شما در حال دفتر جعبه سر و صدا: شخصی فیلمنامه

[ad_1]

حق این بسیار دوم در قلب هر مبارزه ناشناخته فیلمنامه در تاریکی گوشه ای پنهان در اعماق وجود یک صدای واضح و زمزمه یک چیز گفت:

You’re never gonna این را بفهمند.

و این اشاره به داستان با آن سوراخ خمیازه آخر از دست رفته نتیجه نهایی آمار و خانم طنز تخت عنوان.

من صحبت کردن در مورد آزادی است. آزادی به عنوان یک فیلمنامه. برای جبران یک خانه برای خانواده و یک زندگی. منابع را از خواب بیدار و رفت و آمد کردن مهارت های خود را و پرداخت هزینه حمل و نقل بدون مانع است. فرصتی برای دیدن نوشتن خود را به تصاویر به کار با بهترین صنعت برای تحقق این هدف از حرفه ای فیلمنامه. هالیوود به موفقیت است.

پشت این صدای ایده این است که به نوعی برخی از راه شما پیدا قهرمان یا قلاب logline یا زمین است که پانچ بلیط طلایی خود را. اگر شما تنها می تواند کشف کردن آنچه در استودیو می خواهد اگر شما فقط می توانید یک جامد مهره به این بازی شما می دانید که شما می توانید نوشتن و اجرا است. چه اسکریپت من باید نوشتن به یک عامل? آنچه که از فروش ؟ این است که من نمی دانم که چگونه به نوشتن من می دانم که چگونه به نوشتن فیلمنامه من فقط نیاز به دانستن آنچه که آنها می خواهند حتی اگر من فکر می کنم من می دانم آنها چه می خواهند اما من فکر نمی کنم من باید این ایده که آنها می خواهند. آره.

من میخوام این رقم را زمزمه صدای.

چرا این ناآرامی? آن را سرچشمه در درون خودمان است ؟ من فکر نمی کنم. اما از کجا آمده است ؟ روزانه وسواس با دفتر جعبه grosses? اخبار از هفت رقم معاملات برای newbies? این جریان بی پایان از boneheadedly تصور franchises در انتظار ورود به سالن تئاتر هر جمعه? مردم برنده جایزه اسکار برای فیلم های شما نمی خواهد گرفتار مرده نوشتن? شناخت ایده شما آمد تا با سال پیش بر روی نیمکت خود را, تولید شده با 130 میلیون دلار بودجه غرق شدن در CGI?

با این همه اما چند ممکن است دلیل که چرا این دانه های ناسالم شک و سردرگمی در مدرن فیلمنامه. ردیابی این نیروها در خارج از ما و خارج از کنترل ما در تلاش برای trudge مسیر موفق فیلمنامه نویسی حرفه ای را به اثبات بیشتر به عقیم و خورنده. اساسا تلاش برای کشف کردن آنچه در هالیوود می خواهد زمین ما در یک خشم باعث می شود که “از دست دادن” عاقل پاسخ به چالش های که استفاده می شود برای ما الهام بخش. در کوتاه مدت نمیتوان تعقیب درک روند و به یاد داشته باشید رویاهای ما.

شما می توانید نگاهی به بازار و پیدا کردن صدای خود را. شما می توانید پیدا کردن ایده های روند و الهام وجود دارد اما شما می توانید پیدا کردن این چیزها رانندگی در ترافیک به عنوان به خوبی. اما گوش دادن به صدای خود را کلیدی برای ایجاد, اصلی, داستان فوتی و فوری.

زندگی شما داستان خود را. شما باید به طور کامل منحصر به فرد موضوع تجربه است. با اجازه دادن به خودتان برای بیان این تجربه های عاطفی خود فیلمنامه داستان خود را متفاوت خواهد بود از هر گونه دیگر و قدرتمند به عنوان اصلی به عنوان اثر انگشت خود را.

چرا از آن است که قدرتمند است ؟ هنگامی که ما باید شجاعت خاص در مورد آنچه ما می دانیم در مورد زندگی ما ایجاد معتبر جهان مخاطبان را به رسمیت می شناسد به عنوان زندگی آنها زندگی در سیاره زمین است. این متصل مخاطبان خود را به داستان خود را. این اتصال پایه از پدیده های داستان.

چرا داستان به معنی بسیار به ما ؟ ما می دانیم که پیروزی و تراژدی از زندگی ما با تمام شوق و شعف و اشک. با دیدن ما دارای اعتبار هستند و این بر معنا و هدف زندگی است.

اگر ما به استفاده از آنچه که ما جمع آوری کرده ام در زندگی در قلب ما و روح و سپس داستان ما دست می دهد صحت آن و ارتباط مخاطب را با شکست مواجه است. آنها نه خودشان را دارند و هنگامی که آنها را ترک تئاتر آنها نمی تماس با دوستان خود. زمانی که مردم نمی تماس با دوستان خود را بعد از دیدن یک فیلم, فیلم بمب.

زمانی که یک نویسنده باز می شود فرد خود را به کار خود را زمانی که آنها اجازه می دهد خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض از اسرار خود را از داستان زندگی آنها را یک گام بزرگ به سوی ایجاد یک فیلمنامه قابل توجهی از ارزش یک فیلمنامه با پتانسیل بیشتری از تعداد زیادی از بلیط به فروش می رسد.

این است که دقیقا به همین دلیل هنر و تجارت باقی مانده های جدید برای هزاران سال. نگاهی به رابطه بین هنر و تجارت به عنوان خصمانه و یا ناسازگار است فقط ساده احمق. هنر زمانی اتفاق می افتد که مردم سرمایه گذاری روحیه خود را در کار خود را بدون ترس و داستان حیله گر هنگامی که نوشتن راستگو و نویسنده معتبر است.

و چه چیزی ما را به صداقت در مورد ؟ ما تنها می تواند دروغ در مورد آنچه ما می دانیم و ما فقط می توانیم حقیقت را در مورد آنچه ما می دانیم. و این چیزی است که اتفاق افتاده است برای ما داستان زندگی ما است. این چیزی است که ما به اشتراک بگذارید.

این است که یک زمین برای نوشتن “آنچه شما می دانید.” این است که در مورد نوشتن داستان در مورد که در آن شما و یا جایی که شما زندگی می کنند. این است که در مورد نوشتن در مورد آنچه شما احساس. شما می توانید تصور کنید که شخصیت و جهان و اعمال و گفتار شما هرگز شخصا تجربه کرده, اما اگر شما به یاد داشته باشید به دم خود را از انتخاب خود را با عاطفی و معنوی مبارزات و پیروزی به عنوان یک انسان خود را فیلمنامه متفاوت خواهد بود در بهترین معنی واقعی کلمه.

سوال شما را جواب نیست چه هالیوود امروز می خواهم. سوال این است که چگونه صادقانه از یک نویسنده آیا شما می خواهید. تضمین می کنم شما می توانید نوشتن یک بمب دارای قدرت تخریبی, شما می توانید نوشتن یک دفتر جعبه رسید. این اتفاق خواهد افتاد هنگامی که شما در پیدا کردن مخاطب است. و مسیر صحیح به این جمعیت از مردم است که گوش دادن به خودتان است. اگر شما تمرین شما توسعه یک گوش داخلی برای که شما و آنچه شما می دانید و شما را تبدیل به استادی در بارگذاری کار خود را با اثر انگشت. نوشتن کار شخصی است. شما در حال گیتار. شما در حال جعبه رنگ. را از آن و مخاطبان خود را به یاد داشته باشید که چرا زندگی خوب است و آنها را به صحبت کردن با شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.