ساخت نرم افزار خود را برای جستجوگرها ممکن است ؟

[ad_1]

چرا استفاده از جستجوگرها نرم افزار زمانی که شما می توانید آن را به صورت دستی ؟ این سوال این است که معمولا توسط افراد خواسته جدید برای بازاریابی اینترنتی است. اما زمانی که شما بخواهید جانبازان در این زمینه آنها را توصیه به خرید نرم افزار جستجوگرها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در دراز مدت سفارشی کامپیوتر نرم افزار شما پول را نجات دهد و منجر به کسب و کار خود و رفاه.

اول از همه شیوه های SEO در حال وقت گیر و خسته کننده است. شما برنده't آن را احساس می کنید در اوایل اما پس از چند هفته شما متوجه خواهد شد که شما در حال انجام کارهای مشابه بارها و بارها و بدون ارتباط نتایج. پروکسی چک کلمات کلیدی ردیابی و منبع کد revamps باید انجام شود به طور منظم به رقابت برای گوگل,'s رتبه بالا. اگر شما با استفاده از نرم افزار های خود را در جستجوگرها این وظایف است که به طور معمول در ساعت را می توان در چند دقیقه فقط با چند کلیک.

ثانیا: انسان در معرض خطا است. خزنده از طریق تعداد زیادی از صفحات می تواند خسته کننده. اگر شما به دنبال برای بهینه سازی با یک کلمه و آن است که در واقع در دسترس در 20 صفحه و سپس شما باید به عنوان خوانده شده از طریق همه 20 صفحه اول. نیز وجود دارد یک فرصت به دست آن کلمه. با کمک نرم افزار شما باید کمتر نگرانی در مورد اشتباهات کاربر.

منفی, جستجوگرها, نرم افزار

معمول قیمت ورود به سطح نرم افزار طیف وسیعی از $ 20 برای یک بار پرداخت و تا 200 دلار در هر ماه است. اگر شما در حل و فصل برای تجاری نرم افزار جستجوگرها شما برنده't احتمال به دست آوردن مزیت بیش از رقبای خود را که بسیار است. چرا ؟ از آنجا که بسیاری از شرکت ها احتمالا با استفاده از همان نرم افزار جستجوگرها. با تمام وب سایت ها دریافت همان نوع و سطح بهینه سازی, شما می توانید't انتظار رتبه بالا در نتایج جستجو و بدترین بخش این است که آن را بسیار محتمل است که رد پای آن برگ برای موتور های جستجو مانند گوگل برای پیگیری. گوگل “متنفر” اتوماسیون و این را در وب سایت خود را رتبه بندی.

باهم دیگر از تجاری با استفاده از نرم افزار جستجوگرها می تواند تمایل به دریافت منسوخ پس از چند هفته از خرید. برای دریافت برنامه های خود را به روز رسانی شما نیاز به استخدام پشتیبانی – و این بدان معناست که هزینه های اضافی

راه حل این است که خود را برای ساخت نرم افزار برای جستجوگرها.

در حال حاضر شما می توانید خود را حل خودکار در جستجوگرها حتی بدون داشتن دانش برنامه ریزی برای ساخت آن است. بسیاری از توسعه دهندگان در حال حاضر ساخت SEO software builder. آن یک برنامه است که می تواند رکورد خود را در مرورگر روال و شما می توانید دوباره آن را اجرا کنید به عنوان زمان زیادی به عنوان شما می خواهید با پارامتر های مختلف برای رسیدن به نتیجه متفاوت. در بازار برخی از بالا از ذهن نرم افزار است که پشتیبانی از این ویژگی ها Zennoposter, Ubot و iMacros.

هنگامی که شما خود را ساخت نرم افزار برای سئو آن را به “هوشمند” در هنگام انجام اتوماسیون آنجا که روش منحصر به فرد خواهد بود و شما شانس کمتری برای شناسایی توسط موتورهای جستجو است.

آخرین چیزی که شما باید به یاد داشته باشید است don't دادن سایت. این ایده در حال اجرا نرم افزار خودکار برای شما در جستجوگرها است نه برای هرزه نگاره جای خود را کاهش دهد کار و تلاش به انجام جستجوگرها. به یاد داشته باشید این هر صاحب سایت می تواند گزارش سایت خود را اگر شما're انجام spammy فعالیت در سایت خود. گوگل نیز جریمه سایت شما اگر شما're بودن به تهاجمی خود را با جستجوگرها تلاش است. فقط آن را نگاه طبیعی و ارزش دادن به سایت های دیگر و شما موفق خواهد شد در دراز مدت است.

[ad_2]

Source by Viktor Iwan Kristanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *