شرایط ثبت نام لاستیک دولتی و عوامل موثر بر قیمت آن

[ad_1]

لاستیک ها یکی از اجزای خودرو هستند که از میزان فرسایش پذیری بالایی نسبت به دیگر قطعات برخوردار میباشند و همین موضوع نیز باعث شده تا مالک خودرو مجبور به خرید و تعویض لاستیک در بازه زمانی کوتاهی شود. اما خرید لاستیک هزینه های زیادی را نیز در بر خواهد داشت که از همین رو برخی از افراد قادر به خرید لاستیک با نرخ آزاد نیستند. یکی از روش هایی که از طریق آن میتوان لاستیک با قیمت مناسب را برای خودروی خود خریداری نمود ثبت نام لاستیک دولتی میباشد که با بهره مندی از این روش به راحتی میتوانید لاستیک سازگار و مناسب با خودروی خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. با ثبت نام لاستیک دولتی میتوان لاستیک هایی را که با نرخ دولتی بفروش میرسند را تهیه نمود و هزینه های خود را نیز برای نگهداری از خودرو تا حد زیادی کاهش داد. ثبت نام لاستیک دولتی در کشور ما از گذشته تا کنون مرسوم بوده است اما روش های ثبت نام تغییرات زیادی داشته است و دیگر به روش های سنتی و قدیمی صورت نمیگیرد.

لاستیک دولتی

برای ثبت نام لاستیک دولتی دیگر نیازی به مراجعه به مراکز توزیع وجود ندارد

در گذشته مالک خودرو  برای ثبت نام لاستیک دولتی باید به مراکز توزیعی که دولت در نظر گرفته است مراجعه میکرد اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این روش های ثبت نام دستخوش تغییرات زیادی شدند و امروزه ثبت نام بصورت اینترنتی و آنلاین انجام میشود که نیاز به حضور در مراکز توزیع برای ثبت نام را به صفر رسانده است. امروزه شرکت های تولید لاستیک سامانه اینترنتی را برای ثبت نام لاستیک دولتی‌ در نظر گرفته اند که مشتری و خریدار با ورود به این سامانه(وب سایت) میتواند با توجه به شرایط در نظر گرفته شده لاستیک های مورد نیاز و متناسب با خودروی خود را سفارش داده بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری برای خرید لاستیک وجود داشته باشد.

با ثبت نام لاستیک دولتی بین ۲۰ تا ۵۰ درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنید

هدف از ثبت نام لاستیک دولتی کاهش هزینه های خرید لاستیک و همچنین نگهداری از خودرو میباشد که در واقع اینگونه نیز هست و میتوانید از 25 تا 50 درصد در هزینه های خود برای خرید لاستیک صرفه جویی کنید. بخصوص با خرید لاستیک های دولتی تفاوت قیمت زیادی را با خرید لاستیک های خارجی با نرخ آزاد احساس خواهید کرد. ثبت نام لاستیک دولتی برای افرادی که منبع در آمد آنها از خودرو میباشد و استفاده زیادی از آن دارند از روش های کاملا ایده آل خرید لاستیک محسوب میگردد و میتوانند با خرید این لاستیک ها هزینه بسیار کمتری را در نگهدرای و تهیه لاستیک متحمل شوند.

با ثبت نام لاستیک دولتی سالیانه دو حلقه لاستیک میتوانید خریداری نمایید

یکی از شرایطی که دولت برای ثبت نام لاستیک های دولتی به نرخ مصوب تعیین کرده است خرید  حد اکثر دو حلقه لاستیک برای هر خریدار میباشد و مالک یک خودرو نمیتواند بیشتر از دو حلقه لاستیک را در طول سال خریداری نماید. البته توجه داشته باشید که اگر موفق به ثبت نام در وب سایت دو مجموعه تایر سازی شوید میتوانید چهار حلقه لاستیک را به جای دو حلقه خریداری نمایید.

ثبت نام لاستیک دولتی هر روزه در فروشگاه های آنلاین انجام میپذیرد

برای خرید لاستیک دولتی شما میتوانید روش های حضوری و غیر حضوری را انتخاب کنید اما همانطور که میدانید روش های غیر حضوری کار شما را تا حد زیادی آسان خواهد کرد و نیازی نیست تا زمان و انرژی زیادی را برای خرید صرف نمایید. با ورود به سامانه های آنلاین به راحتی میتوانید لاستیک مورد نیاز خود را با بارگزاری تصاویر مدارک خود و همچنین با ورود اطلاعات خریداری نمایید. همچنین نیازی نیست تا تنها ساعت خاصی از روز را برای خرید و ثبت نام لاستیک دولتی اختصاص دهید زیرا ثبت نام لاستیک های دولتی در فروشگاه های آنلاین هر روزه انجام میشود و بدون نگرانی و استرس از بابت محدودیت زمانی میتواند سفارش خود را ثبت نمایید.

حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد موجودی لاستیک های دو شرکت تولید کننده لاستیک برای  خرید لاستیک دولتی در نظر گرفته شده است

در کشور ما چندین شرکت تولید کننده لاستیک در نظر گرفته شده اند که موظف هستند  تا ۱۰ تا ۱۵ درصد موجودی لاستیک های خود را به فروش دولتی تخصیص دهند که در این بین دو شرکت بارز و همچنین کویر از دو تامین و عرضه کننده اصلی لاستیک های دولتی هستند. این دو تولید کننده بزرگ لاستیک در کشور از جمله غول های لاستیک سازی در کشور هستند که لاستیک های بسیار با کیفیتی را نیز تولید میکنند که از این رو میتوانید با ثبت نام لاستیک دولتی محصولات تولید شده در این شرکت ها را تهیه نمایید. روزانه چندین هزار حلقه لاستیک با ثبت نام  دولتی لاستیک عرضه میشود که این موضوع هیچ جای نگرانی بابت کمبود لاستیک های دولتی را باقی نخواهد گذاشت.

ثبت نام لاستیک دولتی

قیمت لاستیک دولتی

افرادی که تجربه ثبت نام لاستیک دولتی را دارند بخوبی میدانند که این لاستیک ها از چه قیمت مناسبی برخوردار هستند و تا چه حد میتوانند در هزینه های خرید لاستیک و نگهداری از خودرو صرفه جویی به عمل آورند. قیمت لاستیک دولتی با توجه به نوع لاستیکی که خریداری میکنید متفاوت میباشد. لاستیک هایی مناسب با خودروهای مختلف در ثبت نام لاستیک دولتی بفروش میرسند که  هر یک از این لاستیک ها از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. اما موردی که کاملا با ثبت نام لاستیک دولتی برای همگان به اثبات رسیده است قیمت های بسیار مناسب این لاستیک ها در مقایسه با لاستیک عرضه شده در بازار آزاد میباشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.