ساخت خانه عکس آماده

[ad_1]

تمام طاق ها در خانه خود را برای یک عکاسی است که در آن یک لحظه ، مانند یک هنرمند مشهور آن را متحیر می کند مردم و احتمالا باید یک پایه فن از آنها ظهور خواهد کرد ممکن است مالک به زودی. اما خانه خود را آماده زمانی که دوربین شروع می شود با تمرکز بر زیبایی های آن را? خواهد زیبایی واقعی بود دستگیر شده ؟ اگر خانه خود را به زودی به یک شی از یک ساقه عکس برای تلاش های بازاریابی و سپس اینها برخی از چیزهایی که شما باید با توجه به فلوریدا مسکن مجله.

  • روشن کردن خانه. عکس همیشه به دنبال بهترین زمانی که نور فوق العاده است. خانه باید دریافت نور به همان اندازه به عنوان آن می تواند. با این همه چراغ های داخلی باید تبدیل شود در حالی که اجازه می دهد نور طبیعی از خارج وارد می شود. این کار را با باز کردن درب, پرده, پرده و پرده.

  • تازه کردن خانه. Ø طراوت در خانه. آن را به عنوان پاک که ممکن است. اگر لازم اعمال رنگ جدید در سطوح نیاز به آنها را. بررسی برخی از زمینی یا تراشه بر روی دیوار و دوباره در یک بار.

  • از دست دادن هویت خود را از خانه. مگر اینکه شما در حال آماده سازی خانه خود را برای یک ویژگی است که به داستان خود را شخصیسازی آن را با تصاویر و چیزهای دیگر را فقط خوب است. اما اگر ساقه عکس به فروش خانه خود را و سپس شروع به از بین بردن همه چیز است که به آن هویت خود را. عکس های تقویم تخته و چیزهای دیگر است که نشان می دهد هویت خود و تصور از تاریخ باید برداشته شود.

  • خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری در داخل و خارج. Decluttering خانه را پوشش می دهد هر دو داخلی و خارجی بخش. کاهش تعداد مبلمان برای نشان دادن. قفسه ها باید به حداقل برسد از کتاب ها و مجلات. کانتر باید محروم کردن استفاده نشده ابزارهای آشپزخانه. شیشه و بطری و ظروف خالی ساکن در حیاط باید حذف بیش از حد. همیشه وجود دارد بازیافت فروشگاه برای کسب درآمد از آنها.

  • Accessorize, اما نه بیش از حد. کاهش نمایش شکست خورده خواهد بود اگر شما فقط جایگزین کردن آنها را با اشیاء دیگر. accessorizing معنا نیست که شما باید در برابر آنچه شما برداشته ایم. جذاب گلدان همیشه خوب صفحه نمایش به خصوص اگر وجود دارد flesh گل بر روی آنها. به یک مقیاس از نظر طول و عرض جدول با قرار دادن کوچکتر اما جذاب اشیاء بر روی آنها بیش از حد. مرکز جداول می تواند میزبان یک ظرف باغ به جای بیش از حد بسیاری از سرامیک صفحه نمایش بر روی آن.

خانه بزرگ شی برای شاخه های عکس. با دنبال کردن نکات بالا شما مطمئن هستید که عکس های فوق العاده از خانه خود را که همچنین خوب برای مشاهده توسط خریداران بالقوه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *