زندگی برای همیشه لطفا برای نقد و بررسی: اگر شما از درگیر شدن با برای همیشه لطفا برای زندگی ؟

[ad_1]

با این حال شما فرود آمد بر من سایت شما در برخی از شکل یا فرم دارای منافع در این زندگی برای همیشه لطفا برای بررسی و تعمق اگر این کسب و کار MLM است که حق را برای شما و اینکه آیا شما می توانید سود مناسب بودن یک نماینده و یا احتمالا نه. صرف نظر شما در حال رفتن به می خواهید به خواندن کل این پست.

تاسیس در سال 1978 FLP یک شبکه بازاریابی شرکت توزیع به فروش می رساند که بسیاری از آلوئه ورا محصولات و محصولات ساخته شده توسط زنبور عسل مشتقات. در سال 2006 FLP رتبه در 340 از 400 در فهرست فوربس از بزرگترین شرکت های. پاراگراف بعدی ارائه یک زندگی برای همیشه لطفا برای نقد و بررسی.

FLP عمل در MLM مفهوم است که این شرکت با استفاده از بیشتر هم بخشی از نمایندگان که به فروش محصولات هر دو آنلاین و در سطح محلی. وجود دارد بدون ثبت نام هزینه و یا هزینه های سالانه و نه همکاران موظف به خرید محصولات. اما برای کسانی که خرید و پیشنهاد محصولات آنها گفت: به پاداش باشد.

بخشی از روش بازاریابی برای تشویق به تکرار فروش به خانواده و دوستان برای درآمد. با این حال برخی از منتقدان استدلال می کنند که توزیع کنندگان را به گسترش شبکه خود را فراتر از بستگان و دوستان به منظور تولید سودآور نتیجه & من در تمام عیار توافق با آن است.

طرح پرداخت غرامت:

این مدل پرداخت شده است به شرح زیر است, تکرار پرداخت هیچ جلو پول از جیب به ثبت نام و پاداش های تولید شده توسط کمیسیون 15% از هزینه های خرده فروشی. برای ثبت نام به عنوان دستیار سرپرست از سوی دیگر یک کسب و کار در جعبه بسته خریداری شده است. دستیار سرپرستان را 30 درصد از قیمت خرده فروشی و پانزده خرده هزینه برای هر یک از خود را شخصا استخدام توزیع کنندگان. هم وجود دارد تعدادی از رویدادهای آموزشی که صفر هزینه.

برای همیشه زندگی محصولات:

وجود دارد یک میزبان از آلوئه ورا محصولات که شامل محصولات مراقبت از پوست اقلام محصولات کاهش وزن, شخصی, لوازم آرایشی و بهداشتی موارد و بهداشتی و سلامتی, مکمل های. برخی از منتقدان ادعا می کنند که محصولات گران قیمت هستند اما دیگر مردم ادعا می کنند هزینه منعکس کننده کیفیت کالا و انتقادات و پیشنهادات در رابطه به محصولات است که تا حد زیادی مثبت است. با این حال کسب و کار ارائه تضمین بازگشت پول در تصادف از نارضایتی.

مختلف وجود دارد جبران مقیاس برای کسانی که ثبت نام آن بر گرفته شده است. این سازمان ارائه می دهد آرایه ای از محصولات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد باطن و یا ظاهر.

موفقیت در زندگی برای همیشه لطفا برای:

همانطور که در بالا به بدون شک جمع آوری یک زندگی پر سود از طریق FLP همکاران را به گسترش شبکه خود را به مراتب بیشتر از همسایه & بستگان. وب چشمگیر نقطه که در آن FLP نمایندگان می تواند در ترویج و تخم شرکت خود به اندازه کافی و بدون تعقیب و دوستان و بستگان & غریبه کامل در تلاش برای متقاعد کردن آنها به خرید و یا پیوستن به این شرکت است. اگر به درستی مورد استفاده قرار شما می توانید تولید عظیم برای همیشه لطفا برای زندگی زیرمجموعه بدون رد بارها و بارها به علاوه اضافه کردن جریانهای چندگانه درآمد به شرکت خود را به طوری که شما کسب درآمد حتی اگر مردم را درگیر نیست و یا خرید محصولات خود را.

کلید ساختمان موفق زندگی برای همیشه لطفا برای سازمان حاضر است برای رسیدن به جاذبه های بازاریابی تکنیک ها و استراتژی های به همراه داشتن خودکار استراتژی های تبلیغاتی در جای خود برای رسیدن به عالی هدفمند آگهی کسب درآمد و واجد شرایط چشم انداز خود را قبل از آنها معرفی شده به خود را FLP, کسب و کار, ترک شما صرفا حمایت رهبران در سازمان خود افراد هستند که آماده را به اکشن و تولید یک مرفه & رونق شرکت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.