن از طریق یک پنجره یا مارس بچه ها خارج در یک روز آفتابی و عکس آنها را در حالی که آنها در حال بازی برچسب شده است. به خوبی روشن عکس مطمئن شوید که نور پشت سر شما درخشان در مورد این موضوع. برای ایجاد درام, سعی کنید با استفاده از سمت نور به صورت چشمگیر سایه. اگر شما سعی می کنید برای گرفتن یک عکس با نور خورشید پشت سر شما, کودکان خود را از یک تکنیک شناخته شده به عنوان “نور پس زمینه” شما به پایان خواهد رسید تا با این موضوع به دنبال مانند یک شبح تاریک.

آخرین کلمه

آن است که واقعا همه چیز در مورد سرگرم کننده است. مشاهده زمانی که شما در حال بدست گرفتن عکس فرزندان خود را به عنوان زمان برای به اشتراک گذاشتن در ماجراهای خود و خیالی بازی. یک نا امید مادر و هدایت کودکان و نوجوانان به یک محل زیبا و اصرار بر یک لبخند منعکس نمی کند بچه ها واقعیت است. انتخاب کنید تا دوربین تنها زمانی که همه آرام و خوشحال است. در نهایت انتظار نداریم که هر عکس را به یک شاهکار. حقیقت این است که تنها چند عکس از هر رول در قاب شایسته اما نکته مهم این است که به نگه داشتن دور خوراکی را به تصرف خود لحظات است که به تصویر کشیدن آنها همیشه در حال تغییر زندگی می کند در تمام آن شکوه منحصر به فرد!

کپی رایت: A. شارلوت رایلی 2004

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.