طب جایگزین درمان – دیابت

[ad_1]

درمان Allopathic

در allopathic درمان آنها در نظر بگیرید و درمان هر کس به شیوه ای مشابه و داروهای مورد استفاده برای درمان. بیشتر این مواد مخدر استفاده می شود برای متوقف کردن و یا جلوگیری از یک تابع خاص از یک عضو. مواد مخدر هرگز صحیح علت ریشه ای و آن را تنها به تسکین موقت است.

طب جایگزین :

طب جایگزین سیستم در نظر گرفتن انسان به عنوان یک کل و آن را درمان هر انسانی متفاوت با احترام به بدن خود طبیعت حتی برای همان بیماری است. آن را نه تنها در نظر بیماری, بلکه علل فیزیکی و روانی دلایل ایجاد کند.

هومیوپاتی درمان دیابت

برای مثال درمان هومیوپاتی است که نگرانی آنها برای پیدا کردن درمان صحیح به دنبال علائم:

– عارضه اصلی

– علائم و نشانه های فیزیکی

– روانی/عاطفی/روانی علائم

– روش (که به این بیماری بهتر است و زمانی که آن را بدترین)

– علیت (علت بیماری – root cause)

دیابت داروهای هومیوپاتی فردی با توجه به خود فرد, فیزیکی, روانی, روش و محتواى. این بدان معناست که یک دارو به شناسایی یک فرد با این نسخهها کار بهترین برای او اما آن را نمی خواهد به همان نتیجه را به دیگری که او/او ممکن است نیاز های مختلف پزشکی با احترام به طبیعت است.

طبیعی درمان های گیاهی دیابت

آن را نیز نامیده می شود گیاهی, دارو گیاهی درمان درمان گیاهی و داروهای گیاهی. گیاهان دارویی استفاده می شود برای جلوگیری و درمان بیماری ها و یا به ترویج بهداشت و درمان است. یا خشک گیاه را به عنوان یک کل و یا بخش خاصی از آن (ریشه و برگ و میوه و گل یا دانه) فرموله شده است به مناسب آماده است. درمان های طبیعی هستند نه تنها کنترل قند خون, اما در همان زمان آن را به مراقبت از کلیه و کبد و چشم و قلب است. این اندام است که ممکن است تحت تاثیر دراز مدت دیابت. همچنین سوخت و ساز کربوهیدرات است که توسط کبد و کلیه و پانکراس و روده کوچک یک نقص کوچک در این اندام ممکن است به دلیل علت دیابت است. در نتیجه گیاهان دارویی و داروهای صحیح این ارگان برای استفاده مناسب و حذف قند و همچنین جلوگیری از طولانی مدت عوارض دیابت.

یوگا دیابت :

یوگا اشاره به سنتی جسمی و روانی رشته منشاء آن در هندوستان. آن است که توانایی به تعادل بدن, ذهن و روح. این رشته دارای قدرت درمانی برای بسیاری از بیماری های مزمن است که شامل دیابت با فعال کردن غده ای در سیستم های مسئول بیماری است. در مورد دیابت یوگا را خفیف و ملایم ماساژ داده به سمت اندام های داخلی مانند لوزالمعده و کبد و روده و غیره. این ارگان مسئول متابولیسم کربوهیدرات یک نقص کوچک در این اندام ممکن است به دلیل علت دیابت است.

دیابت و طب فشاری

طب فشاری نیز از آن به عنوان شفا لمسی. TCM متکی بر تعدادی از اصول اساسی است که باید تصفیه شده بیش از هزاران سال از حرفه پزشکی است. یکی از اصول اصلی این سنت پزشکی است این ایده که سلامت اداره می شود جریان از نیروی حیات یا “چی” از طریق بدن است. وقفه در این جریان می تواند منجر به پزشکی شکایت به بدن تعادل انرژی مختل شده است.

در مورد دیابت و بسیاری از بیماران را در بر داشت که آنها باید یا درمان و یا کاهش شدت دیابت پس از طب فشاری درمان است.

دیابت ماساژ بازتابی

بازتاب درمانی یا ماساژ درمانی منطقه است به خصوص یک هنر شفا با اعمال فشار (با استفاده از دست و انگشتان دست و به ویژه شست). این ماساژ به طور خاص انجام می شود به پا و دست و برخی اوقات حتی به گوش. این فعال نقاط رفلکس که رفلکس از آن ارگان در بدن است. همین دلیل است که ماساژ بازتابی را نشان می دهد و تاثیر مثبت در ترویج شفا قابلیت در دیابت است.

طب مکمل:

همه فوق گفت: طب جایگزین درمان نیز به عنوان طب مکمل. نام “طب مکمل” طراحی و توسعه به عنوان دو یا چند سیستم شروع به استفاده می شود در کنار (برای تکمیل هر یک از دیگر).

بنابراین اگر ما با استفاده از تمام فوق گفت: داروهای جایگزین همه با هم (با استفاده از تمام داروهای در همان زمان) وجود دارد یک نتیجه شگفت انگیز به دلیل یک مکمل دیگر;

– هومیوپاتی در درمان بیماری های جسمی و روانی و روش و رابطه علت و علائم – درمان انسان به عنوان یک کل با تحریک بدن خود ما سیستم.

– گیاهی درمان صحیح این بیماری با اصلاح ارگان های مسئول بیماری – این سیستم تصحیح عملکرد ارگان های مسئول است.

– یوگا یک جسمی و روانی و نظم و انضباط است که ماساژ می دهد به ارگان های داخلی و آرام کردن ذهن برای عملکرد مناسب از ارگان.

– طب فشاری یک لمس شفا که پاک انسداد چی (انرژی حیاتی) و در نتیجه عملکرد خاص ارگان نرمال است.

– رفلکسولوژی یک هنر ماساژ نقاط رفلکس از ارگان های مسئول بیماری است. اگر نقاط رفلکس خاص ارگان و به آرامی ماساژ را دریافت تحریک شده و شروع به عملکرد به طور معمول.

اگر شما استفاده از تمام فوق گفت: داروهای مکمل و سپس شانس درمان این بیماری بسیار بالا است.

به عنوان مثال ما در زمان طب جایگزین برای درمان دیابت این است که نه تنها برای دیابت نیز موثر برای کلسترول بالا و فشار خون پایین مشکلات چشم ، من نام چند این فهرست بی پایان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.