طلایی بازاریابی دیجیتال راهنمایی

[ad_1]

وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که آینده ای از بازاریابی دیجیتال است. در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار می دانیم از بازاریابی دیجیتال بسیاری از آنها don't می دانم که چگونه برای رفتن در مورد آن. چند که اجرای آن انجام آن راه اشتباه است. به شما کمک کند در اینجا نکات بازاریابی کمک خواهد کرد که شما برای موفقیت:

استفاده از رسانه های اجتماعی

تقریبا هر کس با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی: Facebook, Linkedln, Twitter, StumbleUpon Google+. به درستی ساخت با استفاده از سیستم عامل شما نه تنها صرفه جویی در مقدار زیادی از بودجه بازاریابی خود را, شما همچنین باید توانایی رسیدن به میلیون ها نفر از مشتریان هدف خود را.

برای موفق شدن در رسانه های اجتماعی شما باید به طور منظم و مداوم. هیچ راهی وجود دارد شما خواهد ساخت صدا اگر شما در پست یک بار در هفته یا یک ماه.

در حالی که آن را's توصیه می شود که شما به طور منظم پست شما باید't بیش از آن را انجام دهد. رسانه های اجتماعی کارشناسان توصیه می کنند که شما باید پست 5 بار در روز در توییتر 5-10 بار در هفته در Facebook و یک بار در روز در گوگل+ و Linkedln.

هنگام ارسال به یاد داشته باشید که آن را's نه در مورد شما-it's مورد مشتریان خود و پیروان. بسیاری از کسب و کار را اشتباه ارسال تنها محصولات تبلیغاتی. این نه تنها سر شما را به هیچ جا آن نیز منجر به از دست دادن پیروان (مشتریان بالقوه).

بهترین راه برای رفتن در مورد آن این است که مخلوط کردن اطلاعات با ارزش (که می افزاید: ارزش به پیروان خود) و کمی از اطلاعات تبلیغاتی. به یاد داشته باشید: برای حفظ پیروان خود را شما نیاز به ارائه ارزش است.

ایجاد محتوای با کیفیت بالا

محتوای متوسط هیچ جایی در بازاریابی دیجیتال است. در علاوه بر این به با ارزش بودن محتوا نیز باید منحصر به فرد باشد. این تماس ها را برای شما به ارائه اطلاعات است که رقبای خود را ارائه.

روند فعلی شده اند با استفاده از فیلم و انیمیشن و inforgraphics. اطمینان حاصل شود که آنها با کیفیت بالا و متفاوت است. اگر شما می توانید't تولید آنها استخدام یک حرفه ای به شما کمک کند.

شما می توانید استخدام یک آژانس به شما کمک کند اما اگر شما برای پول نقد و استفاده از سایت های مستقل مانند Elance Fiverr و مترجم آزاد است. این سایت باید مقدار زیادی از متخصصان با استعداد است که به شما محتوای عالی در قیمت مقرون به صرفه.

نتيجه گيری

به عنوان ذکر شده, بازاریابی دیجیتال آینده است و شما نیاز به شروع به یادگیری طناب در حال حاضر. توجه به نکات بالا و شما قطعا خواهد بود یک موفقیت بازاریابی. اگر شما مشغول هستند و همین't زمان برای انجام بازاریابی استخدام یک حرفه ای به شما کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *