طراحی وب سایت در چه قیمت ؟

[ad_1]

اینترنت تبدیل به یکی از متداول ترین ابزار زمانی که ما می خواهیم برای پیدا کردن برخی از اطلاعات را در یک مسئله محلی یا ملی نگرانی است. شرکت های که ارائه خدمات طراحی وب سایت برای شرکت های بزرگ و کوچک و مشتریان به طور یکسان می تواند هر چیزی از یک زن و شوهر از هزار پوند به ده ها هزار نفر برای پیچیده تر وب سایت, اما در چه هزینه باید ما می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ این موضوع مطرح شده است به تازگی, به عنوان, Norfolk پلیس صرف سرسام آور £250,000 داشتن وب سایت خود را دوباره طراحی.

حتی طراحی وب سایت خودی شده اند مات و مبهوت در این مقدار بیان کرد که در آن به سایت می تواند o راه حکم برای چنین لایحه مگر آنها که به طور جدی بیش از شارژ. £100,000 در حالی که هنوز یک مقدار عظیم است و نزدیک رقم به آنچه که در طراحی وب سایت باید هزینه, اما, وجود دارد, آژانس های دیجیتال است که می شده اند قادر به ارائه خدمات با کیفیت و طراحی عالی برای کسری از هزینه.

تحقیقات این شرکت که ارائه نورفولک پلیس با وب سایت جدید خود را نشان داده اند هیچ پاسخ قطعی هر چند اعتقاد بر این است که لندن-بر اساس طراحی سازمان مسئول آنها به عنوان لیست پلیس پاسبانان به عنوان یکی از مشتریان خود را. طراحی شرکت را نمی توان به نام به دلایل قانونی. این شرکت متهم عظیم £254,662.08 برای re-design, اما, محلی آژانس های دیجیتال در نورفولک داده بود که پلیس تخمین می زند اعم از 10000 پوند به £100,000 نصف قیمت هزینه نهایی.

این سوال وقتی که می آید به طراحی وب سایت شما بهتر است برای انتخاب یک کشور و یا شهر بر اساس شرکت و یا یک محلی آژانس های دیجیتال?

طراحی وب سایت نیویورک بر اساس شرکت ها ثابت کرده اند که بسیار موفق racking تا جوایز برای وب سایت های که آنها را طراحی و راه اندازی برای مشتریان خود. آنها همچنین متعهد به توسعه وب سایت خود را و نگه داشتن تا به روز با فن آوری های جدید و پیشرفت در این زمینه است. شهرهای دیگر مانند Harrogate و شهرهای یورکشایر از جمله برادفورد و لیدز نیز شهرت زیادی در بازی خانگی موفق به طراحی وب سایت شرکت.

اما شهر بزرگ شرکت دریافت کرده اند کمتر مثبت مطبوعات در گذشته برای طراحی وب سایت خود را کار می کنند. بسیاری از مشتریان گزارش داده اند که آنها نادیده گرفته شدند اگر بزرگتر مشتری آمد در هیئت مدیره. با تاکید بسیار بر آمار و ارقام و اهداف میان تیم فروش و مشتریان گرفته شده در هیئت مدیره با امکان طراحان قادر به چوب به تاریخ راه اندازی و ارتباطات از مشتری به طراح رقیق شده و از طریق چند نفر.

تضاد بین مشتریان احساس ارزش و داشتن ارتباط مستمر با حساب های خود را مدیریت و یا چپ با هیچ کلمه ای از این شرکت تا زمانی که یک لایحه که نیاز به پرداخت می شود چیزی است که خواهد شد درایو شرکت به دفاتر محلی شرکت طراحی وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *