صفر تا صد کنکور 1401 با موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر در سال 1390 توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است. این موسسه با ارائه پکیج‌های آموزشی متنوع توانسته است در میان داوطلبان و دانش‌آموزان محبوبیت زیادی کسب کند. وجود رتبه‌های برتر حرف اخر در کنکور این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد که چرا بیشتر داوطلبان به سمت این موسسه می‌روند. این موسسه یک تفاوت بزرگ با سایر موسسه‌های کشور دارد و آن هم استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی است.

شاید برای بسیاری از داوطلبان و دانش‌آموزان این سوال پیش آید که چرا باید از میان تمامی موسسه‌های کنکوری کشور به سراغ حرف آخر برویم؟ این موسسه چه تفاوت‌هایی با سایر موسسات آموزشی دارد؟ ما در این مقاله مهم‌ترین ویژگی این موسسه آموزشی را به داوطلبان کنکوری توضیح می‌دهیم.

 حرف آخر

 

آموزش تمامی مطالب با استفاده از تصاویر و انیمیشن

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پکیج‌های موسسه حرف اخر استفاده از تصاویر و انیمیشن است. اما این موسسه چرا از این روش آموزش استفاده می‌کند؟ مغز انسان از دو نیمکره چپ و راست تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها ساختار متفاوتی دارند. متاسفانه در سیستم آموزشی کشور و بیشتر موسسات آموزشی تنها به نیمکره چپ مغز توجه زیادی می‌شود و کلیه مطالب در نیمکره چپ به صورت کوتاه مدت ثبت می‌شود.

یادگیری با استفاده از تصاویر و انیمیشن موجب می‌شود که مطالب و مفاهیم در نیمکره راست داوطلبان ثبت شود. همین موضوع موجب می‌شود که داوطلبان مفاهیم را برای یک مدت طولانی در ذهن خود ثبت کنند. حرف اخر از روش‌های آموزشی استفاده می‌کند که در آن از هر دو نیمکره مغز داوطلب استفاده می‌شود. استفاده از دو نیمکره به داوطلبان کمک می‌کند که مطالب را برای یک مدت طولانی‌تر در ذهن خود ثبت کنند.

 

ویژگی‌های پکیج‌های موسسه حرف آخر

·     آموزش با استفاده از تصاویر و انیمیشن

·     آموزش با استفاده از الگوهای منحصربه‌فرد

·     استفاده از نقشه‌راه‌های خاص

·     استفاده از نیمکره راست برای درگیر کردن همزمان چشم، گوش و ذهن

·     ارائه برنامه‌های مطالعاتی برای هر داوطلب

·     جمع‌بندی‌های منحصربه‌فرد برای درس‌های عمومی و تخصصی

·     آموزش تمامی درس‌های عمومی و تخصصی

·     آموزش روش‌های تست زنی

·     حل سوالات کنکور در سال‌های اخیر

·     استفاده از روش‌های کوتاه برای بخش محاسبات

·     زمان مناسب تدریس

·     قیمت مناسب

·     و ….

 

حرف آخر در کنکور 1401

داوطلبان زیادی برای قبولی در کنکور تلاش می‌کنند اما نمی‌توانند نتیجه دلخواه خود را بگیرند. به هیچ عنوان نگران نباشید شما کافیست در حرف آخر رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید و با پکیج‌های این موسسه به سوی قبولی در رشته دلخواه خود بروید. کنکور 1401 نیز با تمامی فراز و نشیب‌های خود در انتظار داوطلبان کنکور است. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را در کنکور 1401 داشته باشید از همین حالا تلاش کنید. اگر به دنبال قبولی در رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و … هستید با حرف آخر، حرف آخر را در آن رشته بزنید. برای دیدن لیست قیمت محصولات حرف آخر به سراغ سایت رسمی و مرکزی موسسه حرف آخر بروید و پکیج‌های این موسسه را مشاهده کنید. داوطلبان می‌توانند برای جهت دریافت برنامه‌های مطالعاتی مختلف با حرف آخر در تماس باشند. شما کافیست جهت دریافت این برنامه‌ها، رشته مورد نظر خود را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *