سهامداران بازاریابی و من

[ad_1]

اگر شما می خواهید برای انجام هر چیزی شبیه به یک بخشی از بازاریابی وابسته به گروه, به عنوان مثال, شما فقط باید برای شروع. شما ممکن است برخی از تردید در مورد پیوستن به این گروه و وجود دلایل معتبر هستند چرا شما هستند. اما اگر شما تا حدودی آموزش در مورد این نوع بازاریابی فرایند بسیار ساده تر از شما ممکن است فکر می کنم.

برای شروع من به برخی از نکات ارزشمند در مورد بازاریابی وابسته است که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما. من می خواهم برای شروع کردن با یک عبارت است که بیل موری اعلام کرده است که “این واقعا مهم نیست”. چرا من بود گفت: این که آن را واقعا می کند ؟ به دلیل آن است که نقطه نظر شما مهمه.

شما می توانید از خواب بیدار می شوید و تصمیم می گیرید که آب خود را شیشه ای در nightstand نیمه خالی و شما ممکن است در نهایت داشتن نه چندان خوب در روز. شما می توانید یک چشم انداز مثبت بیشتر در مورد که همان لیوان آب و به خود می گویند که شیشه نیمه پر. کلمات ممکن است فقط کلمات به شما, اما آنها واقعا به معنی زیادی و مقدار زیادی به انجام با چگونه شما فکر می کنم.

بنابراین اجازه دهید's دریافت برخی از آموزش و پرورش و پایان پر کردن که آب شیشه ای. در اینجا برخی از بهترین راهنمایی من برای هر کسی که علاقه مند است و می خواهد به عنوان بخشی از یک برنامه بازاریابی وابسته.

• پیدا کردن چیزی محصول / شرکت است که شما احساس می کنید بسیار مثبت در مورد
• درخواست لینک های وابسته از شرکت در برنامه های بازاریابی
• امن یک نام دامنه و همچنین به عنوان یک میزبان (سعی کنید GoDaddy.com)
• ایجاد یک وب سایت یا یک وبلاگ (وردپرس آثار بزرگ)
• ایجاد یک حساب YouTube
• یادگیری برای انجام تحقیق کلمه کلیدی خود را
• آپلود و به اشتراک گذاری فیلم از طریق یوتیوب و / یا ترافیک چشمه اب گرم
• ارسال پست های وبلاگ به سایت های مختلف مقاله با استفاده از ترافیک چشمه اب گرم

انجام هر یک از من راهنمایی می دهد که لبه های اضافی برای شروع ؟ بنابراین من امیدوارم اما قبل از اینکه شما صرف یک سکه من به شدت توصیه شما پیدا کردن یک مربی. کسی که's است که در آن شما در حال حاضر و می تواند کمک به شما ایجاد یک طرح اقدام و تعیین اهداف واقع بینانه. بسیاری از بازاریابی شبکه ارائه ابزارهای رایگان مانند آموزش تصویری و همچنین سمینارها (سمینارهای شما watch / شنیدن کردن اینترنت). این ابزار قرار داده شده در اینترنت را برای شما به استفاده از پس لطفا از آنها استفاده کنید!

من پیشنهاد می کنم شما نیز خود را چک کنید تو رفتگی در دیوار در سایت های بررسی و ببینید چه چیزی دیگر بازاریابان می گویند در مورد این محصول و فروشنده است که آن را ترویج.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *