عمده فروشی, پرچم, آگهی ها دارای گارانتی ؟

[ad_1]

پرچم بنر عمده با گنجاندن نصب سیستم های مانند حلق آویز سخت افزار قطب بنر سخت افزار و قطب است که نمایش آگهی ها پر اشک و بنر و پرچم, آگهی ها, به نام چند شرکت است که می تواند فروش به محافظت فروشنده بازار و یا فروش در قیمت عمده فروشی به هر دسته از مشتری به طور معمول کسب و کار – که آنها را برای فروش انتخاب کنید و یا از طریق.

چه پرچم بنر عمده?

به طور سنتی در ما عمده فروش یک شرکت بود که ممکن است تخصص در چند محصولات داخل یک دسته باریک می گویند, آگهی ها و یا در فضای پرچم و مانند آن که فروش به نمایندگان فروش در بازارهای خاص به عنوان مثال در کالیفرنیا و نیویورک و یا گرجستان در “محافظت از سرزمین.” به عبارت دیگر اگر شما تا به حال این قرارداد به فروش بنر از XYZ بنر تولید در ایالت جورجیا شما نمی تواند فروش به مشتریان در کالیفرنیا و یا هر دولت دیگر / سرزمین به عنوان اختصاص داده شده توسط XYZ بنر ساخت (ساختگی نهاد ضمنا تا آنجا که ما می دانیم).

شرکت های دیگر مانند ساختگی ABC بنر شرکت ممکن است فروش عمده به هر کسی که می تواند به آنها ثابت کند که آنها تا به حال فروشندگان اجازه یا مجوز مانند یک وب سایت که ممکن است فروش در سراسر کشور یا در سراسر جهان. این نوع از مشتری نمی خواهد هر گونه محدودیت ارضی و بسیاری از آنچه که فروخته شده در ایالات متحده امروز به خصوص اگر منابع دریایی خواهد بود نمونه هایی از این نوع فروشنده عمده فروشی.

آخرین دسته که تبدیل شده است بسیار رایج در چند دهه اخیر هستند شرکت هایی که فروش “عمده فروشی به کسب و کار” به محرومیت از خصوصی ترین خریداران (مصرف کنندگان). این شرکت را توسعه داده اند این نوع از “تورگرداني انبوه” در پاسخ به افزایش فشار قیمت در بازارهای خود و اغلب منبع دریایی برای تقویت کاهش حاشیه سود و یا به سادگی به عنوان فرصت طلب و گفته به جلو فکر کردن نمایندگان فروش.

همه عمده's فروش زیر قیمت مصرف کننده سطوح است که چه پایه تعریف از یک عمده فروش است اما به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد بسیاری از تغییرات در آن مدل کسب و کار آن است که به فرد کسب و کار برای تصمیم می گیرید که چگونه به پیاده سازی خود را در این نوع از بازار است.

چه گارانتی ؟

عمده فروشی, پرچم, آگهی ها به ندرت حمل گارانتی که یک وعده در اصل به جای بنر اگر چیزی را اشتباه می رود با آن است.

چه دلیلی برای عدم ضمانت در چنین موارد است ؟

یعنی چون فروشنده هیچ کنترل چگونه از آن آویزان شده است و یا نمایش داده می شود. اگر بنر نمایش داده شده در داخل خانه آنها هرگز نیاز به گارانتی اگر محصول ساخته شده از با کیفیت پلی استر یا پلی وینیل کلراید (همچنین به عنوان شناخته شده پی وی سی و یا فقط ساده “وینیل”) و چاپ با کیفیت بالا جوهر از ژاپن و آمریکا و آلمان و ایتالیا و یا کره جنوبی.

اگر آگهی ها نمایش داده می شود / نصب خارج-از-درب فیلمی است که با توجه به آفتاب و باد و سایر شرایط آب و هوایی نامساعد است که تولید کننده / عمده فروش هیچ کنترل بیش از است.

بهترین شرط بندی شما به عنوان یک مشتری است که مطمئن شوید که تولید کننده عمده فروشی پرچم و بنر با استفاده از بهترین مواد پلی استر و نایلون بافته شده آرماتور در hems / درز به منظور مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد اگر چه نور خورشید نمی تواند متوقف شود و به علت وخامت بنر و طول عمر همراه با بادهای تند.

عمده فروش مجوز

چگونه می توانم به شما برای به دست آوردن یک عمده فروش مجوز ؟ آن بستگی دارد.

شرکت ما به عنوان مثال توزیع برای تولید کنندگان مختلف است که آیا مسئله عمده فروشی قرارداد برای محافظت سرزمین بنابراین بدون نیاز به هر نوع مجوز.

اگر یک شرکت در مسائل مربوط به “صدور مجوز” برای محافظت سرزمین آن است که یک دولت مهر تایید کرد و گفت که شرکت شما دارای مجوز عمده نفسه اما به عنوان یک سیاست شرکت شما خواهد بود به تصویب عمده فروشی به عنوان یک فروشنده برای این شرکت محصولات و / یا خدمات.

پرچم چاپ بنر – چاپ روش (s)

برخی از مشتریان ما حداقل کسانی که می خواهم به می دانم که چگونه همه چیز کار خواسته اند در مورد فرآیندهای مورد استفاده برای چاپ پرچم ها و آگهی ها, بنابراین در اینجا می رود …

بر خلاف DTF (direct-to-پارچه) چاپ ما پرینتر با استفاده از “تصعید” روش چاپ که با استفاده از یک CMYO رنگ مجموعه (که مخفف Cyan-Magenta-Yellow-روشن) که به جای سنتی CMYK (که مخفف همان چیزی به جز K سیاه است در حالی که ای روشن است اما آنها در نهایت هر دو تا پایان سیاه و سفید).

با لينک مستقيم چاپ بنر پرچم چاپ شده است با یک سری از کوچک جوهر نقطه که متفاوت با اشباع رنگ. با استفاده از جوهر است یک مرحله و می تواند انجام شود در هر دو وینیل و پارچه آگهی ها.

اما یک تفاوت وجود دارد که با چاپ تصعید رنگ.

تصعید رنگ کار می کند مانند این – با استفاده از فوق CMYO رنگ مجموعه, پرینتر دیجیتال استفاده می شود برای چاپ یک مقاله انتقال با تصویر مورد نظر. کاغذ همسان است تا به اندازه مناسب پارچه پلی استر – که ممکن است یکی از بسیاری از وزنه و پس از اتمام از لباسهای بافتنی برای پلی ابریشم به نور جعبه پارچه به “بوم” – پس از تغذیه از طریق گرم غلطک در مورد 400F در حدود 400 پوند. از فشار است.

به عنوان کاغذ و پارچه وارد گرم و تحت فشار غلطک رنگ بر روی کاغذ (با توجه به گرما) تبدیل شده است به یک گازی رنگ در حالی که سلول های درون پلی-پارچه را به طور همزمان باز مانند یک گل در آفتاب و رنگ مژه به همراه با رنگ که پس از آن بسته می شود تا با رنگ در سلول به عنوان پارچه سرد.

این روند بیشتر شبیه به فیلم های در حال توسعه از چاپ دیجیتال به عنوان گرما و فشار ترکیبی ایجاد یک لحن مستمر مانند یک عکس به جای نقطه های شبیه سازی مستمر تن است که فرایند چاپ دیجیتال استفاده می کند. رنگ نیز تبدیل به انتگرال به پارچه می کند و نشستن در بالای پارچه به عنوان جوهر می کند (مناسب جوهر را پایبند به پارچه های بسیار خوب اما نه همان روش و در نظر ما کمی پایین تر با کیفیت چاپ).

فراموش عمده فروشان ارسال نمونه?

من می't صحبت می کنند و برای سایر پرچم بنر, عمده فروشان, اما من فکر می کنم بیشتر خواهد شد. ما انجام دهد.

آن دشوار خواهد بود به تجسم مواد مختلف در دسترس است اگر شما're نه با آنها آشنا بنابراین این امر می تواند عاقلانه در بخشی از ما به ارسال نمونه در صورت درخواست.

ما ارسال ما محبوب ترین مواد دوازده به دقیق ترین مشتریان. تغییرات جزئی در وزن و در پایان از پارچه نیز در دسترس هستند اما بسیاری از مشتریان ما پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند از ده ها نمونه ما ارسال درخواست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *