رکود اقتصادی گلایه? بیشتر کسب و کار است که درست در زیر بینی خود را !!

[ad_1]

دو سال پیش من تا به حال یک گنجه سفارشی ساخته شده در اتاق خواب من. گنجه شرکت انجام یک کار بزرگ به پایان رسید و بی درنگ. بنابراین من از آنها خواست به من تخمین می زند روی دو پروژه های دیگر. من فکر کردم به انجام این کار در هر سال است.

خوب همانطور که می دانید زندگی اتفاق می افتد. اما در این سال هنگامی که من در نهایت آماده … من می توانم't به یاد داشته باشید نام شرکت. من می توانم't پیدا کردن دریافت از این کار است. و در تمام این مدت آنها به نام هرگز! آنها هرگز نمی نوشت! من't شنیده ام بسیار به عنوان یک جوانه زدن از آنها.

I don't دریافت این. است گنجه سازمان کسب و کار که بزرگ است ؟ آیا چنین تعداد سرشار پستو متعلق به زنان کارآفرین workaholics که این شرکت نمی't احساس نیاز به انجام هر گونه بازاریابی است ؟ در یک فرض رکود ؟

واضح است که هزینه آن 10 برابر بیشتر برای به دست آوردن یک مشتری جدید نسبت به فروش دیگر محصولات و خدمات به مشتریان موجود درست است. هوشمند صاحبان کسب و کار انجام آنچه آنها می توانند برای ادامه روابط با مشتریان به دلیل سود در فروش دوم: وجود'S هیچ هزینه تبلیغات! آنها با استفاده از ابزار های ارزان قیمت مانند یک پایگاه داده مشتری و یک خودکار خدمات بازاریابی ایمیل در تماس باشید.

چرا من حداقل دعوت به دریافت خبرنامه از این شرکت ؟ من خودم't ذهن دیدن تصاویر دیگر کامل پستو (به خصوص پس از من دو نفر دیگر آنهایی که در انتظار makeovers). I'd خواهم به فروش ویژه اطلاعات و یا هر کوپن آنها.

این خدمات بازاریابی ایمیل استفاده کنم و توصیه می کنیم Swiftpage. وجود دارد صدها نفر از خدمات دهندگان ایمیل اما این تنها یکی است که ادغام با عمل, نرم افزار, پایگاه داده ابزار انتخاب. که به معنی وجود دارد's بدون نیاز به آپلود لیست یک مرحله اضافی که مانع بسیاری از بازاریابان از ارسال مداوم کمپین های بازاریابی. و من باز / click-through / و رو به جلو نتایج نوشته شده به مشتری من رکورد بنابراین من می توانید داده های معدن توسط پیام بازاریابی مبارزات انتخاباتی و یا این شخص's علاقه من در طول زمان است.

Swiftpage نرخ به عنوان برترین سرویس ایمیل چون 90-day free trial با خرید گنجانده شده است از عمل در نرم افزار. سپس آن را در مورد هزینه $ 55 / ماه برای ارسال 3,000 ایمیل. Swiftpage همراه با قالب های آماده ساخته شده و یا شما می توانید خود را ایجاد کنید. دهش بالاتر است با Swiftpage از ارسال از طریق Outlook به دلیل Swiftpage با این نسخهها کار با Isp بزرگ است که تشخیص آنها را به عنوان یک سرویس حرفه ای و برخی از untraceable spammer از نیجریه است.

Swiftpage همچنین نظارت بر opt-outs (این سرویس به طور کامل می تواند هرزنامه سازگار است که یک قانون یک گزینه نیست). بهترین از همه, آن را به من نشان می دهد که باز ایمیل من که با کلیک بر روی لینک کلیک کنید (بنابراین من می بینم که's علاقه مند در آنچه) و تولید آن تماس لیست از چشم انداز من دست به فروشندگان برای پیگیری. فروشندگان می توانید به دنبال مشتری's “بهره نمره” توسط به دنبال در عمل بازاریابی پایگاه داده تاریخچه.

Swiftpage's نسخه پیشرفته اجازه می دهد تا “برنامه ارسال” و یا “ارسال” را بنابراین من می تواند صرفه جویی در وقت با برنامه نویسی یک ماه از پیام ها در پیشبرد فرستاده تحت هرزه فروش's نام و نام خانوادگی (به جای یک spammy از آدرس مانند sales @ company.com).

Swiftpage فقط منتشر شد یک قطره ای-بازاریابی نسخه که خودکار ایمیل خبرنامه فرایند مبتنی بر کسب و کار باعث در بازاریابی خود را به پایگاه داده. چه استفاده می شود برای یک آرزو-لیست آیتم به صورت اختصاصی کسب و کار بازاریابان در حال حاضر خواهد شد آسان اقامت-در-لمسی ابزار در دسترس به هر کسی که می خواهد بیشتر مشتریان و ارجاع است.

مثل همه من یک تن از دادن. من پیام های حذف در, ویتامین ها, sex ایدز و سهام راهنمایی. اما خوب در خبرنامه از یک شرکت I've انجام کسب و کار با قبل از من به عنوان خوانده شده (یا حداقل اسکن). آن را حتی ممکن است به یاد من عدم حافظه به محل دیگر جهت است که من به معنای به هر حال.

بنابراین don't اجازه دهید مشتریان شما را فراموش کرده ام. جایگزینی هزینه از دست دادن یک مشتری است که به مراتب گران تر از $ 55 / ماه در خبرنامه ایمیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *