سه فوت از طلا – یک درس بزرگ در ترک قبل از موفقیت را نشان می دهد

[ad_1]

در طول تاریخ ما ما شنیده داستان از مردم به دلیل یک وظیفه به نظر می رسد بیش از حد سخت و یا بیش از حد پیچیده است. بسیاری از ما ترک بعضی اوقات درست قبل از موفقیت را نشان می دهد تا در آستان ما.

این طبیعت انسان است برای بسیاری از افراد به ترک و یا “استراحت” درست در لحظه ای که ما برای رسیدن به بزرگترین پیشرفت از زندگی ما است.

یکی از داستان خارج از غرفه را در ذهن من است. وجود دارد یک داستان بزرگ در از بهترین کتاب های موفقیت تا کنون نوشته شده است. اگر شما آشنا هستند با یاد موفقیت کتاب “فکر می کنم و رشد ریچ” شما ممکن است به یاد داشته باشید داستان در این کتاب در مورد یک مرد که خود را داد تا تلاش و تحقیق برای طلا بیش از حد به زودی در کالیفرنیا عجله طلا از مدتها پیش.

داستان می رود مانند این. برای ماه بر ماه این مرد رفت در مورد اکتشاف طلا در تپه. به نحوی او فقط می دانست که او اعتصاب طلا.

روزمره او زود در صبح و راه می رفت به تپه ها در جستجوی خود “ثروت”. او حفر شده و حفر با ابزار ساده است. او در بر داشت برخی از طلا در اینجا وجود دارد. اما هرگز چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره.

داستان می رود که او در نهایت به حفر چرا که او متقاعد شده بود که او نمی تواند پیدا کردن “مادر” او برای جستجو.

از شنیدن این یکی دیگر از اکتشاف به او آمد و پیشنهاد برای خرید تمام ابزار خود را. مرد موافقت کرد و به فروش تمام ابزار خود را برای هر چه پول او می تواند برای آنها.

این اکتشاف سپس به استخدام یک زمین نقشه بردار و مهندس و زمین شناس همه آنها خود را در ترکیب دانش و رفت و به کار در معدن که در آن برای اولین بار مرد شده بود حفر و بدون نتیجه است.

آن گفته است که پس از بررسی منطقه و معدن مردان کشف کرده اند که اولین انسان بوده است به معنای واقعی کلمه سه پا که در آن از طلای واقعی سپرده شد. به معنای واقعی کلمه 3 پا! فقیر اکتشاف که داده بود خیلی نزدیک به طلا او می تواند رسیدن و لمس آن است. اما هیچ راهی وجود دارد او می تواند این را می دانند چرا که او بیش از حد به زودی و او مجبور نبود ابزار مناسب برای این کار است.

زمانی که او شنیده ام در مورد کشف این مرد چیزی می تواند انجام دهد اما تعجب می کنم که آنچه که ممکن است شده اند.

چه در مورد شما ؟ آیا شما “سه پا از طلا” و فقط نمی آن را می دانم ؟ آیا شما را درست قبل از موفقیت را نشان می دهد ؟ از دست دادن بیش از حد به زودی می تواند هزینه شما ثروت و رویاهای خود را. شما نمی توانید موفق به شما نمی دهد و شما باید ابزار مناسب و آموزش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.