طراحی داخلی ( فضای اداری کوچک )

چرا که فضای کاری تاریک، پر سر و صدا، آشفته و شلوغ سبب بی نظم و تمرکز پرسنل شده و روی آن ها تاثیرگذار است. اگر چه رنگ ها در این نوع بیشتر آبی و سبز است اما حس نشاط و گرمی سراسر فضا را پر می کند. در طراحی داخلی شرکت و دفتر کار باید توجه داشته باشیم که تغییرات را بر اساس فرهنگ و جو حاکم بر محیط انجام دهیم، یعنی محیط کار ما چه نوع محیطی است؟ به کافهها هم توصیه میشود محیطی با تم کرمی یا قهوهای را انتخاب کنند. اگر که محیط کاری دارای استاندارد های لازم برای طراحی دکوراسیون باشد، سبب فراهم ساختن محیطی آرام و زیبا می شود. 7. نورپردازی در دکوراسیون اداری و دفتر کار به چه صورت می باشد؟ عامل مهم بعدی در زمینه طراحی داخلی دفتر کار ایجاد نورپردازی مناسب است. به طور کلی طراحی دکوراسیون اداری نسبت به طراحی داخلی منزل بسیار تخصصیتر و حرفهایتر می باشد.

میتوان به وسیلهی آنها یک ویژگی معماری در دکوراسیون دفتر کار را شاخصتر جلوه داد. در نظر گرفتن المان های طبیعی و استفاده مناسب از آن ها و همین طور در نظر گرفتن مانیتورهایی برای نمایش فعالیت های روزانه شرکت و اداره مدنظر و مجلات مرتبط با فعالیت های کاری شما می تواند در راستای انتظارهای کوتاه مدت مراجعهکنندگان خود اثربخش باشد. معمولا پارتیشن اداری به منظور رعایت نظم و ترتیب و قرار دادن یک حریم خصوصی برای کارکنان و داشتن آرامش بیشتر استفاده میشود. به منظور استفاده کارآمد از فضای اداری و توانایی تغییر بدون اختلال در محیط کار ، استفاده از سیستم دیوار سازی سبک با قابلیت بالا یا همان پارتیشن بندی یک ضرورت است. یکی از انواع جداکنندههای داخل اتاق کار و ادارات که امروزه به منظور جدا کردن اتاقها پرطرفدار شده است، پارتیشن اداری میباشد. پارتیشن های ارائه شده توسط شرکت سـاویـس با استفاده از پروفیل های خاص آلومینیوم همچنین تولید کاملاً سفارشـی تحت استانـدارد و نظارت برترین تولیدکنندگان داخلی مطابق با محیط شما ، قابلیت های فراوانی از جمله تنوع در نوع یونیت ها از لحاظ سایز و اندازه ، تنوع در ترکیب یونیتهای شیشه و انواع پرکننده سلولـزی ، چرم یا استیل ، امکان نصب پـرده کرکره با مکانیـزم های برقی یا دستـی سایه روشن یا جمع شونده ، عبور کابـل و یا لوله های تاسیسات در داخل پرکننده ها و انواع درب را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

این نوع پارتیشن اداری بسیار منحصربه فرد محسوب میشود و همانطور که گفتیم شیشهای تک جداره است که ضخامت آن یک سانتی متر میباشد و به شکل سکوریت نشکن با قابلیت اجرای انواع ساب پاشی به صورت کاملا مات یا نیمه مات ارائه شده است. غالبا روی شیشههای پارتیشن بدون قاب با توجه به سلیقه نمادهایی مثل لوگو، استیکر و برند حک میشود تا هم جلوه خاصی داشته باشد و هم دید را کمی کنترل کند. در این نوع طراحی فضای اداری به انتخاب نوع لوازم و تجهیزات و چیدمان آنها توجه خاصی می شود. از جمله این موارد می توان به نورپردازی استاندارد در دکوراسیون اداری و دفتر کار اشاره کرد که اهمیت زیادی دارد. ب : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای تجاری و نمایشگاهی . به همین دلیل باید در طراحی داخلی اداری اتاق مدیریت از لوازم و مبلمان بهتر و شیک تری استفاده شود تا مراجعه کنندگان هنگام ورود به اتاق مدیریت این تفاوت را به وضوح احساس کنند. همچنین روی دیوار برخی اتاق ها اشکال و تصایر جالبی در خصوص اینترنت و شبکه های اجتماعی قرار داده اند.

در برخی از شرکتها محیط های خصوصی وجود ندارد و افراد از نداشتن فضای خصوصی احساس رضایت ندارند. وبه کار گیری چه نوع و سبک و سلیقه ای در این محیط بهترین بازدهی را به خوهد داشت؟ در شرایط کنونی و قیمت بالای املاک تجاری، هر شرکت و سازمان علاقهمند است تا بهترین استفاده را از محیط خود ببرد. دیوارکوبهای نفیس نیز در زیبایی و برجسته سازی فضا نقش مهمی را ایفا میکنند. استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون حس لاکچری و لوکس بودن را القا میکند. به کارگیری خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی اداری را هرگز فراموش نکنید. کیفیـت بالا و مشخصات فنـی خاص و انحصـاری ، تنوع در مدل ، انعـطاف پذیری در طراحی و همچنین تولید و اجرا در حداقـل زمان ممکن میتواند مـناسب ترین راه حل برای شما باشد. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در طراحی داخلی اداری وجود دارد تهویهی هوای محیط است. اتاق نشیمن در طراحی داخلی لابی مسکونی فضایی است که مانند یک اتاق نشیمن از مبل و صندلی تشکیل شده است و برای نشستن مهمانان و انتظار آنها و برگزاری برهی جلسات با مهمانان غریبه که افراد دوست ندارد وارد فضای خانه شان شوند. امروزه به طور معمول طراحان باکس های فضایی خود را با بازشوهای خلاقانه و تداخل های حجمی در کلیت فرم سازه طراحی می کنند و استفاده حداکثری را از نور طبیعی در طراحی دکوراسیون لابی خود دارند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد طراحی داخلی اداری با چوب لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *