صفحه اصلی بر اساس کسب و کار منجر می شود – چگونه برای تولید پاسخگو آگهی ارزان و یا به صورت رایگان

[ad_1]

در اینجا پنج روش رایگان تولید صفحه اصلی بر اساس کسب و کار منجر آنلاین است که حتی “تازه” می توانید بلافاصله.

1. پست در فروم .
انتخاب دو یا سه مرجع تخصصی خود را در تو رفتگی در دیوار و ارسال روزانه. شروع کردن در یک فروم با اظهار نظر در موضوعات آغاز شده توسط دیگران و سعی کنید به مردم برای اولین بار به اظهار نظر در مورد یک موضوع جدید. پس از شما کمک کرده و از طریق اظهار نظر به طور مداوم برای یک یا دو هفته پس از آن شما باید شروع به ایجاد خود را در موضوعات.

2. Facebook و Twitter .
بازاریابی اجتماعی رسانه ها (و نه از جمله Facebook PPC پلت فرم) کار می کند بهتر است برای حفظ مشتری به جای خرید. اساسا این بدان معنی است که کسب و کار به دست آوردن طرفداران و پیروان که در حال حاضر ممکن است مشتریان و یا استخدام و آنها را حفظ رابطه خود را از طریق رسانه های اجتماعی. استفاده از این دانش برای ایجاد به عنوان بسیاری از روابط واقعی که ممکن است با کارآفرینی مردم و به اشتراک گذاری اطلاعات مفید از طریق به روز رسانی وضعیت به قیف آنها را نسبت به خود فرصت است. به عبارت دیگر don't فقط با استفاده از رسانه های اجتماعی برای بی وقفه ارسال لینک به صفحه فشار خود را به سعی کنید به نوبه خود این افراد به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار منجر بدون ایجاد یک ارتباط ،

3. بازاریابی ویدئو .
سایت های ویدئویی مانند YouTube می تواند بسیار اجتماعی اما همین't استفاده از آنها فقط به معاشرت. ایجاد عنوان بسیاری از مفید “چگونه به” فیلم به عنوان امکان پذیر است که مربوط به تو رفتگی در دیوار شما. این موضع شما به عنوان یک رهبر در چشم یوتیوب خود را با دوستان و دیگر بینندگان و به راحتی آنها را تبدیل به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار منجر برای شما هنگامی که زمان مناسب است.

4. وبلاگ اظهار نظر .
وبلاگ اظهار نظر این است که به سادگی با اضافه کردن نظر به این پست از وبلاگ های دیگر در تو رفتگی در دیوار شما. هر زمان که شما را ترک یک نظر وجود خواهد داشت و زمینه های مختلف برای شما برای تکمیل در علاوه بر این به نظر شما مانند “نام”, “آدرس ایمیل” و “وب سایت”. را هوشمند نظر فراهم می کند که بسیار با ارزش به بحث در دست است که خوانندگان مجبور هستند به کلیک بر روی لینک خود را در نظر و بازدید سایت خود را.

5. وبلاگ نویسی .
فکر شروع یک وبلاگ intimidates بسیاری از افرادی که هرگز ساخته شده وب سایت خود را قبل از. اما آیا شما می دانید که شما می توانید راه اندازی وبلاگ خود را بدون دانستن چگونه به برنامه و بدون دانستن هیچ html ؟ دریافت کند امروز آغاز شده در بلاگر قرار داده و صفحه اول خود را حق دور. پس از شما دریافت راحت و ارزان حساب میزبانی وب و خدمات به مشتریان در شرکت میزبان راه رفتن شما را از طریق راه اندازی خود را “خود میزبانی وردپرس وبلاگ” و پیدا کردن برخی از آموزش رایگان در یوتیوب در مورد چگونه به ایجاد و ویرایش پست ها با استفاده از وردپرس .

مهم نیست که چه سطح مهارت خود را شروع امروز با استفاده از پنج روش فوق به تولید به عنوان بسیاری از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار منجر به عنوان شما نیاز دارید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.